Dedra - tuning

Wszystko na temat tuningu [zarówno mechanicznego jak i optycznego] najpiękniejszych aut na świecie...Forum jest tylko dla zasady, bo któż chciałby tuningować takie auta...:)
Kabar
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 428
Rejestracja: 31 gru 2004, 0:00
Imię: Michał
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Dedra - tuning

Post autor: Kabar » 02 paź 2008, 10:58

Zdjęcia Dedry po tuningu (znalezione na otomoto):
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
vincenzo
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 960
Rejestracja: 15 mar 2008, 0:00
Lokalizacja: wlkp. Śrem

Zdjęcia Dedry po tuningu

Post autor: vincenzo » 02 paź 2008, 11:08

Jestem na forum od niedawna - ale ta Dedra to chyba najczęściej powtarzający się temat :D
| obecnie: | Lybra Intensa 2.4 JTD | Alfa Romeo Giulietta Quadrifoglio Verde 1.8 TBI | zaliczone: | Lybra 2.0 V.I.S. | Dedra 1.9TD | Delta II 1.9TD | Lybra 2.4 JTD | Zeta 2.0 | Phedra 2.0 JTD |

Obrazek

|Wizualizacje Architektoniczne | Animacje | Grafika komputerowa | Wizytówki | Logotypy | Strony www |

Kabar
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 428
Rejestracja: 31 gru 2004, 0:00
Imię: Michał
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Zdjęcia Dedry po tuningu

Post autor: Kabar » 02 paź 2008, 11:11

Heh, nie widziałem.
Ok, to można skasować temat.
Obrazek

Awatar użytkownika
vincenzo
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 960
Rejestracja: 15 mar 2008, 0:00
Lokalizacja: wlkp. Śrem

Zdjęcia Dedry po tuningu

Post autor: vincenzo » 02 paź 2008, 11:14

ale swoją drogą.. to ona cały ten czas jest na sprzedaż - nikt nie chce kupić CZEGOŚ takiego - nie dziwie się. Bo jak dres to kupi to kumple nawet nie będą wiedzieć co to jest :D
| obecnie: | Lybra Intensa 2.4 JTD | Alfa Romeo Giulietta Quadrifoglio Verde 1.8 TBI | zaliczone: | Lybra 2.0 V.I.S. | Dedra 1.9TD | Delta II 1.9TD | Lybra 2.4 JTD | Zeta 2.0 | Phedra 2.0 JTD |

Obrazek

|Wizualizacje Architektoniczne | Animacje | Grafika komputerowa | Wizytówki | Logotypy | Strony www |

lancia1969
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2058
Rejestracja: 22 cze 2005, 0:00
Lokalizacja: ????-???

Zdjęcia Dedry po tuningu

Post autor: lancia1969 » 02 paź 2008, 11:15

"Kabar" pisze:Heh, nie widziałem.
Ok, to można skasować temat.
E dlaczego - poraz kolejny uważam że jest bardzo fajna - nawet te niebieskie swiatełka mnie nie rażą tylko osobiście zrobiłbym włączane przy strzale z NOS-a :mrgreen:
Grzegorz

GG 13364997

Kabar
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 428
Rejestracja: 31 gru 2004, 0:00
Imię: Michał
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Zdjęcia Dedry po tuningu

Post autor: Kabar » 02 paź 2008, 11:18

Wg mnie z zewnątrz zrobiona całkiem, całkiem. Dedra to raczej ciężkie auto do tuningu. Widać że ktoś włożył sporo pracy (kasy) żeby tak zrobić zderzaki, maskę, lakier. Wszystko dopasowane, nie odstaje.

Środek to niestety inna bajka, widać że ktoś już na własną rękę "poszedł na całość". Delikatnie mówiąc brzydki :)
Obrazek

lancia1969
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2058
Rejestracja: 22 cze 2005, 0:00
Lokalizacja: ????-???

Zdjęcia Dedry po tuningu

Post autor: lancia1969 » 02 paź 2008, 11:26

"Kabar" pisze:Wg mnie z zewnątrz zrobiona całkiem, całkiem. Dedra to raczej ciężkie auto do tuningu. Widać że ktoś włożył sporo pracy (kasy) żeby tak zrobić zderzaki, maskę, lakier. Wszystko dopasowane, nie odstaje.
Masz racje - nie jest to japan cars do driftu i ciężko kupić schludne dodatki. :wink:
"Kabar" pisze: Środek to niestety inna bajka, widać że ktoś już na własną rękę "poszedł na całość". Delikatnie mówiąc brzydki :)
Ale nie jest jeszcze tak tragicznie tzn usunąć te malowane kratki , diody , obszyć kierownice na czarno ,właściwie całe auto czarne w środku całkiem całkiem fajnie wygląda.
Grzegorz

GG 13364997

Awatar użytkownika
Marcin_D
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 3240
Rejestracja: 21 wrz 2005, 0:00
Lokalizacja: Radom woj. mazowieckie

Zdjęcia Dedry po tuningu

Post autor: Marcin_D » 02 paź 2008, 11:57

Z zewnątrz jest OK, gorzej ze środkiem, wywalić te malowanki i diody ze środka, trochę te obudowy na głośniki zmodyfikować (takie buły są bardzo), fajere zmienić (ta jakaś taka brzydka jest) i było by całkiem OK.
No i tylni zderzak porządnie zamocować.
Lancia i jeszcze raz Lancia

Lancia Kappa 2,4 20V LX Bi-Power

Awatar użytkownika
fazi
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1687
Rejestracja: 09 lis 2007, 0:00
Imię: Maciej
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Zdjęcia Dedry po tuningu

Post autor: fazi » 02 paź 2008, 12:21

Dla mnie jest ok,trzeba wziąść pod uwage ,że wczasach ,gdy te auto było na topie a było to juz dawno temu bo jest stare,na bank było cool.Ja bym to jeszcze przygarnął nawet chętnie.Postawił bym i niech czeka na lepsze czasy ,ale to jak wygram w lotto :D
Alfa Romeo 159 1,9 16v
Mitsubishi ASX 1.8DID 4WD

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Tuning :::”