Kappa Coupe 2.0 Turbo LPG - Pilzno. Oględziny auta.

Grupa Lubelskie i Podkarpackie

Moderatorzy: matis1906, Energetyk, topcio

Awatar użytkownika
Milczar
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 203
Rejestracja: 14 paź 2009, 17:36
Lokalizacja: Milanówek

Kappa Coupe 2.0 Turbo LPG - Pilzno. Oględziny auta.

Post autor: Milczar » 15 paź 2009, 21:29

Pany i Panie z Podkarpackiego pomożecie w obejrzeniu Kappy Coupe ?
Niestety do Pilzna z Warszawy mam kawałek drogi a aura nie sprzyja wycieczkom "na pusto" więc jak by ktoś był tak dobry i mógł sprawdzić ogólny stan tej Coupetki i podał mi jakieś informację o tym aucie (stan blach, zawiasu, wnętrza, itp) to będę wisiał jakiś dobry trunek :)

Pytając się na innym forum dostałem taką odpowiedź
...jak jeździłem tam kilka razy za autami to mi sie jeszcze nie trafiło żebym spotkał tam cos dobrego (jeździłem po komisach) Podobno jest tam masa warsztatów blacharskich które te autka odwiedzają przed sprzedażą...
Szczerze mówiąc troszkę mnie to zniechęciło do zakupu jednak było to tylko uogólnienie dotyczące danego regionu i mimo wszystko chciałbym mieć jakieś info akurat o tym jednym aucie :link:

Wczoraj założyłem ten sam temat w dziale Ogłoszenia znalezione ale jestem świadom tego, że zaglądają tam raczej Ci, którzy szukają czegoś do zakupu a tutaj, w dziale regionalnym, są wszyscy :)

Awatar użytkownika
topcio
Prezes Lancia Klub Polska
Prezes Lancia Klub Polska
Posty: 11975
Rejestracja: 20 sie 2007, 0:00
Lokalizacja: Lublin woj. Lubelskie

Odp: Kappa Coupe 2.0 Turbo LPG - Pilzno. Oględziny auta.

Post autor: topcio » 15 paź 2009, 21:47

Taz teraz mieszka w Dębicy, skrobnij do niego PW może znajdzie chwilkę aby rzucić okiem
Delta Intergale 16v
Fulvia Coupe 1.3 S 1972
Fulvia Coupe 1.3S 1971
Beta Spider Zagato 1.6
Obrazek

Awatar użytkownika
Kawa
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 11
Rejestracja: 07 wrz 2009, 14:12
Lokalizacja: Lublin

Odp: Kappa Coupe 2.0 Turbo LPG - Pilzno. Oględziny auta.

Post autor: Kawa » 23 lis 2009, 23:13

Wiem chyba o który egzemplarz Ci chodzi (czarna,biała skóra,sprowadzona,nie przerejestrowana,szprychowe alu), i jesli to ta, tak patrząc po zdjęciach i po przebiegu aukcji to wg mojej skromnej opinii bita była. ale zdjęcia prawdy nie powiedzą;)

skyblu
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2755
Rejestracja: 19 paź 2007, 0:00
Lokalizacja: Pruszków -Kanie

Odp: Kappa Coupe 2.0 Turbo LPG - Pilzno. Oględziny auta.

Post autor: skyblu » 24 lis 2009, 0:28

Ogłoszenie nie bangla, lecz wg mojej skromnej opinii:możemy szukać nie klepanych, szpachlowanych, blachy-kwestia dobrego blacharza-lakiernika i jest cacy, :-P
lecz gdy silnik padlina, to robota nie na tydzień, a czas i pieniądze nie do odzyskania 8-O efekt :?: ;)
pozdro :-P :-P :-P
LANCIA KAPPA JTD sedan-była
Alfa Romeo 166 JTD jest
Krzysiek
Projekty Wnętrz

Polej
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2432
Rejestracja: 09 lut 2010, 16:45
Imię: Marcin
Lokalizacja: podkarpacie

Re: Kappa Coupe 2.0 Turbo LPG - Pilzno. Oględziny auta.

Post autor: Polej » 09 lut 2010, 16:57

witam- spóźniony:)
Sam oglądałem tą Kappe w Pilznie i NIE POLECAM! Stoi za 10tys, ale nie jest tyle warta- Sam teraz kupiłem 4 drzwiową z welurem 2.0 VIS i jest w o niebo lepszym stanie od tamtej.
Kappa 2.0 Coupe Turbo w Pilznie- malowany (niewypolerowany) prawy tylny błotnik, środek niesamowicie brudny ( skóra)- to do wyczyszczenia. Ale niestety plastiki porozkręcane, nic nie spasowane, możliwe że uchwyty są pourywane. Elektryka sprawna, nie wiem jak z klimą, na gazie pali i pracuje ładnie, nie ma wycieków, ogromna butla w bagażniku. Opony Sliki- łysiutkie, bardzo brudny bagażnik. 2 Kluczyki.Gaz tradycyjny z 1996 roku
Nie kupiłem ze względu na stosunek wartości egzemplarzu do ceny- drzwi bez ramek, koła 16 cali, automatycznie dosuwane szyby czy czarny kolor z jasną tapicerką nie są na tyle kuszące, by kupić zaniedbaną Kappe.

Pozdrawiam!
Lancia Kappa 2.0 20V
Saab 9-5 2.8 Turbo6 XWD

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Lubelskie i Podkarpackie:::”