Przewóz z lotniska do Paryża

Róbta co chceta ;)

Moderator: giekso

Awatar użytkownika
mikee72
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 1111
Rejestracja: 21 maja 2015, 9:41
Imię: Mikołaj
Lokalizacja: Poznań

Re: Przewóz z lotniska do Paryża

Post autor: mikee72 » 11 maja 2018, 23:49

Johnny, teraz musimy zdecydować czy firma !@#$%^&*() - znaleziona czystym przypadkiem przez Jagoda698 - jest ok. Oczywistym jest, że nikt tak często nie lata do Paryża - jak fani włoskich aut. Dlatego lepiej Jagoda698 nie mógł trafić. Szkoda tylko, że leci do Paryża już za miesiąc - trochę mało czasu zostało.. ale z pewnością sporo forumowiczów LKP ma jakieś doświadczenia z firmą !@#$%^&*() - więc prosimy o opinie, żeby nasz nowy forumowy kolega (żanka?) podjął właściwą życiową decyzję!
Lancia Voyager Platinum 3.6 24v PB+LPG A.D.2014
Obrazek

Awatar użytkownika
wujekp
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6894
Rejestracja: 03 paź 2006, 0:00
Lokalizacja: Kraków

Re: Przewóz z lotniska do Paryża

Post autor: wujekp » 13 maja 2018, 22:05

mikee72 pisze: 11 maja 2018, 23:49 Johnny, teraz musimy zdecydować czy firma !@#$%^&*() - znaleziona czystym przypadkiem przez Jagoda698 - jest ok. Oczywistym jest, że nikt tak często nie lata do Paryża - jak fani włoskich aut. Dlatego lepiej Jagoda698 nie mógł trafić. Szkoda tylko, że leci do Paryża już za miesiąc - trochę mało czasu zostało.. ale z pewnością sporo forumowiczów LKP ma jakieś doświadczenia z firmą !@#$%^&*() - więc prosimy o opinie, żeby nasz nowy forumowy kolega (żanka?) podjął właściwą życiową decyzję!
Korzystałem z !@#$%^&*() i jestem niezadowolony. Obsługa nie mówiła po polsku ... ;)
Pozdrawiam
Wujek (p)
Lancia Delta III 1.8 tbi, Fiat Croma 2.4
była: Lancia Kappa 2.0T, "Lancia" Voyager/Chrysler T&C 3.8

Liczby nie kłamią, ale kłamcy liczą ...
Jeśli chcesz do mnie napisać wybierz raczej maila zamiast PW - wujekp(małpa)lanciapolska.org - mogę odpowiadać z opóźnieniem na PW :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Hyde Park :::”