Dedra - jaką kupić ?

Anonymous

Dedra - jaką kupić ?

Post autor: Anonymous » 25 sie 2005, 13:33

Witam ponownie!
Możecie mi polecić miejsce w Warszawie i/lub Poznaniu, gdzie mogę przed zakupem uzyskać w miare rzetelną opienie o stanie technicznym lancii? Jakoś nie jestem przekonany do zakupów w ciemno :)
pozdrawiam,
luk

Anonymous

Dedra - jaką kupić ?

Post autor: Anonymous » 25 sie 2005, 14:14

Zanim kupisz jakąkolwiek Lancie, zaproponuj sprzedającemu że chcesz zrobić przegląd w stacji obsługi, jeżeli przejdzie go pomyślnie kupujesz , jeżeli będzie coś nietak albo opuszcza cene lub go ją sobie zachowa na wieki :wink:

Anonymous

Dedra - jaką kupić ?

Post autor: Anonymous » 29 sie 2005, 0:36

"mufnal" pisze:Zanim kupisz jakąkolwiek Lancie, zaproponuj sprzedającemu że chcesz zrobić przegląd w stacji obsługi, jeżeli przejdzie go pomyślnie kupujesz , jeżeli będzie coś nietak albo opuszcza cene lub go ją sobie zachowa na wieki :wink:

Hej!
Zgadzam się! Właśnie dlatego proszę o namiary na stacje, w których znają się na tych samochodach i ich charakterystycznych przypadłościach. Nie znam za dobrze Warszawy ani Poznania, a wolałbym odwiedzić takie stacje,
które według klubowiczów są rzetelne.
Dzięki, pozdrawiam
Lucastes

Anonymous

Dedra - jaką kupić ?

Post autor: Anonymous » 30 sie 2005, 8:24

Popytaj ludzi, to ci powiedzą gdzie jest najbardziej upierdliwy diagnosta, u mnie w mieście jest taki w PKS-ie, nawet w nowym aucie prosto z salonu znajdzie kilka wad :wink:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe”