Serwis - Kraków, ul. Saska 4

Polecane i odradzane serwisy i sklepy, polecane części zamienne i regeneracje miejsca w których można je kupić bądź zregenerować, rabaty oraz ulgi dla klubowiczów
Awatar użytkownika
dexus
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 692
Rejestracja: 14 sty 2005, 0:00
Lokalizacja: Tarnów (Bis.Mel)N.Sącz

Serwis - Kraków, ul. Saska 4

Post autor: dexus » 05 sty 2006, 12:11

Panowie, polecam serwis w Krakowie na ulicy Saskiej.
Goście wiedzą co robią i co ważne zajmują sie tylko włoszczyzną.
Ceny też przystępne
Obrazek
Sumienie nie powstrzymuje od grzechów, przeszkadza tylko cieszyć się nimi. (Jean Cocteau)

Dedra 2,0 8v 1992 - była
Kappa Kombi 2,4jtd 99r - była
i Lybra 2,4jtd SW po "znajomości"
Laguna II 3,0 V6 24v - była
Chrysler Pacifica 4.0 - jest

Awatar użytkownika
bryś
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 683
Rejestracja: 26 lis 2004, 0:00
Lokalizacja: KRAKÓW

Serwis - Kraków

Post autor: bryś » 05 sty 2006, 20:55

ja go nie polecam pan Żyła "Alfaromeo" na pewno nie polecam

Awatar użytkownika
Luckyy
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1374
Rejestracja: 26 cze 2005, 0:00
Lokalizacja: Mielec/Kraków
Kontakt:

Serwis - Kraków

Post autor: Luckyy » 05 sty 2006, 22:26

a jakie polecasz w Krakowie lub okolicach ?
KAPPA 2,4 JTD '98 Obrazek
EXcar Obrazek
V Obrazek

"mBank funkcjonuje w zasadniczym oderwaniu od rzeczywistości bankowej go otaczającej"
/biegły sądowy

Awatar użytkownika
bryś
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 683
Rejestracja: 26 lis 2004, 0:00
Lokalizacja: KRAKÓW

Serwis - Kraków

Post autor: bryś » 06 sty 2006, 17:24

np warsztat który działa przy Euro moto fan na wielickiej przynajmniej z częściami nie ma problemu i literaturą

Awatar użytkownika
dexus
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 692
Rejestracja: 14 sty 2005, 0:00
Lokalizacja: Tarnów (Bis.Mel)N.Sącz

Serwis - Kraków

Post autor: dexus » 08 sty 2006, 15:55

"bryś" pisze:np warsztat który działa przy Euro moto fan na wielickiej przynajmniej z częściami nie ma problemu i literaturą
Tam też jest O.K. ale...........
ja mam pecha do tego miejsca, najpierw rozwaliłem tam plecionke (beznadziejny wjazd)
potem chopaki po wyminie tarcz i klocków (wiązało się to ze zdjęciem zacisku) zapomnieli sobie odpowietrzyć i zwała. Generalnie jek stoisz kiedy robią to wszystko O.K. Wsumie to jestem zadowolony bo ceny są dobre, części na miejscu i generalnie wiedzą o co chodzi we włoszkach
Obrazek
Sumienie nie powstrzymuje od grzechów, przeszkadza tylko cieszyć się nimi. (Jean Cocteau)

Dedra 2,0 8v 1992 - była
Kappa Kombi 2,4jtd 99r - była
i Lybra 2,4jtd SW po "znajomości"
Laguna II 3,0 V6 24v - była
Chrysler Pacifica 4.0 - jest

Mart27

Serwis - Kraków

Post autor: Mart27 » 18 lip 2006, 15:14

Warsztat na wielickiej przy euro moto fan trochę lipa.
zawiozłem autko na umóioną godzinę - na 9.30 rano a 16.00 nie było jeszcze ruszone
szkoda czasu

Mart27

Serwis - Kraków

Post autor: Mart27 » 19 lip 2006, 11:09

Polecam za to ASO Nodzyński w Wieliczce przy ul. Jasińskiej (na przeciwko sądu)
b.solidnie, może ciut drożej niż w zwykłym warsztacie ale wcale nie wciskają drożyzny - dużo zamienników i nie ma problemów z częściami
Niestety nie mają dobrego elektronika

lancia1969
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2058
Rejestracja: 22 cze 2005, 0:00
Lokalizacja: ????-???

Re: Serwis - Kraków

Post autor: lancia1969 » 22 lip 2006, 12:40

"dexus" pisze:Panowie, polecam serwis w Krakowie na ulicy Saskiej.
Goście wiedzą co robią i co ważne zajmują sie tylko włoszczyzną.
Ceny też przystępne
Hah- Darek Sarbiewski & spółka - cała ekipa Polinaru z lat 1990-1995 - po zmianach ekonomicznych w Polinarze ,podjeli decyzje o założeniu własnych działalności - jeden warszat Saska - drugi Bajeczna (niezależne ).
Mają fachową wiedzę i dostęp do nowości z działu technicznego Fiata . Darek jest jednym z niewielu mechaników w Polsce z certyfikatem Alfy ukończonym we Włoszech ,specjalizacja układy wtrysku benzyny i ich sterowania . Tak naprawdę to normalny "łebski" facet , z którym mżna normalnie pogadać .
Znamy sie z 20 lat i ostanio będąc u niego wspominałem o możliwości współpracy z LKP sam zaproponował 10%-owy upust ,można pociągnąc ten watek dalej - myślę ,że warto.

Grzesiek
Grzegorz

GG 13364997

Mart27

Serwis - Kraków

Post autor: Mart27 » 24 lip 2006, 8:05

a czy Pan Sarbiewski ma jakiegoś dobrego elektronika??????
jeśli tak to daj jakiś namiar proszę

Awatar użytkownika
Luckyy
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1374
Rejestracja: 26 cze 2005, 0:00
Lokalizacja: Mielec/Kraków
Kontakt:

Re: Serwis - Kraków

Post autor: Luckyy » 28 lip 2006, 16:20

"lancia1969" pisze:
"dexus" pisze:Panowie, polecam serwis w Krakowie na ulicy Saskiej.
Goście wiedzą co robią i co ważne zajmują sie tylko włoszczyzną.
Ceny też przystępne
Hah- Darek Sarbiewski & spółka - cała ekipa Polinaru z lat 1990-1995 - po zmianach ekonomicznych w Polinarze ,podjeli decyzje o założeniu własnych działalności - jeden warszat Saska - drugi Bajeczna (niezależne ).
Mają fachową wiedzę i dostęp do nowości z działu technicznego Fiata . Darek jest jednym z niewielu mechaników w Polsce z certyfikatem Alfy ukończonym we Włoszech ,specjalizacja układy wtrysku benzyny i ich sterowania . Tak naprawdę to normalny "łebski" facet , z którym mżna normalnie pogadać .
Znamy sie z 20 lat i ostanio będąc u niego wspominałem o możliwości współpracy z LKP sam zaproponował 10%-owy upust ,można pociągnąc ten watek dalej - myślę ,że warto.

Grzesiek
Grzesiek ! mozesz troche to doprecyzowac ?
Jakies nazwy tych firm, albo numer budynku ?
Czy z Darek cokolwiek robi czy tylko jest wlascicielem ?


PS. Nie szkoda Ci kasy na oryginalna VISTE ?? ;-) czy to firma zasponsorowala ?? ;-)
KAPPA 2,4 JTD '98 Obrazek
EXcar Obrazek
V Obrazek

"mBank funkcjonuje w zasadniczym oderwaniu od rzeczywistości bankowej go otaczającej"
/biegły sądowy

lancia1969
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2058
Rejestracja: 22 cze 2005, 0:00
Lokalizacja: ????-???

Re: Serwis - Kraków

Post autor: lancia1969 » 29 lip 2006, 2:03

"Luckyy" pisze:
"lancia1969" pisze:
"dexus" pisze:Panowie, polecam serwis w Krakowie na ulicy Saskiej.
Goście wiedzą co robią i co ważne zajmują sie tylko włoszczyzną.
Ceny też przystępne
Hah- Darek Sarbiewski & spółka - cała ekipa Polinaru z lat 1990-1995 - po zmianach ekonomicznych w Polinarze ,podjeli decyzje o założeniu własnych działalności - jeden warszat Saska - drugi Bajeczna (niezależne ).
Mają fachową wiedzę i dostęp do nowości z działu technicznego Fiata . Darek jest jednym z niewielu mechaników w Polsce z certyfikatem Alfy ukończonym we Włoszech ,specjalizacja układy wtrysku benzyny i ich sterowania . Tak naprawdę to normalny "łebski" facet , z którym mżna normalnie pogadać .
Znamy sie z 20 lat i ostanio będąc u niego wspominałem o możliwości współpracy z LKP sam zaproponował 10%-owy upust ,można pociągnąc ten watek dalej - myślę ,że warto.

Grzesiek
Grzesiek ! mozesz troche to doprecyzowac ?
Jakies nazwy tych firm, albo numer budynku ?
Czy z Darek cokolwiek robi czy tylko jest wlascicielem ?


PS. Nie szkoda Ci kasy na oryginalna VISTE ?? ;-) czy to firma zasponsorowala ?? ;-)
Warsztat to jest chyba Saska 3 a Darek to Mechanior z krwi i kości - właściciel ale tyra razem ze wspołnikami ( nie znam dokładnie podziałów Who isi who ale...) numer do Darka to 506 104 621 -podaję bo ma go na wizytówkach zawsze możecie powiedziec ,że jesteście moimi dobrymi znajomymi może to poprawi komunikacje :wink:

Dojazd prosty - jedziesz prosto na skrzyżowaniu koło BP ( mijasz stację z lewej) i potem 300 m i pierwsza brama po lewej za bramą w prawo i wjeżdzasz prosto na serwis.


P.S Vista oryginalna- załapałem sie jako Beta-tester i nie żałuje, naprawdę super fajny i intuicyjny system i jak na razie nie ma problemów oprócz :wink::
- dyski wirtualne - gryzie się
- aplikacje wymagające dostępu pełnego z uprawnieniami Admin - trzeba inaczej uruchamiać
- nagrywanie CD, DVD - nie dopracowane a żadne programy Nero Alkohol nie chodzą
a tak pozatym SUPER :P
Grzegorz

GG 13364997

Awatar użytkownika
Luckyy
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1374
Rejestracja: 26 cze 2005, 0:00
Lokalizacja: Mielec/Kraków
Kontakt:

Re: Serwis - Kraków

Post autor: Luckyy » 30 lip 2006, 18:43

"lancia1969" pisze:

P.S Vista oryginalna- załapałem sie jako Beta-tester i nie żałuje, naprawdę super fajny i intuicyjny system i jak na razie nie ma problemów oprócz :wink::
- dyski wirtualne - gryzie się
- aplikacje wymagające dostępu pełnego z uprawnieniami Admin - trzeba inaczej uruchamiać
- nagrywanie CD, DVD - nie dopracowane a żadne programy Nero Alkohol nie chodzą
a tak pozatym SUPER :P
ale sam sprzet tez sie nieco zmienil - bylo cos w okolicach PII 700 ;-)
KAPPA 2,4 JTD '98 Obrazek
EXcar Obrazek
V Obrazek

"mBank funkcjonuje w zasadniczym oderwaniu od rzeczywistości bankowej go otaczającej"
/biegły sądowy

lancia1969
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2058
Rejestracja: 22 cze 2005, 0:00
Lokalizacja: ????-???

Re: Serwis - Kraków

Post autor: lancia1969 » 31 lip 2006, 0:05

"Luckyy" pisze:
"lancia1969" pisze:

P.S Vista oryginalna- załapałem sie jako Beta-tester i nie żałuje, naprawdę super fajny i intuicyjny system i jak na razie nie ma problemów oprócz :wink::
- dyski wirtualne - gryzie się
- aplikacje wymagające dostępu pełnego z uprawnieniami Admin - trzeba inaczej uruchamiać
- nagrywanie CD, DVD - nie dopracowane a żadne programy Nero Alkohol nie chodzą
a tak pozatym SUPER :P
ale sam sprzet tez sie nieco zmienil - bylo cos w okolicach PII 700 ;-)
Taaa Kupiłem tego IBM od gościa który kupił go w sieci Lenovo za 17 000 zł dwa lata temu :roll: , własciwie nie nosił go ,nie ruszał , poprostu cały czas stał na biurku az do pewnego dnia kiedy zabrał lapka do domku, okazało sie ,że nie uruchamia się tylko trzeba podkałdac pod niego w okolicach złącza monitora - np zapalniczke i naciskac - wtedy działał.
Po mięsiącu należało tak go wyginac aby zaskoczył że aż strach -facet sie wkurzył-poleciał do autoryzowanego serwisu - diagnoza - płyta główna do wymiany - koszt 3000 zł . W tym czasie były promocja Acera: 2500 zł bez systemu w sieci Action - biuro miał niedaleko i kupił nowego a IBM-a sprzedał mnie za 1000 zł - leżał u mnie z 6 miesięcy, liczyłem że kupię płyte na Allegro ale jak na złośc nie było żadnej :? .
Robiłem ostanio porządki w warsztacie i po rozebraniu okazało się ,że chipset grafiki ( radeon 7500) ma popękane kulki i to jest przyczyna uszkodzenia płyty . Kupiłem opalarkę marki TOPEX 27 zł na promocji , kupiłem topnik SMD ale dobry 100 zł -10 ml - płyta na stół -i wylutowałem grafikę, najgorsze jest to że na chipsecie są dwie kości pamięci też na kulkach ,które podczas tej operacji rozjechały się całkowicie - byłem pewny ,że juz tego nie uratuje.Raster z procka motoroli idealnie pasował do kości pamięci, wiec kulki postawiłem w 10minut ale sama grafika posiada inny rozstaw i musiałem zrobic sito ( kulka 0.8 X 0.73) zrobiłem sito ze stalki od szpachlowania regipsów na wiertarce numerycznej w zakładzie w Krakowie ( 50 zł) - potem postawiłem kulki tak jak w telefonie -opalarka i ...... działa i to jak :lol: Żadnych artefaktów - zero błedów pamięci no generalnie idealnie - chociaz jak czytałem w Alldatasheet to jest uwaga przy tych kościach aby nie przekraczyc 320 stopni przez dłużej niz 30 sekund - grzałem z trzy i napewno koło 400 i udało i tak jestem szczęśliwym posiadaczem T40

Amen
Grzegorz

GG 13364997

Awatar użytkownika
Lukasz291
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 162
Rejestracja: 19 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Krzecin koło krakowa

serwis

Post autor: Lukasz291 » 31 lip 2006, 18:46

A ja Zapraszam na Opatkowicka 3 pełna Elektronika samochodowa oraz inne rzeczy takie jak alarmy cb radio car audio navi!! i ceny tez przystepne!!
Lancia Delta 1.6 16v HPE & Lancia Y 1.2 16V
Białe Turbo z czarną maską i mooocnym sercem:)

Mart27

Re: serwis

Post autor: Mart27 » 30 sie 2006, 11:07

"Lukasz291" pisze:A ja Zapraszam na Opatkowicka 3 pełna Elektronika samochodowa oraz inne rzeczy takie jak alarmy cb radio car audio navi!! i ceny tez przystepne!!

Jeśli robią elektronikę i audio z navi to daj jakiś namiar (tel) Łukasz 291

pzdr

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Serwisy, sklepy, zamienniki i regeneracje :::”