Info center - tuning

Wszystko na temat tuningu [zarówno mechanicznego jak i optycznego] najpiękniejszych aut na świecie...Forum jest tylko dla zasady, bo któż chciałby tuningować takie auta...:)
Awatar użytkownika
bodes
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 106
Rejestracja: 16 cze 2007, 0:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Info center - tuning

Post autor: bodes » 19 gru 2007, 10:19

Witam.
Zegary (folia indiglo) dało się wykonać, więc przyszedł czas na info center. Pomysł zakłada zmianę podświetlenia wyświetlacza oraz zmianę koloru ikonek. Do poprawnego wykonania tego pomysłu potrzebne jest kompletne info. Oczywiście mogę zdjąć swoje, ale biorąc pod uwagę, że sporo pokonuje km będzie trochę trudno (czasowo) wykonać formę. Moje pytanie jest następujące.
Czy gdzieś w Polsce istnieje klubowicz, który posiada zbędne info? Może być uszkodzone, niedziałające, ważne jest ady był wyświetlacz i wszystkie elementy plastikowe z obudowy. Obudowa może być popękana, może w niej brakować kilku elementów, Ważne też jest aby w przypadku połamanej obudowy dało się ją jakoś (nawet chamsko) posklejać.
Oczywiście po wykonaniu pomiarów i projektu info odsyłam. Chodzi oczywiscie o Kappe.
Czekam na propozycje na PW.

Boorek

Re: Info center - tuning

Post autor: Boorek » 19 gru 2007, 15:59

"bodes" pisze:Witam.
Zegary (folia indiglo) dało się wykonać, więc przyszedł czas na info center. Pomysł zakłada zmianę podświetlenia wyświetlacza oraz zmianę koloru ikonek. Do poprawnego wykonania tego pomysłu potrzebne jest kompletne info. Oczywiście mogę zdjąć swoje, ale biorąc pod uwagę, że sporo pokonuje km będzie trochę trudno (czasowo) wykonać formę. Moje pytanie jest następujące.
Czy gdzieś w Polsce istnieje klubowicz, który posiada zbędne info? Może być uszkodzone, niedziałające, ważne jest ady był wyświetlacz i wszystkie elementy plastikowe z obudowy. Obudowa może być popękana, może w niej brakować kilku elementów, Ważne też jest aby w przypadku połamanej obudowy dało się ją jakoś (nawet chamsko) posklejać.
Oczywiście po wykonaniu pomiarów i projektu info odsyłam. Chodzi oczywiscie o Kappe.
Czekam na propozycje na PW.
Witam! z tego co wiem, aczkolwiek mogę sie mylić infocenter i cała reszta jest podświetlana żaróweczkami z naciągniętymi na nie gumowymi , kolorowymi gumkami, jeśli się mylę proszę poprawcie mnie. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Cossi86
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 476
Rejestracja: 29 sie 2007, 0:00
Lokalizacja: Pruszków

Info center - tuning

Post autor: Cossi86 » 19 gru 2007, 17:16

Dokładnie jest tak jak piszesz, ale jakie to ma znaczenie ??
Lancia Kappa 2.4 T.DS

Awatar użytkownika
bodes
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 106
Rejestracja: 16 cze 2007, 0:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Info center - tuning

Post autor: bodes » 19 gru 2007, 17:31

Złożonaść problemu jest troche wieksza.

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Tuning :::”