Kappa - stukanie na równej drodze

Awatar użytkownika
mikaeltdi
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1263
Rejestracja: 13 lut 2007, 0:00
Imię: Michał
Lokalizacja: Kielce

Odp: Kappa - stukanie na równej drodze

Post autor: mikaeltdi » 03 maja 2009, 20:13

Hi! Dzięki laminiarz ale jestem po zakupie nowych łączników ,niestety trzpień na stabilizatorze na tyle sie wytarł że nominalna średnica otworu wewnętrznego łącznika jest o 1-2 mm za duża(bez względu czy kupię u Ciebie czy u kogokolwiek ),co niestety przenosi się na stukanie zawieszenia ...klej może i nie sklei ale wypełni tą szczeline, a na ile skutecznie ...sprawdzam aktualnie ;) ,jeżeli to nie będzie długoterminowe to trzeba pomyśleć o dodatkowej tulei .
pozdro...
była Lancia Kappa 2,4 TDs 1995r.
bylo Renault Espace 1,9DCI 2004r.
bylo Renault Laguna 2 1,9DCI 2002r.
jest Lancia k 2.0 155KM 1996
jest Renault Laguna 3 2.0DCI 2008r. 180KM 400Nm

skyblu
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2755
Rejestracja: 19 paź 2007, 0:00
Lokalizacja: Pruszków -Kanie

Odp: Kappa - stukanie na równej drodze

Post autor: skyblu » 04 maja 2009, 2:39

mikaeltdi pisze:Hi! Dzięki laminiarz ale jestem po zakupie nowych łączników ,niestety trzpień na stabilizatorze na tyle sie wytarł że nominalna średnica otworu wewnętrznego łącznika jest o 1-2 mm za duża(bez względu czy kupię u Ciebie czy u kogokolwiek ),co niestety przenosi się na stukanie zawieszenia ...klej może i nie sklei ale wypełni tą szczeline, a na ile skutecznie ...sprawdzam aktualnie ;) ,jeżeli to nie będzie długoterminowe to trzeba pomyśleć o dodatkowej tulei .
pozdro...
u mnie mechanik wbijał łącznik na stabilizator przez cienką blaszkę /puszka/, ale jej grubość!!! i wytrzymałość????

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawieszenie i hamulce”