Wspólna akcja Lancia Klub Polska + Fiat Auto Poland

Polecane i odradzane serwisy i sklepy, polecane części zamienne i regeneracje miejsca w których można je kupić bądź zregenerować, rabaty oraz ulgi dla klubowiczów
szałek
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 9
Rejestracja: 03 wrz 2012, 20:43
Imię: Sławek
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wspólna akcja Lancia Klub Polska + Fiat Auto Poland

Post autor: szałek » 14 lis 2012, 14:28

Szanowni,

Dobra wiadomość - lista dealerów rośnie, załączam najnowszy wykaz z dopisanymi Katowicami i Szczecinem.

Sławek
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
annubis17
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 1231
Rejestracja: 16 sie 2010, 19:41
Imię: Damian
Lokalizacja: Koszalin

Re: Wspólna akcja Lancia Klub Polska + Fiat Auto Poland

Post autor: annubis17 » 14 lis 2012, 14:51

szałek pisze:Szanowni,

Dobra wiadomość - lista dealerów rośnie, załączam najnowszy wykaz z dopisanymi Katowicami i Szczecinem.

Sławek
A nie będzie żadnej mozliwości aby wykonać taki przegląd np. w salonach Fiata? Sieć o wiele większa, a sprawdzić auto kazdy mechanik potrafi.
Citroen XM 2.1D / Lancia Kappa 2.0 VIS

diakon5
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 119
Rejestracja: 24 mar 2010, 18:31
Lokalizacja: krokowa

Re: Wspólna akcja Lancia Klub Polska + Fiat Auto Poland

Post autor: diakon5 » 14 lis 2012, 16:15

witam serdecznie, czy jeszcze nie jest za późno aby się zapisać?
jeśli nie, to podaję swe dane :)
Mateusz Lademann/zax5xmalpainteria.eu/512489891/2.020v/ kappa LX/1996/Wejherowo/pomorskie
no i mam prośbę, nie moge otworzyć pliku z listą dealerów, gdzie w pomorskim mógłbym podjechać, oczywiście, jeśli się jeszcze załapię :) pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Dudi
Członek Zarządu LKP
Członek Zarządu LKP
Posty: 12270
Rejestracja: 30 sie 2007, 0:00
Lokalizacja: Stalowa Wola
Kontakt:

Re: Wspólna akcja Lancia Klub Polska + Fiat Auto Poland

Post autor: Dudi » 15 lis 2012, 9:33

Sportiva Śląsk pisze:
fotisk pisze:A ja już się zapisałem na przyszłą sobotę... tak sobie pomyślałem, może by zrobić taką ankietę, zgodną z listą pozycji na przeglądzie, aby poznać, co najczęściej się psuje w naszych autach... tak dla ciekawości i sprawdzenia jak dbamy o nasze włoszki???
Jestem za!
Panowie ankieta uruchomiona w temacie, gdzie będziemy opisywać wrażenia po przeglądach od różnych dealerów: :link:

Gdyby czegoś w niej brakowało wg Was napiszcie do mnie.
Dudi
Fiat Brava 80 16v SX / Alfa Romeo 156 2.0 16v Selespeed / Lancia Lybra SW 1.9 JTD 115 LX Verde Olimpia
Alfa Romeo Giulietta 1.4 Multiair 170KM Distinctive
Fiat Fullback 2.4 MJ LuxNAV 180KM
Nysa Towos 522 '86 (do poprawek) / YAMAHA YZF-R6 (eeeeeeeRRRRRRrrrrr sześć)
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Nat
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 20000
Rejestracja: 25 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Poznań & Warszawa Masz problem na Forum? Pytaj!
Kontakt:

Re: Wspólna akcja Lancia Klub Polska + Fiat Auto Poland

Post autor: Nat » 15 lis 2012, 10:04

Jako urodzony optymista dołożyłem opcję "żadne" ;)
Pozdrawiam
Nat
Obrazek + Phedra JTD + Lybra SW 2,0 na emigracji i DS20
Stasiu, co jest najważniejsze w życiu? Staś (2 lata): Luuuuuzik!!! ||| Piotruś (2 lata): Tata, nie ce Pasem, ce Gekiem!
Proszę, używaj polskich znaków! To chyba różnica, czy robisz komuś łaskę, czy laske? ;)

Awatar użytkownika
zygmunt1
Odszedł od nas na zawsze
Odszedł od nas na zawsze
Posty: 1117
Rejestracja: 03 maja 2009, 15:58
Imię: Zygmunt
Lokalizacja: Kraków

Re: Wspólna akcja Lancia Klub Polska + Fiat Auto Poland

Post autor: zygmunt1 » 16 lis 2012, 21:44

Witam wszystkich a nadto z Krakowa.
Czy w Krakowie nie ma żadnej Lanci za wyjątkiem mojej, czy też nikt nie wybiera się na przegląd ?
Żadnych rozważań, żadnych propozycji.
Może ktoś założy wątek Małopolska.
Pozdrawiam wszystkich.
Były: Motorower Komar, WSK 125, Gazela 175,Zastava 1100p, Skoda 105, Fiat Ritmo 1,1, Fiat Tempra 1,6, Lancia Dedra 1,8 16V, Fiat Punto II, Lancia Lybra 1.8
Jest : Lancia Lybra 2.0
, Lancia Beta Coupe 2.0 oraz firmowy Fiat Fiorino i Peugeot Partner był -jest Dacia
Tel.: 794 610 042

Beta Coupe 2,0 -(klik)

Członek Zwyczajny Stowarzyszenia :roll:

tom86tbg
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 231
Rejestracja: 20 sie 2012, 20:55
Imię: Tomek
Lokalizacja: Kraków-Tarnobrzeg

Re: Wspólna akcja Lancia Klub Polska + Fiat Auto Poland

Post autor: tom86tbg » 17 lis 2012, 11:41

Ja już po kolego właśnie dziś o 8:00 byłem w Krakowie na Armii Krajowej, opis przyjęcia w oddzielnym wątku
Lancia Dedra 1.9TD

Awatar użytkownika
czubax
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 134
Rejestracja: 29 wrz 2010, 20:01
Imię: Tomek
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Wspólna akcja Lancia Klub Polska + Fiat Auto Poland

Post autor: czubax » 17 lis 2012, 21:52

To i ja się dopisze o ile jeszcze można :)

Tomek Joński/czubax(szympans)tlen.pl/783515005/k/3.0/lx/rocznik/Gdańsk/pomorskie
Był: Lancia Lybra SW 2.4 JTD 150 KM, Lancia Kappa 3.0, AR 159, kilka AR 156
Jest: Lancia Thesis 2.4 JTD, Citroen CX 2.5 Prestige, Vel Satis 2.2 DCI

szałek
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 9
Rejestracja: 03 wrz 2012, 20:43
Imię: Sławek
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wspólna akcja Lancia Klub Polska + Fiat Auto Poland

Post autor: szałek » 19 lis 2012, 21:36

Szanowni!

Bardzo Wam dziękuję za wszystkie wpisy i komentarze do "akcj zima" oraz kolejne zgłoszenia. Być może nie wszycy zdążyli zauważyć ale zdecydowana większość dealerów zgodziła się przyjąć Was wszystkich bez względu na to czy przysłaliście do nas swoje dane czy też nie. Bardzo Wam jestem wdzięczny za wszytkie komentarze z przeglądów. Im więcej będzie tam opinii na temat dealerów pozytywnych, takich sobie albo (oby jak najmniej!) negatywnych, tym lepszego wyboru stacji będziecie mogli dokonać. Zapewniam Was że robimy bardzo dużo aby dealerzy brali sobie do serca Wasze komentarze i uwagi. Możecie na tym tylko zyskać! Wasze pozytywne komentarze to miód na moje serce! kilkoro z Was było zaskoczonych, że coś jednak szwankuje w samochodzie. To dla mnie najlepszy dowód, że ta akcja jest potrzebna i ma sens. Jestem przekonany że z tej akcji narodzi się coś większego, że np. Dealerzy zaczną zabiegać o Wasze względy, o Waszą przychylność czego pierwsze symptomy już widać. Dzięki Wam poznają nieco starsze Lancie, które do tej pory z rzadka gościły w autoryzowanych stacjach a u nowych dealerów Lancii nie było ich właściwie w ogóle. Tak jak kilkanaście lat temu uczyliśmy się wszyscy na czym polega Chrysler Jeep czy Dodge tak dzisiaj poznajemy Lancię. "Nową" znają i doceniają wszyscy, pora lepiej poznać tę Lancie które Wy w sposób mniej lub bardziej świadomy wybraliście.
Pozdrawiam Wszystkich
Sławek

Awatar użytkownika
Tomzik
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 5396
Rejestracja: 22 gru 2007, 0:00
Imię: Tomczysław ;)
Lokalizacja: Kwidzyn/Świecie

Re: Wspólna akcja Lancia Klub Polska + Fiat Auto Poland

Post autor: Tomzik » 19 lis 2012, 22:05

Wszystko się zgadza, poza tym docenianiem nowej Lancii.

Zarówno wśród nas (najnowsze modele) jak i przede wszystkim wśród "ogólnej" gawiedzi wiele jest opinii nie do końca pochlebnych o naszej marce (ogólnie).

My to przynajmniej wiemy coś, ale postronni chyba wciąż stanowczo zbyt rzadko doceniają.

Mnie osobiście marzy się, aby po tej akcji można było sobie kupić bez obaw Thesis i być pewnym, że dostanie się i części do niej i auto zostanie fachowo obsłużone. A czemu Thesis? Bo z tego co miałem okazję zobaczyć na zlocie to jakościowo jest lepszym autem niż jej następczyni ;)
Są: Lancia Delta 2,0 Multijet; Lancia Phedra 2,2 Multijet; Yamaha XJ 900S Diversion; SHL M11W
Były: Lancia Delta HPE 1,8 16V GT; Lancia Kappa 2,0 20V Turbo; Fiat Croma 2,0 T i.e., SFM Junak M10, Romet Ogar 205

Awatar użytkownika
paśny
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 1908
Rejestracja: 01 paź 2007, 0:00
Imię: Piotr
Lokalizacja: Warszawa / Młynek

Re: Wspólna akcja Lancia Klub Polska + Fiat Auto Poland

Post autor: paśny » 19 lis 2012, 23:50

Nie zapomnij o kiepskim spasowaniu deski rozdzielczej w Delcie : lol :
Viva la macchina

Awatar użytkownika
mcendrju
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 154
Rejestracja: 07 lut 2008, 0:00
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Wspólna akcja Lancia Klub Polska + Fiat Auto Poland

Post autor: mcendrju » 21 lis 2012, 17:21

Witam
Nie wiem czy w liście serwisów jest ujęte Centrum Obsługi Samochodów SCHEWE I SYNOWIE SpJ ul.Kartuska 424, w Gdańsku ale jest godne uwagi. Potrzebna mi jest uszelka do Lucynki pod uchwyt mocujący filtr oleju oraz alternator okazuje się, że jest już wycofana z produkcji i nie występuje zamiennik ale taki problem dla mojego zaprzyjźnionego sklepu w Częstochowie(ul. Źrudlana) to nie problem. Pani (oberwie mi się za tą panią) Eliza znalazła JEDNĄ sztukę w w/w Centrum i po rozmowie telefonicznej z sympatycznymi ludzim mam tę Jedyną sztukę za całe 10,37 zł plus koszt przesyłki oraz zapewnienie, że do mojego "...unikatu..." jak tylko będę coś potrzebował a będę miał podobny problem to o ile tylko gdzieś jest to czego potrzebuję to znajdą.
Czyż nie warto wierzyć w człowieka?
Pozdrawiam McEndrju

grzechuz
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 23
Rejestracja: 29 wrz 2009, 23:15
Imię: Grzesiek
Lokalizacja: Inowrocław

Re: Wspólna akcja Lancia Klub Polska + Fiat Auto Poland

Post autor: grzechuz » 22 lis 2012, 23:22

Ja również się przyłączę
Grzegorz Żandarski/ zandarski@gmail.com/660414011/LYBRA/LX/1,9jtd/1999/Inowrocław/kujawsko-pomorskie

kampat11
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 1
Rejestracja: 24 lis 2012, 9:24
Imię: Sławek
Lokalizacja: Łódź

Re: Wspólna akcja Lancia Klub Polska + Fiat Auto Poland

Post autor: kampat11 » 25 lis 2012, 11:05

A co tam!
Sławek Pokaczajło/kampat11(małpa)wp.pl/Lancia Lybra SW 1.9 JTD/2000/Łódź/łódzkie

Awatar użytkownika
kecajgo
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 643
Rejestracja: 28 gru 2009, 17:26
Lokalizacja: Brzeg

Re: Wspólna akcja Lancia Klub Polska + Fiat Auto Poland

Post autor: kecajgo » 25 lis 2012, 21:32

tak przeczytałem ten wątek już wcześniej, zapisałem się również wcześniej a zaproszenia jak nie było tak nie ma - wiem budzę się późno :D

Podaję jeszcze raz w takim razie

Jacek Gołąbek/kecajgo@wp.pl/609324623/Lancia Thesis 2.4 jtd 10V 150km/2003/Brzeg/ opolskie

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Serwisy, sklepy, zamienniki i regeneracje :::”