Kappa - sterownie szyb od strony kierowcy :(

Anonymous

Kappa - sterownie szyb od strony kierowcy :(

Post autor: Anonymous » 02 sie 2005, 14:02

Witam wszystkich :) Padły mi dwa moduły strowania elektrycznymi szybami od strony kierowcy w Lancii Kappie 2.0 96 rok. Może ktoś wie, jak sie do nich dobrać? Czy trzeba odkrcac całą tapicerkę? Wydaje mi sie, ze to siedzi na zatrzaski, jednak przy próbie odchylenia "zdjęcia" całego modułu odniosłem wrażenie, ze ten cały plastik prędzej pęknie niz da się wyjąc? Zgóry dzięki za pomoc :)

PeGaZ
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 273
Rejestracja: 07 kwie 2005, 0:00
Lokalizacja: Wa-wa Tarchomin

Re: Sterownie szyb od strony kierowcy :(

Post autor: PeGaZ » 02 sie 2005, 14:21

"slain74" pisze:Witam wszystkich :) Czy trzeba odkrcac całą tapicerkę? Wydaje mi sie, ze to siedzi na zatrzaski, jednak przy próbie odchylenia "zdjęcia" całego modułu odniosłem wrażenie, ze ten cały plastik prędzej pęknie niz da się wyjąc? Zgóry dzięki za pomoc :)
Zdaje mi się, że da się do tego dostać od dołu, jak zdejmie się maskownice głośników, głośniki i kosze głośnikowe. Mi przynajmniej - od strony pasażera, udało się w ten sposób wpiąć kostkę, którą źle wpiąłem po demontażu tapicerki.
Mam na myśli tylko "przyciski" - gdzie jest sam moduł - nie wiem....
Kappa '98 2.0 20V - LPG - była
Obecnie bezpartyjny - bo śmigam VW
VW Passat Variant B5 3BG 2001
1.9 TDI 130KM/PBOX 155KM, HIGHLINE

Anonymous

Kappa - sterownie szyb od strony kierowcy :(

Post autor: Anonymous » 02 sie 2005, 14:31

Tak tak chodzi mi o przyciski :) Próbowałem wyjmując głośnik, ale niestety lipa:(

Awatar użytkownika
Tomasz
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1272
Rejestracja: 16 sty 2005, 0:00
Lokalizacja: Brzeszcze woj małopolskie

Kappa - sterownie szyb od strony kierowcy :(

Post autor: Tomasz » 02 sie 2005, 14:48

Od strony kierowcy w kieszonce / wtej do której zamocowane są wyłączniku/ są dwie gumki które trzeba wyciągnąć a pod nimi są śrubki a jeżeli chodzi o prawą strone to chyba tylko zatrzask ale nie jestem pewien
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nadwozie i wnętrze”