Zlot - Wrocław - 25.02.2006r

Grupa Dolny Śląsk i Lubuskie

Moderator: MiroMiglia

Awatar użytkownika
nomads
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 162
Rejestracja: 24 paź 2005, 0:00
Lokalizacja: Tychy

Zlot - Wrocław - 25.02.2006r

Post autor: nomads » 02 mar 2006, 9:45

Moze rzeczywiście było trochę za głośno no i podłoga drżała od pana stepera :groupjump: A muzyka moze nie było to AC/DC :wink: Ale i tak uważam ze nie było źle :wink:
Lancia Dedra 1.8 ie
Lancia Dedra 1.8 ie
Fiat 125 p
Peugot 206
604-957-586

Anonymous

Zlot - Wrocław - 25.02.2006r

Post autor: Anonymous » 02 mar 2006, 20:15

"bobby123" pisze:I zapanowała cisza???
Żadnych refleksji, relacji i fotek. Przerwę tą zmowę milczenia :lol: . Było 8 autek i więcej właścicieli, bo niektórzy przyjechali parami. Oczywiście nie wszyscy, którzy się zapowiedzieli byli obecni ale życie jest brutalne :wink: . Można powiedzieć, że zlot był ponadregionalny bo mieliśmy gościa ze Śląska, wprawdzie nie ogólnopolski ale zawsze to coś :lol: . Trzeba będzie zmienić chyba lokal bo się ciasno robi, no i nie można autek postawić obok siebie 8) . Do następnego razu.

No właśnie a gdzie są fotki ... ???
Ja się zapowiedziałam i dotarłam choć z lekkim spoznieniem...
Bylam tuz przed 15-tą :roll: Po dzrodze z uczelni musialam odstawic Y'ka do pralni co by nie spłanąc ze wstydu no i do zdjęcia ...

Zwiedziłam caly parking w zdłuż i w szerz, z dołu na gure i zadnej lucyny ... : beczy : Swoją drogą na najwyzszym poziomie bylo pusciutko, piekne słońce i dywan śniegu - super warunki na foto !!!
Na domiar tego nie spisalam sobie zadnego telefonu ... bo po co ... ca la ja ...
A tak bardzo chcialam być ...

[/b]

Awatar użytkownika
bobby123
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 413
Rejestracja: 21 sie 2005, 0:00
Imię: Robert
Lokalizacja: Wrocław

Zlot - Wrocław - 25.02.2006r

Post autor: bobby123 » 02 mar 2006, 20:47

"ciniminis" pisze:No właśnie a gdzie są fotki ... ???
Ja się zapowiedziałam i dotarłam choć z lekkim spoznieniem...
Bylam tuz przed 15-tą :roll: Po dzrodze z uczelni musialam odstawic Y'ka do pralni co by nie spłanąc ze wstydu no i do zdjęcia ...

Zwiedziłam caly parking w zdłuż i w szerz, z dołu na gure i zadnej lucyny ... : beczy : Swoją drogą na najwyzszym poziomie bylo pusciutko, piekne słońce i dywan śniegu - super warunki na foto !!!
Na domiar tego nie spisalam sobie zadnego telefonu ... bo po co ... ca la ja ...
A tak bardzo chcialam być ...

[/b]
Nie żebym marudził ale przed wjazdem na parking stała Kappa, a np. na drugim poziomie obok siebie stały Kappa, 2 Dedry i Delta. :roll: Byliśmy w środku do 19, szkoda :( Może następnym razem.
605-365-315 od świtu do zmierzchu :-)

Awatar użytkownika
grzole
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 6821
Rejestracja: 29 wrz 2005, 0:00
Skype: grzole
Lokalizacja: Warszawa

Zlot - Wrocław - 25.02.2006r

Post autor: grzole » 03 mar 2006, 0:57

Witajcie!
Z winy awarii Kappy i jej naprawy (wiem teraz co oznacza wieczność) musiałem przedłużyć pobyt w 100licy. Odebrałem wóz dopiero 1 marca i od razu w drogę do prasłowiańskiego Breslau pognałem nie baczac na zawieje i błoto pośniegowe. Kiedy następne spotkanie?
2x Kappa LS 2.0 20v '95 & '98 + Thema 2.0 ie 8v '89 + Punto Evo 1.4 MyLife '11
tel. 501-122-517

Awatar użytkownika
nomads
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 162
Rejestracja: 24 paź 2005, 0:00
Lokalizacja: Tychy

Zlot - Wrocław - 25.02.2006r

Post autor: nomads » 03 mar 2006, 9:50

bobby123 ma racje na drugim poziomie stało kilka Lanci nawet jedna nie od nas a poza tym tuz przy zjeżdzie na niższy poziom stała moja Lucyna
że przy dłuższym skręcie bys ją zachaczyła mozliwe ze ktoś mógł mnie zasłonić ale zostawiłem miejsca tyle ze ewentualnie mogło tem wjechać seicento albo cinquecento a te dwa bydlaki mysle że mieli by problem zeby mnie zakryć :wink: Moze wjechałas na nie ten parking ja miałem szczęście ze zobaczyłem Kapiszona przed parkingiem i tam wjechałem nie wiem Byłem tam pierwszy raz w życiu Jak mi chłopaki pisali że to TGG to jakies duze centrum to ja myslałem ze to bedzie wielkosci King Crosa w Poznaniu albo City Center w Katowicach a to takie "kameralne" :D Ale trafic nie było trudno wręcz trudniej było tam dojechać ze wzgledu na dziury w drodze których we Wrocku jak i w inych naszych miastach nie brakuje A kiedy bedą zdjęcia :?: :?: :?: :?: Pozdrawiam :D :groupjump:
Lancia Dedra 1.8 ie
Lancia Dedra 1.8 ie
Fiat 125 p
Peugot 206
604-957-586

szarkiz
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 672
Rejestracja: 13 paź 2005, 0:00
Lokalizacja: Legnica

Zlot - Wrocław - 25.02.2006r

Post autor: szarkiz » 03 mar 2006, 10:08

"ciniminis" pisze:
Ja się zapowiedziałam i dotarłam choć z lekkim spoznieniem...
Bylam tuz przed 15-tą :roll: Po dzrodze z uczelni musialam odstawic Y'ka do pralni co by nie spłanąc ze wstydu no i do zdjęcia ...
Czy aby na pewno byłas w TGG ?
Pytam bo niezauwazenie 8 lucyn raczej jest małoprawdopodobne. Swoją specjalnie postawilem pod budynkiem stacji benzynowej BP tuz przed wjazdem na parking TGG, wiec nie moglas jej nie zauwazyc.
Na samym parkingu stala ich pozostała siodemka. Nachodzi mnie taka podejrzenie, że mylisz sie i to nie bez udziału świadomości ;)

pozdr.
Przemek.
Lancia Kappa 2.0
Datsun Laurel 2.8D 1984
Legnica

Radinho
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 177
Rejestracja: 29 sie 2005, 0:00
Lokalizacja: Wrocław/Lubin

Zlot - Wrocław - 25.02.2006r

Post autor: Radinho » 03 mar 2006, 14:54

Szanowna Kolezanko,

dolaczam sie do glosow kolegow - przyjechalem spozniony - po godz. 16 i wjezdzajac na parking (poziom +1 o ile pamietam) nie dalo sie nie zauwazyc tych kilku CHARAKTERYSTYCZNYCH samochodow :)

Awatar użytkownika
KKMisfire
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 358
Rejestracja: 20 gru 2005, 0:00
Lokalizacja: Wrocław - Dolnyśląsk

Zlot - Wrocław - 25.02.2006r

Post autor: KKMisfire » 03 mar 2006, 16:39

To co ... następny zlocik? 18 lub 25 marca.
Tylko zmieńmy miejsce. Może inne miasto niż Wrocław?

Pozdro
Konrad
Pajda z włoskiej stajni.

Awatar użytkownika
-OLO-
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 186
Rejestracja: 01 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Środa Śląska

Zlot - Wrocław - 25.02.2006r

Post autor: -OLO- » 07 mar 2006, 15:12

mam pytanko, czy są może jakieś fotki ze zlotu, chciałbym jeszcze bardziej rozpaczać, że mnie tam nie było
Pamiętaj, nie dostaniesz drugiej szansy, aby wywrzeć pierwsze wrażenie

Awatar użytkownika
grzole
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 6821
Rejestracja: 29 wrz 2005, 0:00
Skype: grzole
Lokalizacja: Warszawa

Zlot - Wrocław - 25.02.2006r

Post autor: grzole » 07 mar 2006, 16:03

"KKMisfire" pisze:To co ... następny zlocik? (...) Tylko zmieńmy miejsce. Może inne miasto niż Wrocław?

Pozdro
Konrad
Warszawa? Centrum handlowe Blue City jest ulubionym miejscem spotów miłośników wielu marek. Klaudek tam gania np. na spoty Matiza. :wink:
2x Kappa LS 2.0 20v '95 & '98 + Thema 2.0 ie 8v '89 + Punto Evo 1.4 MyLife '11
tel. 501-122-517

Anonymous

Zlot - Wrocław - 25.02.2006r

Post autor: Anonymous » 07 mar 2006, 20:01

"szarkiz" pisze:
"ciniminis" pisze:
Ja się zapowiedziałam i dotarłam choć z lekkim spoznieniem...
Bylam tuz przed 15-tą :roll: Po dzrodze z uczelni musialam odstawic Y'ka do pralni co by nie spłanąc ze wstydu no i do zdjęcia ...
Czy aby na pewno byłas w TGG ?
Pytam bo niezauwazenie 8 lucyn raczej jest małoprawdopodobne. Swoją specjalnie postawilem pod budynkiem stacji benzynowej BP tuz przed wjazdem na parking TGG, wiec nie moglas jej nie zauwazyc.
Na samym parkingu stala ich pozostała siodemka. Nachodzi mnie taka podejrzenie, że mylisz sie i to nie bez udziału świadomości ;)

pozdr.
Przemek.

Bankowo byłam na parkingu TGG ! :-)
Fakt , widzialam jedna, jedyna ( mówiąc przecudnej urody.
Koloru cos kolo srebny metalik, w tym samym miejscu co piszesz ... ale sobie pomyslalam ze to pewnie ktoregos pracownika stacji BP. Tak mi sie wydawalo ze to parking sluzbowy - no to sie pomylilam ...
Ale pozostałych 7 nie widzialam za co bardzo przepraszam !!!
Wiem... Hanba !!!
Nie mam nic na swe usprawiedliwienie. Mea culpa !!!

Anonymous

Zlot - Wrocław - 25.02.2006r

Post autor: Anonymous » 07 mar 2006, 20:47

"-OLO-" pisze:mam pytanko, czy są może jakieś fotki ze zlotu, chciałbym jeszcze bardziej rozpaczać, że mnie tam nie było
Dolaczam sie ... moze choc jedno skromne zdjatko upamietniajace owe wydarzenie

szarkiz
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 672
Rejestracja: 13 paź 2005, 0:00
Lokalizacja: Legnica

Zlot - Wrocław - 25.02.2006r

Post autor: szarkiz » 07 mar 2006, 23:07

"ciniminis" pisze:
Fakt , widzialam jedna, jedyna ( mówiąc przecudnej urody.
Koloru cos kolo srebny metalik, w tym samym miejscu co piszesz ...
czy wszyscy to czytaja ?.. czy aby na pewno ?
bo to o mojej Lucy ... a kolor to cholera wie... jakis blekitno-srebrny.

No dobra.. koniec tych podniet... wiem ze zartujesz z tym urocza. Byla naprawde uświniona od felg po dach. No takie warunki pogodowe a ja troche nią jezdze.
"ciniminis" pisze: ale sobie pomyslalam ze to pewnie ktoregos pracownika stacji BP. Tak mi sie wydawalo ze to parking sluzbowy ..
przeanalizujmy fakty ;) ...
Odbywa sie zlot, zapowiadaja sie ludzie spoza wrocka , osoba podjezdza na miejsce spotkania Lancistow, widzi Lancie, ktora przeciez jest w Polsce rownie popularna jak VW Golf, wiec bierze ją za auto blizej nieokreslonego pracownika BP, bo przeciez któżby zajechal na zlot lancistów Lancią.. po co. Ale kontynuując domysly spogląda na rejestracje i widzi DL... hmmm... chwila konsternacji ... i blysk zrozumienia... no tak przyjezdza do pracy z Legnicy :).

Ciniminis... istnieje spore prawdopodobienstwo ze jestes kobietą!!!
ale to nawet dobrze... urodą zapewne bijesz na glowe dotychczas spotkanych Lucyfanów.

PS.
W temacie zmiany lokalu to mialbym pewną propozycje i to nawet bardzo interesującą. Niestety wymagalaby od ludzi spoza Legnicy zalatwienia sobie jakiegos lokum. Tansze hoteliki da rade zalatwic, a u mnie na jamie parka sie spokojnie kimnie.
Dlaczego naklaniam do zatrzymania sie na noc ?.. hmm.. no cóż .... obiecalem sobie ze nastepnego zlotu nie spędze przy pepsi i kawie :P

Jesli temat sie rozwinie podrzuce jakies konkrety, do zlotu kupa czasu, wiec jest czas sie zastanowic co robimy.
Lancia Kappa 2.0
Datsun Laurel 2.8D 1984
Legnica

Awatar użytkownika
bobby123
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 413
Rejestracja: 21 sie 2005, 0:00
Imię: Robert
Lokalizacja: Wrocław

Zlot - Wrocław - 25.02.2006r

Post autor: bobby123 » 12 mar 2006, 19:42

"szarkiz" pisze: Ciniminis... istnieje spore prawdopodobienstwo ze jestes kobietą!!!
ale to nawet dobrze... urodą zapewne bijesz na glowe dotychczas spotkanych Lucyfanów.

PS.
W temacie zmiany lokalu to mialbym pewną propozycje i to nawet bardzo interesującą. Niestety wymagalaby od ludzi spoza Legnicy zalatwienia sobie jakiegos lokum. Tansze hoteliki da rade zalatwic, a u mnie na jamie parka sie spokojnie kimnie.
Dlaczego naklaniam do zatrzymania sie na noc ?.. hmm.. no cóż .... obiecalem sobie ze nastepnego zlotu nie spędze przy pepsi i kawie :P

Jesli temat sie rozwinie podrzuce jakies konkrety, do zlotu kupa czasu, wiec jest czas sie zastanowic co robimy.
Dobra trzeba dać spokój dziewczynie, na pewno zrehabilituje się na następnym zlocie :wink: . Ja do Legnicy mam bliżej niż do Wrocka więc mi obojętnie. Co do trunków - oczywiście bezalkoholowych :lol: to może poczekać jeszcze trochę i rzeczywiście się spotkać na weekend w Antoninie i tam zrobić jakąś impreze integracyjno-zapoznawczą 8) :wink: . Proponuję też zagadnienie następnego zlotu poruszyć już w nowym temacie bo 4 strony to już przesada :lol:
605-365-315 od świtu do zmierzchu :-)

Anonymous

Zlot - Wrocław - 25.02.2006r

Post autor: Anonymous » 13 mar 2006, 20:09

"bobby123" pisze: Dobra trzeba dać spokój dziewczynie, na pewno zrehabilituje się na następnym zlocie :wink: . Ja do Legnicy mam bliżej niż do Wrocka więc mi obojętnie. Co do trunków - oczywiście bezalkoholowych :lol: to może poczekać jeszcze trochę i rzeczywiście się spotkać na weekend w Antoninie i tam zrobić jakąś impreze integracyjno-zapoznawczą 8) :wink: . Proponuję też zagadnienie następnego zlotu poruszyć już w nowym temacie bo 4 strony to już przesada :lol:
No właśnie ... litości !!! ;-)
Dziękuję bobby 123 !!

Nieskromnie...
Ale dzięki mojej osobie ożywiło się i dzięki temu nieobecni mogli poznać pare ciekawostek zlociku np. że w lokalu było zagłośno lub zagorąco, jaka muza grała, kto się spóżnił i jak bardzo ... gdzie zaparkował ( co by CINIMINIS nie spostrzegła ;)) ) , jak mocno "uświnioną" Lucyną przyjechał itp itd ... :-)
Nie żebym marudziła ... ale przedmiot tego spotkania został zupełnie zignorowany, żadnego zdjęcia, refleksji w temacie Lucynek... ;-(

Co do kolejnego zlotu - będę ( jak zwykle :-)) ) o ile w tym czasie nie wypadnie uczelnia...
Wrocław czy Legnica podobnie mi po drodze ...

Pozdrawiam !

Aha rehabilitacje, habilitacje obiecuję !!!

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Dolny Śląsk i Lubuskie:::”