Dedra - niezidentyfikowane urządzenie

Awatar użytkownika
mustafi
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 418
Rejestracja: 09 lis 2004, 0:00
Lokalizacja: Piła

Dedra - niezidentyfikowane urządzenie

Post autor: mustafi » 08 wrz 2005, 22:16

Mufnal mylisz sie, poczytaj o NIP tu:
WSZYSTKO O NIP Wyraznie jest napisane, ze o NIP sie sklada wniosek:
Nadanie NIP następuje na podstawie zgłoszenia identyfikacyjnego w drodze decyzji wydawanej przez naczelnika urzędu skarbowego, a postępowanie w sprawie jego nadania prowadzone jest na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. - Ordynacja podatkowa (Dz. U. Nr 137, poz. 926 z późn. zm.), z tym że w sprawach o stwierdzenie nieważności decyzji o nadaniu NIP nie stosuje się art.249 i art.338.
To czy ktos pracuje nie ma znaczenia, mozna wystapic o NIP nawet kiedy nie pracujesz ani nigdy nie pracowales, urzednik ma obowiazek przyjac wniosek i nadac NIP.
Ostatnio zmieniony 08 wrz 2005, 22:32 przez mustafi, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
Luckyy
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1374
Rejestracja: 26 cze 2005, 0:00
Lokalizacja: Mielec/Kraków
Kontakt:

Dedra - niezidentyfikowane urządzenie

Post autor: Luckyy » 08 wrz 2005, 22:20

ale czasami uzedasy niechca przyjac wniosku bo sie im niechce pracowac, mimo ze to ich obowiazek !!
KAPPA 2,4 JTD '98 Obrazek
EXcar Obrazek
V Obrazek

"mBank funkcjonuje w zasadniczym oderwaniu od rzeczywistości bankowej go otaczającej"
/biegły sądowy

Awatar użytkownika
Luckyy
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1374
Rejestracja: 26 cze 2005, 0:00
Lokalizacja: Mielec/Kraków
Kontakt:

Dedra - niezidentyfikowane urządzenie

Post autor: Luckyy » 08 wrz 2005, 22:21

"mufnal" pisze:Numery silnika niesą wymagane, ale ze mieszkamy w polsce to wszystko jest mozliwe, co do numeru NIP maja go wszyscy co ukończyli szkołe :wink:
niestety w Mielcu sa wymagane - tak to juz bywa nas
KAPPA 2,4 JTD '98 Obrazek
EXcar Obrazek
V Obrazek

"mBank funkcjonuje w zasadniczym oderwaniu od rzeczywistości bankowej go otaczającej"
/biegły sądowy

Awatar użytkownika
Torell007
Założyciel LKP
Założyciel LKP
Posty: 1363
Rejestracja: 09 sty 2005, 0:00
Imię: Michał
Lokalizacja: Gdynia

Dedra - niezidentyfikowane urządzenie

Post autor: Torell007 » 09 wrz 2005, 14:36

chyba się Wam deczko wątek rozjechał :mrgreen:
Wiele serc, jedno bicie, ciężarówki ponad życie ;-)

Obrazek

Anonymous

Dedra - niezidentyfikowane urządzenie

Post autor: Anonymous » 09 wrz 2005, 15:57

No, ale jak ktoś wejdzie na nasze forum może sie wszystkiego dowiedzieć od A do Z :wink:

Awatar użytkownika
2fines
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 170
Rejestracja: 03 wrz 2005, 0:00
Lokalizacja: LUBLIN

Dedra - niezidentyfikowane urządzenie

Post autor: 2fines » 16 wrz 2005, 21:20

powitanko..

i jak mufnal z tymi swiatełkami drogowymi jak u Ciebie to świeci czekam i czekam i doczekać sie nie moge.....moze mam jakis defekt reflektora :lol: :lol:

pozdro...
VW VARIAT 130hps
"I po co niszczyć sobie zdrowie głupotą innych !!! " 2fines

Anonymous

Dedra - niezidentyfikowane urządzenie

Post autor: Anonymous » 18 wrz 2005, 12:25

Więc poszperałem i pokręciłem, halogenki które są bliżej grila są regulowane razem ze światłami drogowymi, albo masz coś luźnego w tych halogenkach albo stacja niepotrafi ich dobrze ustawić :wink:

Awatar użytkownika
2fines
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 170
Rejestracja: 03 wrz 2005, 0:00
Lokalizacja: LUBLIN

Dedra - niezidentyfikowane urządzenie

Post autor: 2fines » 18 wrz 2005, 13:01

"mufnal" pisze:Więc poszperałem i pokręciłem, halogenki które są bliżej grila są regulowane razem ze światłami drogowymi, albo masz coś luźnego w tych halogenkach albo stacja niepotrafi ich dobrze ustawić :wink:

powitanko..

a wiec chyba nie potrafia ustawic bo mózg który sie za to zabierał zaczal krecic na samym poczatku śrubk od siłownika :oops: bo wlasnie te halogenki reguluje sie caloscia szokda ze nie oddzielnie. Patrzylem juz wszystko na wszelkie sposoby zadnych luznych elementów raczej nie ma to nic podkrece je wyzej wkoncu musze dobrze widziec :lol: :lol: dzieki mufnal za zainteresowanie tematem ...pozdro :drink2:
VW VARIAT 130hps
"I po co niszczyć sobie zdrowie głupotą innych !!! " 2fines

Anonymous

Dedra - niezidentyfikowane urządzenie

Post autor: Anonymous » 18 wrz 2005, 14:51

Sorki że tak późno, ale jakoś mi ten temat uciekł :wink:

Anonymous

Dedra - niezidentyfikowane urządzenie

Post autor: Anonymous » 22 wrz 2005, 18:50

No i byłem pare minut temu na kanale i znalazłem ten korektor siły hamowania i sie zastanawiam , bo jest tam tylko jedna sprężyna w kierunku jazdy choć jest jeszcze jedno miejsce na drógą, no i czy jest coś takiego jak czujnik poziomu oleju w skrzyni biegów, chodzi mi o tablice rozdzielczą bo znalazłem jakis kabelek dochodzący do skrzynki, :wink:

Awatar użytkownika
2fines
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 170
Rejestracja: 03 wrz 2005, 0:00
Lokalizacja: LUBLIN

Dedra - niezidentyfikowane urządzenie

Post autor: 2fines » 22 wrz 2005, 20:42

"mufnal" pisze:No i byłem pare minut temu na kanale i znalazłem ten korektor siły hamowania i sie zastanawiam , bo jest tam tylko jedna sprężyna w kierunku jazdy choć jest jeszcze jedno miejsce na drógą, no i czy jest coś takiego jak czujnik poziomu oleju w skrzyni biegów, chodzi mi o tablice rozdzielczą bo znalazłem jakis kabelek dochodzący do skrzynki, :wink:
cos takiego jak czujnik poziomu oleju w skrzyni jest chyba tylko w automatach tak mi sie wydaje a ten kabelek to moze od czujnika wstecznych swiateł , trudno powiedziec a jakas kontrolka ci sie pali czy cos..:)a z pierwsza cześcia przyznam sie nie wiem o co chodzi z tym korektorem ..siły hamowania.(gdzie sie znajduje...) :roll: ....korektor siły hamowania jest tak mniej wiecej na wysokości baku tak bliżej srodka pojazdu przy belce a korektor swiateł jest nad tłumikiem koncowym przy samej sprezynie lewego tylnego koła niemalze....:)
VW VARIAT 130hps
"I po co niszczyć sobie zdrowie głupotą innych !!! " 2fines

Anonymous

Dedra - niezidentyfikowane urządzenie

Post autor: Anonymous » 24 wrz 2005, 17:46

Dobra, ten kabelek jest od wstecznego, w poniedziałek zrobie zdjęcia o co mi chodzi, z tym czymś co niby jest nazywane korektor siły hamowania :wink:

Awatar użytkownika
2fines
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 170
Rejestracja: 03 wrz 2005, 0:00
Lokalizacja: LUBLIN

Dedra - niezidentyfikowane urządzenie

Post autor: 2fines » 25 wrz 2005, 23:39

to czekamy na foty ..mufnal jeszcze mam pytanko do Ciebie widziałem na fotach ze wymieniłes gałeczke zmiany biegów a ja sie mecze ze zdjeciem starej i coś czuje ze sie bez brzeszczota nie obejdzie... bo wykrecic chyba sie nie da.. możesz mi podpowiedzieć jak swoja wyprułeś.... :wink:
VW VARIAT 130hps
"I po co niszczyć sobie zdrowie głupotą innych !!! " 2fines

Anonymous

Dedra - niezidentyfikowane urządzenie

Post autor: Anonymous » 27 wrz 2005, 12:05

"romlen" pisze:
"2fines" pisze:dziś looknełem jeszxczae raz pod spód i to chyba jednak jest ten nieszczęsny korektor położenia lampek bo korektor siły hamowania jest bardziej po środku, nie jak w temprze przy lewym kole ... 8O jednak dedra to niedokońca tak samo ma jak tempra. Jak bede miał troche wiecej czasu siekne fote dla potwierdzenia.....nie będe sobie żałował a co :wink: ...Dzieki za info podro :wink:
Co do korektora to uważaj na przeglądzie. Ja ostatnim przeglądem oblałem go i musiałem raz jeszcze jechać :) Jakiś narwany młody diagnosta (widać chciał się porzypodobać) oblał mój zamochód bo kazał regulować światła, ja mam elektryczne więc wciskam 1, 2, 3... prawe się podnosi a lewe ni huhu, on więc mówi że tak nie przejdzie bo światła ważna rzecz. Na nic nie udały się moje prośby że to zrobię, mimo że reszta była ok. Więc zrób te regulacje bo może cię czekać taki sam los (nie życzę) bo to taka pierdka że aż śmiech i szkoda gadać.
a czy w Dedrze jeśli nie działa ta automatyczna regulacja świateł to można to w jakiś inny sposób "Ręczny" ustawić? W starszych Dedrach były specjalne śruby regulacyjne. Niedługo kończy mi się przegląd i czuję że będzie z tym kłopot bo światła koniecznie trzeba podnieść. Jeśli możesz to napisz jak to jest rozwiązane u ciebie.

Awatar użytkownika
2fines
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 170
Rejestracja: 03 wrz 2005, 0:00
Lokalizacja: LUBLIN

Dedra - niezidentyfikowane urządzenie

Post autor: 2fines » 27 wrz 2005, 12:20

"maaris" pisze:
"romlen" pisze:
"2fines" pisze:dziś looknełem jeszxczae raz pod spód i to chyba jednak jest ten nieszczęsny korektor położenia lampek bo korektor siły hamowania jest bardziej po środku, nie jak w temprze przy lewym kole ... 8O jednak dedra to niedokońca tak samo ma jak tempra. Jak bede miał troche wiecej czasu siekne fote dla potwierdzenia.....nie będe sobie żałował a co :wink: ...Dzieki za info podro :wink:
Co do korektora to uważaj na przeglądzie. Ja ostatnim przeglądem oblałem go i musiałem raz jeszcze jechać :) Jakiś narwany młody diagnosta (widać chciał się porzypodobać) oblał mój zamochód bo kazał regulować światła, ja mam elektryczne więc wciskam 1, 2, 3... prawe się podnosi a lewe ni huhu, on więc mówi że tak nie przejdzie bo światła ważna rzecz. Na nic nie udały się moje prośby że to zrobię, mimo że reszta była ok. Więc zrób te regulacje bo może cię czekać taki sam los (nie życzę) bo to taka pierdka że aż śmiech i szkoda gadać.
a czy w Dedrze jeśli nie działa ta automatyczna regulacja świateł to można to w jakiś inny sposób "Ręczny" ustawić? W starszych Dedrach były specjalne śruby regulacyjne. Niedługo kończy mi się przegląd i czuję że będzie z tym kłopot bo światła koniecznie trzeba podnieść. Jeśli możesz to napisz jak to jest rozwiązane u ciebie.
u mnie sa dwie śruby regulacyjne przy reflektorze śruba najliższa grilla jest dla regulacji w płaszczyźnie pionowej (góra-dół) obracaj śrubę .
a ta na zewn auta w strone kierunkówdla regulacji w płaszczyźnie poziomej (lewo-prawo) obracaj śrubę .
A przegladem sie nei przejmuj moze nie trafisz na narwanego młodego mi w zeszłym roku sam swiatła ustawił ale tak ustawił ze swieciły pod zderzak i tymi srubami podniosłem bo tak jezdzic nie moglem , a korektor przyczepiłem juz musze tylko popatrzec czy dziala.
VW VARIAT 130hps
"I po co niszczyć sobie zdrowie głupotą innych !!! " 2fines

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe”