Lybra - CD i zmieniarka w SW

Moderator: stabraf

Anonymous

Lybra - CD i zmieniarka w SW

Post autor: Anonymous » 23 maja 2007, 23:19

Mam pytanie do włascicieli liberek i osób które sie orientuja na temat wyposażenia..czy produkowane były lancie z systemem BOSE bez CD i zmieniarka w skrytce w bagażniku ????????Czy mozna ewentualne zamontowac inna zmieniarke ? czy jesli w samochodzie miejsce na zmieniarke i CD jest "dziewicze" to czy są przewody do instalacji czy trzeba montowac ???

Mart27

CD i zmieniarka w Liberce (kombi)

Post autor: Mart27 » 24 maja 2007, 9:27

radio w Lybrze fabrycznie jest z kaseciakiem, a dodatkowo jest zmieniarka - spotkałem już osoby, które zmieniarki nie miały - ale raczej była to wina właścicieli, którzy autko pasiadali jako pierwsi....

do Lybry pasuje niestety tylko fabryczna zmieniarka - tzn. wersja z navi Becker, wersja bez navi- Grundig..

jesli chodzi o przewody to nie jestem pewien, ja jestem tym szczęśliwym posiadaczem, który miał zmieniarkę przy zakupie autka :)))

Awatar użytkownika
Nat
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 20000
Rejestracja: 25 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Poznań & Warszawa Masz problem na Forum? Pytaj!
Kontakt:

CD i zmieniarka w Liberce (kombi)

Post autor: Nat » 24 maja 2007, 9:42

Dla uzupełnienia- są uzytkownicy Lybry, którzy zmieniarki nie mieli fabrycznie (a w miejscu zmieniarki nie było "dziury", co pozwala domyslac się, że jej faktycznie tam nigdy nie było). Sam tego na oczy nie widziałem, ale były osoby na LKP, które to deklarowały u siebie.
Temat zmieniarki poruszany był juz wielokrotnie, dodam jeszcze ze prócz dwóch wyzej wymienionych byla też nieoznaczona logo zmieniarka Sony (tez do zestawów z navi).
Oczywiscie mozna do Lybry podłączyc dowolną zmieniarkę, jednak raczej chyba mozna w takim wypadku zapomniec o sterowaniu jej z poziomu oryginalnego lybrowego radiomagnetofonu. Dlatego zaleca się jednak oryginały ;)
Pozdrawiam
Nat
Obrazek + Phedra JTD + Lybra SW 2,0 na emigracji i DS20
Stasiu, co jest najważniejsze w życiu? Staś (2 lata): Luuuuuzik!!! ||| Piotruś (2 lata): Tata, nie ce Pasem, ce Gekiem!
Proszę, używaj polskich znaków! To chyba różnica, czy robisz komuś łaskę, czy laske? ;)

Mart27

CD i zmieniarka w Liberce (kombi)

Post autor: Mart27 » 24 maja 2007, 9:55

"Nat" pisze: dodam jeszcze ze prócz dwóch wyzej wymienionych byla też nieoznaczona logo zmieniarka Sony (tez do zestawów z navi).
szczerze wątpię Nat - przerabiałem to osobiście - Sony wygląda identycznie jak Becker ale nie wspódziała z radiem, a nie było radia Sony w Lybrze....

ODPOWIEDZ

Wróć do „Lybra/Lybra SW”