Samochody Lancia na Warsaw Fashion Street

Grupa Mazowieckie

Moderator: Wilkin

Kondziu
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 894
Rejestracja: 16 kwie 2007, 0:00
Imię: Michał
Lokalizacja: Warszawa

Samochody Lancia na Warsaw Fashion Street

Post autor: Kondziu » 02 lip 2008, 10:13

Fiat Linea 1.4 + Niewiadów N126E

Awatar użytkownika
Ubiq
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 530
Rejestracja: 23 paź 2007, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

Samochody Lancia na Warsaw Fashion Street

Post autor: Ubiq » 02 lip 2008, 11:44

Kur... mam wrażenie, że z tej kochanej marki robią babskie wozidełko... Delta już nie jest męskim, muskularnym GT tylko damską torebką z pikowanego pluszu....
Saab 9-5 2.0t | SilverArctic | ~230KM | 404Nm | Stage 3+ | Powered by CoobcioGarage

Była: Lancia Kappa 2.4 SW LX

Fugaz
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 340
Rejestracja: 09 kwie 2008, 0:00
Lokalizacja: Tychy

Samochody Lancia na Warsaw Fashion Street

Post autor: Fugaz » 02 lip 2008, 11:51

"Ubiq" pisze:Kur... mam wrażenie, że z tej kochanej marki robią babskie wozidełko... Delta już nie jest męskim, muskularnym GT tylko damską torebką z pikowanego pluszu....
To jest chwłyt małketingowy :)

Taka sytuacja:
Opowiadasz żonie, że nowe auto auto by się zdało i wogóle, ona oczywiście kupe kontrargumentów rzuca typu, przecież to stare jeździ, ewentualnie bierze do ręki argument ciężki typu wałek i sprawa wycicha, czekasz na lepszy moment.
Kiedy taka Lancia jest prezentowana na pokazie mody(z czego włosi słyną) zawsze możesz powiedzieć. ".. potrzeba nowe auto, no wiesz to co było prezentowane na pokazie mody, ty wybierasz sukienkę, a ja dobieram do niej dla ciebie torebkę buty i Deltę" Zonka będzie tak zachwycona, że nie usłyszy słowa DELTA i wyrazi zgodę, a ty cały i szczęśliwy jedziesz na zakup :)
Zachorowałem na Lybrę i tylko jej kupno może mnie uleczyć!
P.S. Już ją mam 2,4 SW jtd czarna perła

Awatar użytkownika
BJK
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 351
Rejestracja: 09 sie 2007, 0:00
Lokalizacja: Warszawa (wcześniej Piła, Szczecin, Londyn)
Kontakt:

Samochody Lancia na Warsaw Fashion Street

Post autor: BJK » 02 lip 2008, 12:23

"Fugaz" pisze:
"Ubiq" pisze:Kur... mam wrażenie, że z tej kochanej marki robią babskie wozidełko... Delta już nie jest męskim, muskularnym GT tylko damską torebką z pikowanego pluszu....
To jest chwłyt małketingowy :)

Taka sytuacja:
Opowiadasz żonie, że nowe auto auto by się zdało i wogóle, ona oczywiście kupe kontrargumentów rzuca typu, przecież to stare jeździ, ewentualnie bierze do ręki argument ciężki typu wałek i sprawa wycicha, czekasz na lepszy moment.
Kiedy taka Lancia jest prezentowana na pokazie mody(z czego włosi słyną) zawsze możesz powiedzieć. ".. potrzeba nowe auto, no wiesz to co było prezentowane na pokazie mody, ty wybierasz sukienkę, a ja dobieram do niej dla ciebie torebkę buty i Deltę" Zonka będzie tak zachwycona, że nie usłyszy słowa DELTA i wyrazi zgodę, a ty cały i szczęśliwy jedziesz na zakup :)

Ciekawy patent... Trzeba wypróbować :P


Kurcze, zapomniałem o jednym, małym problemie... Nie mam żony ;)

Fugaz
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 340
Rejestracja: 09 kwie 2008, 0:00
Lokalizacja: Tychy

Samochody Lancia na Warsaw Fashion Street

Post autor: Fugaz » 02 lip 2008, 12:41

Na pokazie mody na pewno coś dla siebie znajdziesz, chodzi mi o żonę oczywiście.
Zachorowałem na Lybrę i tylko jej kupno może mnie uleczyć!
P.S. Już ją mam 2,4 SW jtd czarna perła

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Mazowieckie :::”