Re: turbina regeneracja Kraków

Grupa Śląsk i Małopolska

Moderatorzy: ciociaE, andrzej1

pyszne_y

turbina regeneracja Kraków

Post autor: pyszne_y » 10 sty 2008, 21:58

witam, po wizycie w viamocie przybity cennikiem wymiany turbiny szukam rady i pocieszenia ;) - czy możecie polecić mi zakład w Krakowie/okolicy zajmujący się regenracją turbin - nie wiem czy moja się nadaje w ogole do regeneracji - łopatka jest lekko wgnieciona

czy jest sens regeneracji w takim przypadku?
ypsilon 2004 - 1.3

a na marginesie - lanciapolska ma swoisty marketing bezpośredni - adres strony dotarl do mnie spod wycieraczki - dostalem wasz kalendarzyk ;) - tylko dlaczego na rok który już dawno za nami? ale i tak dziękuję

Awatar użytkownika
Taz
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 4093
Rejestracja: 03 kwie 2007, 0:00
Imię: Irek
Lokalizacja: Stalowa Wola
Kontakt:

turbina regeneracja Kraków

Post autor: Taz » 10 sty 2008, 22:24

1. witam serdecznie :)
2. Proszę o wpisanie miejscowości w profilu - taką mamy zasadę na forum
3. Kalendarzyk z tamtego roku bo na ten rok jeszcze nie mamy (i nie wiadomo czy będziemy mieli)
4. Przenoszę temat do działu regionalnego "Śląsk i Małopolska" - tam myślę że bardziej rozkwitnie
5. Polecam przejrzenie forum - może znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie np TUTAJ lub TUTAJ
6. Zachęcam tez do zaprezentowania swojego zapewne pięknego Ypsilona w dziale Nasze Lancie
:)
'12 Lancia Voyager 3,6
'03 Mercedes CLK 55 AMG
'06 Yamaha R6 RJ11 track only
...i służbowa '21 Skoda Octavia 1,5 150KM DSG

lancia1969
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2058
Rejestracja: 22 cze 2005, 0:00
Lokalizacja: ????-???

turbina regeneracja Kraków

Post autor: lancia1969 » 11 sty 2008, 0:03

Zaglądnij na Centralną (między budynkami ZDiK a ZBK) jest punkt regeneracji cześci samochodowych - brzmi strasznie ale turbiny sa wysyłane do Mielca i gośc robi przyzwoicie i w rozsądnych cenach (zazwyczaj płace do 600zł max za ubitego t3/t4 - wytrzymuje około 80-100 tyś bez kobinowania ) daje gwarancje i rozsądne terminy do 3-4 dni roboczych :D

P.S W niedziele mamy spotkanie pod Plazą o 15 ( poszukaj w naszym regionalnym spisie ) przyjedź to pogadamy i możesz wiele fajnych informacji wyciągnąć :wink:
Grzegorz

GG 13364997

Awatar użytkownika
Luckyy
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1374
Rejestracja: 26 cze 2005, 0:00
Lokalizacja: Mielec/Kraków
Kontakt:

Re: turbina regeneracja Kraków

Post autor: Luckyy » 12 sty 2008, 20:15

"pyszne_y" pisze:witam, po wizycie w viamocie przybity cennikiem wymiany turbiny szukam rady i pocieszenia ;) - czy możecie polecić mi zakład w Krakowie/okolicy zajmujący się regenracją turbin - nie wiem czy moja się nadaje w ogole do regeneracji - łopatka jest lekko wgnieciona

czy jest sens regeneracji w takim przypadku?
ypsilon 2004 - 1.3

a na marginesie - lanciapolska ma swoisty marketing bezpośredni - adres strony dotarl do mnie spod wycieraczki - dostalem wasz kalendarzyk ;) - tylko dlaczego na rok który już dawno za nami? ale i tak dziękuję
w temacie turbiny to co wyzej napisal Gresiek to chyba wystarczy, a co do kalendarzyka to cos przypuszczam ze to moja sprawka - jeszcze mi kilkanascie zostalo na 2007 a na 2008 jeszcze nie zostaly wydrukowane ;-)
KAPPA 2,4 JTD '98 Obrazek
EXcar Obrazek
V Obrazek

"mBank funkcjonuje w zasadniczym oderwaniu od rzeczywistości bankowej go otaczającej"
/biegły sądowy

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Śląsk i Małopolska :::”