Delta - sterowanie szyb (1994 r)

konradoo
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 2
Rejestracja: 24 maja 2009, 13:02
Lokalizacja: radków

Delta - sterowanie szyb (1994 r)

Post autor: konradoo » 06 cze 2009, 22:16

witam serdecznie! posiadam Lancie Delte z 1994 roku i chcę założyc w niej elektrycze otwieranie tylnych szyb, czy jest to możliwe, jakim kosztem, i jeżeli macie jakieś namiary na jakieś podpowiedzi... z góry dzięki :roll:

Awatar użytkownika
Bichoń
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 5041
Rejestracja: 09 sie 2007, 0:00
Lokalizacja: Kraków

Odp: sterowanie szyd lancia delta 1994 r

Post autor: Bichoń » 07 cze 2009, 20:31

Trzeba bedzie poprowadzic sporo instalacji elektrycznej. Sterownik do tylnych szyb w serii montowany jest pod tylna kanapa. Sterowanie jest na tunelu srodkowym i w drzwiach tylnych, a pozatym jeszcze kable do sterowania silnikiem i do krancowek. Sporo tego, trzeba bedzie troche tapierki zdjac. Przy okazji pewnie wyjdzie kilka innych rzeczy do zrobienia...
Koszty sprzetu trudno wycenic - trzeba przeszukac allegro, porozgladac sie za lancia na czesci najlepiej. Trzeba kupic ten sterownik (jakies 30zl) i mechanizm elektrycznego podnoszenia szyby.

PS. jakbys nie mogl znalezc sterownika, to ja mam sterownik do szyb przednich, z tym ze jeden przekaznik sie skleja, trzeba by go wymienic. Jakby co - pisz na prv. Tylko on jest dostosowany do innego ukladu przyciskow, zreszta ciezko bedzie tak czy inaczej dojsc do tego, ktory pin wtyczki jest do czego. Moze jakie schematy elektryczne pomoga?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Instalacja elektryczna”