Zlot ogólnopolski 2012 - gdzie, kiedy, z kim, organizacja...

Zloty i spotkania

Moderator: wujekp

Awatar użytkownika
hanuś
Klubowiczka
Klubowiczka
Posty: 1889
Rejestracja: 11 lut 2011, 22:59
Imię: Anna
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Zlot ogólnopolski 2012 - gdzie, kiedy, z kim, organizacj

Post autor: hanuś » 07 mar 2012, 15:45

topcio1 pisze:

Tak czy inaczej zacznie się w sierpniu :) , ale ten drugi potrwa aż do września :roll:
Fakt : gafa : Ale miałam na myśli ten wcześniejszy termin : zawstydzony :

Natomiast ten drugi to potrwa chyba aż do drugiego września ;)

Awatar użytkownika
faraon
Moderator Globalny
Moderator Globalny
Posty: 7296
Rejestracja: 09 gru 2009, 21:50
Skype: nie używam
Imię: Andrzej
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Zlot ogólnopolski 2012 - gdzie, kiedy, z kim, organizacj

Post autor: faraon » 07 mar 2012, 17:09

hanuś pisze:Fakt : gafa : Ale miałam na myśli ten wcześniejszy termin : zawstydzony :

Natomiast ten drugi to potrwa chyba aż do drugiego września ;)
Ty się nie wstydź ... to ja się wstydzę, że temat wisi tyle miesięcy i dopiero teraz zauważyłaś błąd w terminie. Oczywiście - termin 31.08 - 2.09.2012. I ten termin jest pewniejszy.
Samochodem kieruje głowa. Ręce i nogi to tylko robole ...
Niewidomy może jeździć samochodem ..... - jako pasażer ....

ZAPRASZAM DO SKLEPIKU KLUBOWEGO - TAKICH GADŻETÓW NIE KUPISZ NIGDZIE :!: :!: :!: <<<- klik

Kappa Coupe 3.0 24v automat nr 191 - 1997 - KLIK
FIAT Croma II; 2.4 M-Jet automat - 2008 - KLIK
była =>Kappa SW 2.0 20v + LPG - 1997 - KLIK
była =>Delta HPE 1,6 + LPG Vialle - 1999 - KLIK
Były: Syrena 105 (1974, 1979); PF 125p (1980, 1987); Polonez (1989); MB W123 (1983); Palio weekend (1998); IVECO TD (1998)

Awatar użytkownika
stabraf
Administrator
Administrator
Posty: 8477
Rejestracja: 22 lut 2008, 0:00
Imię: Andrzej
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Zlot ogólnopolski 2012 - gdzie, kiedy, z kim, organizacj

Post autor: stabraf » 07 mar 2012, 17:46

Czyli termin bardziej ten do 02.09 ? 03.09 dzieciaki śmigają do szkoły...może lepiej tydzień wcześniej ?

Awatar użytkownika
faraon
Moderator Globalny
Moderator Globalny
Posty: 7296
Rejestracja: 09 gru 2009, 21:50
Skype: nie używam
Imię: Andrzej
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Zlot ogólnopolski 2012 - gdzie, kiedy, z kim, organizacj

Post autor: faraon » 07 mar 2012, 17:58

stabraf pisze:Czyli termin bardziej ten do 02.09 ? 03.09 dzieciaki śmigają do szkoły...może lepiej tydzień wcześniej ?
Tak - ten do 2.09.
Nie wchodzi w grę :( termin wcześniejszy - był planowany przez nas, ale w praniu okazało się, że ośrodki miały wolny tylko 31.08- 2.09.2012. Klepaliśmy to co było. To i tak "cud", że się udało. W tym roku z uwagi na EURO i ... wesela (z tego przeważnie żyją dziś takie ośrodki) znalezienie wolnego terminu w ośrodku o jako-takim standardzie (i znośnej cenie) graniczy rzeczywiście z cudem ;)

PS.: W grę wchodził jeszcze termin 7-9.09 czyli tydzień później. Na chwile obecną jest terminem z "głębokiej rezerwy" :lol:
Ostatnio zmieniony 09 mar 2012, 22:27 przez faraon, łącznie zmieniany 2 razy.
Samochodem kieruje głowa. Ręce i nogi to tylko robole ...
Niewidomy może jeździć samochodem ..... - jako pasażer ....

ZAPRASZAM DO SKLEPIKU KLUBOWEGO - TAKICH GADŻETÓW NIE KUPISZ NIGDZIE :!: :!: :!: <<<- klik

Kappa Coupe 3.0 24v automat nr 191 - 1997 - KLIK
FIAT Croma II; 2.4 M-Jet automat - 2008 - KLIK
była =>Kappa SW 2.0 20v + LPG - 1997 - KLIK
była =>Delta HPE 1,6 + LPG Vialle - 1999 - KLIK
Były: Syrena 105 (1974, 1979); PF 125p (1980, 1987); Polonez (1989); MB W123 (1983); Palio weekend (1998); IVECO TD (1998)

Awatar użytkownika
wujekp
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6894
Rejestracja: 03 paź 2006, 0:00
Lokalizacja: Kraków

Re: Zlot ogólnopolski 2012 - gdzie, kiedy, z kim, organizacj

Post autor: wujekp » 08 mar 2012, 23:41

Andrzej już wszystko napisał. Szczegółowe informacje będą jak będzie podpisana umowa z ośrodkiem, czyli jeszcze trochę trzeba będzie poczekać. Ale "celujemy" w ubiegłoroczny poziom cenowy. Można już zbierać do skarbonki :D
Pozdrawiam
Wujek (p)
Lancia Delta III 1.8 tbi, Fiat Croma 2.4
była: Lancia Kappa 2.0T, "Lancia" Voyager/Chrysler T&C 3.8

Liczby nie kłamią, ale kłamcy liczą ...
Jeśli chcesz do mnie napisać wybierz raczej maila zamiast PW - wujekp(małpa)lanciapolska.org - mogę odpowiadać z opóźnieniem na PW :)

Awatar użytkownika
Tomzik
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 5391
Rejestracja: 22 gru 2007, 0:00
Imię: Tomczysław ;)
Lokalizacja: Kwidzyn/Świecie

Re: Zlot ogólnopolski 2012 - gdzie, kiedy, z kim, organizacj

Post autor: Tomzik » 09 mar 2012, 10:03

Kurcze, a niedawno z żoną przerabialiśmy temat zakupu "świnki-skarbonki", chyba jednak się przyda ;)
Są: Lancia Delta 2,0 Multijet; Lancia Phedra 2,2 Multijet; Yamaha XJ 900S Diversion; SHL M11W
Były: Lancia Delta HPE 1,8 16V GT; Lancia Kappa 2,0 20V Turbo; Fiat Croma 2,0 T i.e., SFM Junak M10, Romet Ogar 205

Awatar użytkownika
paśny
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 1908
Rejestracja: 01 paź 2007, 0:00
Imię: Piotr
Lokalizacja: Warszawa / Młynek

Re: Zlot ogólnopolski 2012 - gdzie, kiedy, z kim, organizacj

Post autor: paśny » 09 mar 2012, 11:02

Czyli Tomziki przyjadą? : lol :
Viva la macchina

Awatar użytkownika
Karolcia
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1490
Rejestracja: 26 lut 2009, 0:00
Imię: Karolcia
Lokalizacja: Chojnice

Re: Zlot ogólnopolski 2012 - gdzie, kiedy, z kim, organizacj

Post autor: Karolcia » 12 mar 2012, 21:21

przemas81 pisze:
faraon pisze:Nie mam twardego serca ... ;) Termin 31.08 - 2.09.2012.

I to by było na tyle (na razie).
e


Wg wszelakich przewidywań 31 sierpnia wieczorem będę wracał do Polski, wiec mógłbym być na rano, ale jak dojedzie żonex? Cholipka weekend później byłby miodzio, aczkolwiek moja obecna praca już w ogóle jest nieprzewidywalna Nie byłem na ogólnopolskim 3 razy z rzędu, od pierwszego zlotu w Sielpi, mam nadzieję, że uda mi się w końcu dotrzeć.

O zonexa to się nie martw-bo jak zlot będzie w terminie 31.08-2.09 to niestety ale ja nie dojadę.Szkoła się zaczyna a pozatym Adiś idzie pierwszy raz do przedszkola i to jest dla mnie wazniejsze ;) Troszkę dziwny ten termin,tak jak już ktos pisał we wrześniu już mogą byc chłodne wieczory,no szkoda że taki termin bo jak Przemas pisał juz dawno nas na zlocie nie było więc czas już by był sie zjawić :D Nio cóż ja dziwny człowiek sobie jestem i szkoła najwazniejsza-więc mężuś raczej sam się zjawi.
BYŁA: Lancia Kappa 2.4,Lancia Kappa SW 2.4tds.
JEST:Lancia Phedra 2.0 JTD,Lancia Delta 2.0 Turbo,Lancia Lybra SW 1.9 JTD


Bliskość śmierci zawsze sprawia,że staramy się żyć lepiej...

Żoneczka-przemasa81:)

ciociaE
Przedstawiciel Regionalny
Przedstawiciel Regionalny
Posty: 2756
Rejestracja: 06 lip 2009, 19:42
Lokalizacja: Kraków

Re: Zlot ogólnopolski 2012 - gdzie, kiedy, z kim, organizacj

Post autor: ciociaE » 13 mar 2012, 0:31

Karolina :)
Niestety w tym roku plany krzyżuje trochę Euro.
Ja też gdybym miała pełny wybór, wolałabym czerwiec, gdy dzieci kończą już szkołę i można się wyluzować lub lipiec, bo faktycznie od sierpnia noce są chłodniejsze (nawet już w Gizewie się marzło ;) ). Do dziś pamiętam też, jak było zimno w Morsku w połowie września, dlatego mam nadzieję, że w następnym roku ogólnopolski znowu będzie w czerwcu (jak zeszłoroczna Sielpia lub Firlej, choć wtedy akurat pogoda w dzień nie rozpieszczała) albo w lipcu jak Sielpia 2008.
Tak że (zatem) ten termin nie jest wymarzonym, ale też nie najgorszym miejmy nadzieję - to może być ostatni wolny weekend bez zadanych lekcji dla dzieci szkolnych, a w poniedziałek tylko rozpoczęcie roku (strój galowy można naszykować przed zlotem :)). Może trochę inaczej to wygląda z przygotowaniami do przedszkola, ale może nie jest nie do zrobienia :)
No i drugi ważny element w kwestii chłodnych nocy- tylko jeden wieczór/noc spędzamy na zewnątrz, a jeden w budynku na biesiadzie i zabawie :)
Emancipate yourselves from mental slavery
None but ourselves can free our minds

Rafako

Re: Zlot ogólnopolski 2012 - gdzie, kiedy, z kim, organizacj

Post autor: Rafako » 13 mar 2012, 8:52

ciociaE pisze: (...) bo faktycznie od sierpnia noce są chłodniejsze (nawet już w Gizewie się marzło ;) ). Do dziś pamiętam też, jak było zimno w Morsku w połowie września, dlatego mam nadzieję, że w następnym roku ogólnopolski znowu będzie w czerwcu (jak zeszłoroczna Sielpia lub Firlej, choć wtedy akurat pogoda w dzień nie rozpieszczała) albo w lipcu jak Sielpia 2008.
Tak że (zatem) ten termin nie jest wymarzonym, ale też nie najgorszym miejmy nadzieję (...)
Droga Ciociu, pozwolę sobie nawiązać do Twej szlachetnej wypowiedzi :D
Jesteśmy z Olą na Forum już trochę czasu, na Zlotach Ogólnopolskich byliśmy trzech. Na Zlotach regionalnych też się zdarzało. Po tym wszystkim wyciągam takie wnioski:
- zawsze, gdy nam bardzo zależało, to udawało nam się przyjechać na Zlot,
- czasami trzeba było dokonać wyboru, np. skoro w danym roku pojechaliśmy do Brodnicy na Ogólnopolski i do Gizewa, to na Bieszczady już nie wystarczyło...
- nigdy termin nie był przeszkodą, w końcu o Zlocie nie dowiadywaliśmy się na 3 dni przed, tylko na 2-5 miesięcy, więc zawsze udawało nam się zawczasu wszystko dobrze sobie przygotować.

Termin, który został wybrany, nie jest zbyt szczęśliwy. Dlaczego :?: Pewnie dlatego, że każdy termin szczęśliwy nie będzie :) Zrobicie tydzień później, to ktoś będzie miał wesele szwagra, zrobicie dwa tygodnie wcześniej - inny będzie miał sianokosy u Wujenki. I tak "w koło Macieju".
Tak czy owak, nam też termin nie pasuje. Mimo tego, niezależnie od lokalizacji (nawet jeśli będzie w Szczecinie) postaramy się być, nawet jeśli tylko na części Zlotu.
Serdecznie pozdrawiam.

Awatar użytkownika
wujekp
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6894
Rejestracja: 03 paź 2006, 0:00
Lokalizacja: Kraków

Re: Zlot ogólnopolski 2012 - gdzie, kiedy, z kim, organizacj

Post autor: wujekp » 13 mar 2012, 19:59

Rafako pisze:Mimo tego, niezależnie od lokalizacji (nawet jeśli będzie w Szczecinie) postaramy się być, nawet jeśli tylko na części Zlotu.
I to jest dobra odpowiedź :D : ok2 :
Pozdrawiam
Wujek (p)
Lancia Delta III 1.8 tbi, Fiat Croma 2.4
była: Lancia Kappa 2.0T, "Lancia" Voyager/Chrysler T&C 3.8

Liczby nie kłamią, ale kłamcy liczą ...
Jeśli chcesz do mnie napisać wybierz raczej maila zamiast PW - wujekp(małpa)lanciapolska.org - mogę odpowiadać z opóźnieniem na PW :)

Awatar użytkownika
fazi
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1687
Rejestracja: 09 lis 2007, 0:00
Imię: Maciej
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Zlot ogólnopolski 2012 - gdzie, kiedy, z kim, organizacj

Post autor: fazi » 15 mar 2012, 23:29

Ja również mysle , że sie postaram na ogólnopolski , dajcie znać szczegóły co i jak jak zostanie ostatecznie ustalone :D
Alfa Romeo 159 1,9 16v
Mitsubishi ASX 1.8DID 4WD

Awatar użytkownika
Karolcia
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1490
Rejestracja: 26 lut 2009, 0:00
Imię: Karolcia
Lokalizacja: Chojnice

Re: Zlot ogólnopolski 2012 - gdzie, kiedy, z kim, organizacj

Post autor: Karolcia » 16 mar 2012, 10:23

ciociaE pisze:Karolina :)
Niestety w tym roku plany krzyżuje trochę Euro.
Ja też gdybym miała pełny wybór, wolałabym czerwiec, gdy dzieci kończą już szkołę i można się wyluzować lub lipiec, bo faktycznie od sierpnia noce są chłodniejsze (nawet już w Gizewie się marzło ;) ). Do dziś pamiętam też, jak było zimno w Morsku w połowie września, dlatego mam nadzieję, że w następnym roku ogólnopolski znowu będzie w czerwcu (jak zeszłoroczna Sielpia lub Firlej, choć wtedy akurat pogoda w dzień nie rozpieszczała) albo w lipcu jak Sielpia 2008.
Także ten termin nie jest wymarzonym, ale też nie najgorszym miejmy nadzieję - to może być ostatni wolny weekend bez zadanych lekcji dla dzieci szkolnych, a w poniedziałek tylko rozpoczęcie roku (strój galowy można naszykować przed zlotem :)). Może trochę inaczej to wygląda z przygotowaniami do przedszkola, ale może nie jest nie do zrobienia :)
No i drugi ważny element w kwestii chłodnych nocy- tylko jeden wieczór/noc spędzamy na zewnątrz, a jeden w budynku na biesiadzie i zabawie :)

No niby cioteczko masz rację :) zobaczymy jak to wyjdzie,bo jak Przemas już pisał pewnie bym musiała dojechać sama,bo on akurat by na zlot jechał prosto z pracy.A nie wiem czy dam się na to żeby samej z dzieciakami dać się z trase-nie mówię nie ;) zobaczymy jak to będzie.
BYŁA: Lancia Kappa 2.4,Lancia Kappa SW 2.4tds.
JEST:Lancia Phedra 2.0 JTD,Lancia Delta 2.0 Turbo,Lancia Lybra SW 1.9 JTD


Bliskość śmierci zawsze sprawia,że staramy się żyć lepiej...

Żoneczka-przemasa81:)

artur2424
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 55
Rejestracja: 06 paź 2011, 14:44
Imię: Artur
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zlot ogólnopolski 2012 - gdzie, kiedy, z kim, organizacj

Post autor: artur2424 » 17 mar 2012, 17:24

Więc troche tak dla pewności kiedy i gdzie ??? Jaki termin ???
nawet jak bedzie sie palilo i walilo to będę:) : witaj :
Lancia Lybra 2.0
Bez walki nie ma postępu!!!

Awatar użytkownika
faraon
Moderator Globalny
Moderator Globalny
Posty: 7296
Rejestracja: 09 gru 2009, 21:50
Skype: nie używam
Imię: Andrzej
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Zlot ogólnopolski 2012 - gdzie, kiedy, z kim, organizacj

Post autor: faraon » 17 mar 2012, 17:51

artur2424 pisze:Więc troche tak dla pewności kiedy i gdzie ??? Jaki termin ???
nawet jak bedzie sie palilo i walilo to będę:) : witaj :
Oj Arturku ;) a może byś się cofnął kilka postów wyżej i poczytał :)
Np.:
faraon pisze:Tak - ten do 2.09.
Nie wchodzi w grę :( termin wcześniejszy - był planowany przez nas, ale w praniu okazało się, że ośrodki miały wolny tylko 31.08- 2.09.2012. Klepaliśmy to co było. To i tak "cud", że się udało. W tym roku z uwagi na EURO i ... wesela (z tego przeważnie żyją dziś takie ośrodki) znalezienie wolnego terminu w ośrodku o jako-takim standardzie (i znośnej cenie) graniczy rzeczywiście z cudem ;)

PS.: W grę wchodził jeszcze termin 7-9.09 czyli tydzień później. Na chwile obecną jest terminem z "głębokiej rezerwy" :lol:
Wcześniej lokalizacje. Mamy już uzgodnione ceny, ale dopóki nie będzie podpisanej umowy końcowej pomiędzy ośrodkiem a LKP, nie będziemy podawać szczegółów. Trzeba uzbroić się w cierpliwość, sądzę że nie na długo :)
Samochodem kieruje głowa. Ręce i nogi to tylko robole ...
Niewidomy może jeździć samochodem ..... - jako pasażer ....

ZAPRASZAM DO SKLEPIKU KLUBOWEGO - TAKICH GADŻETÓW NIE KUPISZ NIGDZIE :!: :!: :!: <<<- klik

Kappa Coupe 3.0 24v automat nr 191 - 1997 - KLIK
FIAT Croma II; 2.4 M-Jet automat - 2008 - KLIK
była =>Kappa SW 2.0 20v + LPG - 1997 - KLIK
była =>Delta HPE 1,6 + LPG Vialle - 1999 - KLIK
Były: Syrena 105 (1974, 1979); PF 125p (1980, 1987); Polonez (1989); MB W123 (1983); Palio weekend (1998); IVECO TD (1998)

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Zloty i spotkania :::”