Lancia Delta 2 - Podobieństwa modeli

Awatar użytkownika
Bandito
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 81
Rejestracja: 22 lut 2007, 0:00
Lokalizacja: Biała Podlaska/Warszawa

Lancia Delta 2 - Podobieństwa modeli

Post autor: Bandito » 22 lut 2007, 22:20

Witam,
Od paru dni mam moja pierwsza Lancie (Delta 1.9TD) i nie bardzo sie orientuje jeszcze ktore modele sa do siebie podobne w budowie. Pytanie nie jest moze stricte techniczne ale jakos tu mi najbardziej pasowalo...

Otoz poszukuje ksiazki uzytkownika, ewentualnie najpotrzebniejszych schematow (bezpieczniki, kable) do mojego nowego (hehe, o ile rocznik 97 mozna tak nazwac) autka. Grzebalem w downloadzie i literaturze ale jakos nie doszukalem sie konkretnie mojego modelu. Bylbym bardzo wdzieczny za wskazanie mi ktore dokumentacje ewentualnie odpowiadalyby modelowi mojego samochodu (bo mignelo mi cos zdaje sie ze dedra i delta sa do siebie podobne).

Pozdrawiam,
Bandito
Ostatnio zmieniony 23 lut 2007, 19:13 przez Bandito, łącznie zmieniany 1 raz.

Anonymous

Lancia Delta 2 - Podobieństwa modeli

Post autor: Anonymous » 23 lut 2007, 7:23

Generalnie Lancia Delta to jest Fiat Tipo, więc literature do tego auta znajdziesz. Ja mam książke, jest tam silnik 1,9TD 66kW. Powiedz co Cie dokładnie interesi, to porobie zdjęcia w wolnym czasie i jakośCi wyśle. Choc akurat pewnie bezpieczniki i inst. elektr. będą sie w Deltach i Tipiakach różnić.

Jeśli chodzi o Dedre, to jest to chyba (powtarzam chyba) Delta sedan, tak jak Tipo i Tempra ;)

Awatar użytkownika
Bandito
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 81
Rejestracja: 22 lut 2007, 0:00
Lokalizacja: Biała Podlaska/Warszawa

Lancia Delta 2 - Podobieństwa modeli

Post autor: Bandito » 23 lut 2007, 8:03

Najbardziej to mnie w tej chwili interesi wlasnie ten nieszczesny schemat bezpiecznikow...a ogolnie to bardzo bym chetnie dopadl cala ksiazke (juz mniejsza z tym czy elektroniczna czy papierowa) bo przgrzebalem allegro, ebay, gratke, akucje24 i jeszcze pare ale nigdzie nie ma do kupienia...

Awatar użytkownika
darkobo
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1547
Rejestracja: 09 maja 2006, 0:00
Lokalizacja: Łódź

Lancia Delta 2 - Podobieństwa modeli

Post autor: darkobo » 23 lut 2007, 8:48

Przeszukaj ten adres i ewentualnie wyższe poziomy: http://www.spangerum.com/lancia/Verksta ... ler/Delta/
zapodany w dziale Download przez ahaudero :D
homo homini Lancia (est)
Było: Dedra 2.0 ie, Kappa 2.0, Kappa 2.4 JTD
Jest: Delta II 1.6 8V (w rodzinie ;) )

Awatar użytkownika
Bandito
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 81
Rejestracja: 22 lut 2007, 0:00
Lokalizacja: Biała Podlaska/Warszawa

Lancia Delta 2 - Podobieństwa modeli

Post autor: Bandito » 23 lut 2007, 9:32

a mam jeszcze takie pytanko: jak sadzicie, czy te schematy w delcie 1 roznia sie bardzo (jesli w ogole) od delty 2? jesli chodzi o lancie to jestem tak zielony w temacie jak chyba to moze byc, wiec mnostwo watpliwosci :P

znalazlem w tych pdf'ach ktore podales wyzej opis ukladu elektrycznego. ale do delty prisma 4wd i teraz kompletnie nie wiem czy mi to moze sie przydac...

Anonymous

Lancia Delta 2 - Podobieństwa modeli

Post autor: Anonymous » 23 lut 2007, 18:23

Delta1 i Delta2 to dwa zupełnie różne auta, wiec schematy też będa różne. Jeśli chodzi o ksiażke do Lancii Delty to nie ma jeszcze polskiego tłumaczenia.

Awatar użytkownika
Bandito
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 81
Rejestracja: 22 lut 2007, 0:00
Lokalizacja: Biała Podlaska/Warszawa

Lancia Delta 2 - Podobieństwa modeli

Post autor: Bandito » 23 lut 2007, 19:19

jesli chodzi o jezyk to pasowalby mi tez angielski, bo znam go najlepiej z jezykow obcych... przy niemieckim np. musialbym juz szukac pomocy przy sporej czesci tekstow...o wloskim to nie wspomne :p

Anonymous

Lancia Delta 2 - Podobieństwa modeli

Post autor: Anonymous » 24 lut 2007, 20:38

Lancia Delta 1 i 2 to zupelnie rozne auta - natomiast Lancia delta 2 zwana Nową ma wiele czesci wspólnych z TIPO, BRAVO, BRAVA, MAREA, FIAT COUPE, ALFA ROMEO 145/146,

Jednak schematy np elektryczne raczej nie beda pasowac - co innego elementy zawieszenia, wydechy, przeniesienia napedu - wiele wspólnych elementów - niestety jak cos padnie to trzeba na swojej skórze dochodzic co pasuje lub nie.

Awatar użytkownika
Bandito
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 81
Rejestracja: 22 lut 2007, 0:00
Lokalizacja: Biała Podlaska/Warszawa

Lancia Delta 2 - Podobieństwa modeli

Post autor: Bandito » 24 lut 2007, 21:06

dobrze ze od sieny nie pasuja czesci :P jeszcze by mi rodzice zaczeli samochod rozpracowywac zeby fiacika naprawic :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe”