Thesis - CD navteq

marcingtv155
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 5
Rejestracja: 02 maja 2009, 15:58
Lokalizacja: Wypełnij to pole

Thesis - CD navteq

Post autor: marcingtv155 » 17 maja 2009, 1:35

To co w Thesis mnie najbardziej irytuje to brak zaplecza technicznego i pozytywnie zakręconych na jej punkcie ludzi, z Alfą gtv 3,0 nie mam problemu nigdy aby znaleźć to czego szukam, a wiele części to białe kruki jak elementy przeniesiena napędu... natomiast jeśli chodzi o Thesis to określił bym to jako pewnego rodzaju paranoje, uzyskać jakąkolwiek informację stanowi problem...ty samy przez rok eksplatacji do wielu wręcz banalnych problemów musiałe dochodzić sam...wnioski jest to bardzo przemyślane auto intuicyjnie można rozwiazać wiele problemów...autoryzowane servisy często nie daja sobie rady.Thesis to specyficzne auto, w wiekszości przypadków budzi zazdrość i skaczącą gule nawet u mechaników...Często zastanawiam się kto jeździ Thesisami???
Ja lubię rasowe samochody...i ta Lancia jest jak dla mnie jak Delta integrale, kappa coupe...

Przykład poszukuję płyty do nawigacji, poza jedny przypadkiem uprzejmości w moich poszukiwaniach,
wszystcy się wycofują...

Mam na wymianę tymczasową płytę set-up...lub płyte do nawigacji do Phedry ......Itally

LUKI82

Odp: Thesis - CD navteq

Post autor: LUKI82 » 17 maja 2009, 15:52

znalazłem na otomoto thesiskę która ma polską mapę ,zadzwoniłem do gościa i poprosiłem o namiary na człowieka który mu coś takiego stworzył.Jak zdobędę nr tel. to podam.

Awatar użytkownika
Gelo5
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 94
Rejestracja: 23 gru 2008, 0:00
Imię: Grzegorz
Lokalizacja: Suwałki

Odp: Thesis - CD navteq

Post autor: Gelo5 » 18 maja 2009, 21:22

Nie ma na 100% płyty z Polską do Thesis.
Jesli jest potrzebna płyta po to żeby widzieć "coś" na Nawi - to mam mapę Portugalii i Mre.
POLSKI powtarzam nie ma na tą nawigację.
Za pomocą płyty do nawigacji (każdej) wgrywa się również oprogramowanie do conecta.
Płyta ta jest również potrzebna do zmiany języka (polskiego brak).
pozdrawiam

peter
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 14
Rejestracja: 29 wrz 2008, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Thesis - CD navteq

Post autor: peter » 21 maja 2009, 11:27

Gelo5 pisze:Nie ma na 100% płyty z Polską do Thesis.
Jesli jest potrzebna płyta po to żeby widzieć "coś" na Nawi - to mam mapę Portugalii i Mre.
POLSKI powtarzam nie ma na tą nawigację.
Za pomocą płyty do nawigacji (każdej) wgrywa się również oprogramowanie do conecta.
Płyta ta jest również potrzebna do zmiany języka (polskiego brak).
pozdrawiam
Cześć,
mam thesisa z 2003 roku i nie posiadam, żadnej płyty. Mam prośbę - podaj do siebie namiar telefoniczny, albo zadzwoń do mnie tel 600 018 743.
Pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio & Navi”