Lancia części

Polecane i odradzane serwisy i sklepy, polecane części zamienne i regeneracje miejsca w których można je kupić bądź zregenerować, rabaty oraz ulgi dla klubowiczów
sut72
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 235
Rejestracja: 09 sie 2007, 0:00
Lokalizacja: warszawa

Lancia części

Post autor: sut72 » 20 paź 2009, 16:51

Koledzy, znalazlem ze niektorzy z Was mieli do czynienia z serwisem firmy lanciaczesci_pl lub www.
Kupowaliscie u nich czesci? Jakie macie opinie o czesciach od nich?

Pozdrawiam

Codee

Odp: Lanciaczesci

Post autor: Codee » 20 paź 2009, 22:02

ja kupowałem i powiem jedno ździercy do potęgi, sprowadzają używki do rozbiórki a jak walną ceną to jakby nowe kupować.

NIE POLECAM

Awatar użytkownika
bufi
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2324
Rejestracja: 09 paź 2008, 0:00
Lokalizacja: Olkusz

Odp: Lanciaczesci

Post autor: bufi » 20 paź 2009, 22:26

Za tarcze z klockami na przód do kappy zaplacilem 360 zyla , wymiana 50 dyszek za strone . Oceńcie sami czy to drogo czy tanio ?

Codee

Odp: Lanciaczesci

Post autor: Codee » 20 paź 2009, 23:29

ja tam kiedyś używkę alum kupiłem za bagatela 300 pln i nawet dekielka nie dali
chciałem wahacz alu tył to mi wywalili ceną za używkę 500 pln, znalazłem idealną na allegro za 150 pln ( przyznam że uwaliło mi się z tą ceną) plus dojazdy 150 km.
zapytałem o łożysko tył to mi używkę chcieli wcisnąć za 100 pln a ja nówkę za 169 pln kupiłem.


bardziej plecam z allegro italtechnik

>http://allegro.pl/show_user.php?uid=6656491
Trochę u gościa już kupiłem i mogę polecić

dziś uszczelkę pod dekiel wziąłem za 32 pln gdzie te buraki mi 124 pln zaśpiewali - toż to dopiero MARŻA przez duże M

sut72
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 235
Rejestracja: 09 sie 2007, 0:00
Lokalizacja: warszawa

Odp: Lanciaczesci

Post autor: sut72 » 21 paź 2009, 0:47

Kurcze, ale sprzeglo maja w dobrej cenie....
Niecale 6stuff....

Ino coby bylo takie, jak pisza - czyli nowe....

Panowie, juz raz sie nacialem - w Warszawie, wiec odbieralem osobiscie - kupowalem jako nowke, a okazalo sie, ze kupilem regenerowana czesc!
Wygladala oczywiscie zewnetrznie jak nowa, ale po dokladnych ogledzinach widac bylo, ze regenerowana....
:x

Awatar użytkownika
wujekp
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6894
Rejestracja: 03 paź 2006, 0:00
Lokalizacja: Kraków

Odp: Lanciaczesci

Post autor: wujekp » 21 paź 2009, 7:01

To kolega gnowy (choć od dłuższego czasu go nie widuję na forum). Zdarzało mi się kupować części i było OK.
Co do nowych i używanych to sprzedaje i taki i takie. Trzeba się upewnić.
Pozdrawiam
Wujek (p)
Lancia Delta III 1.8 tbi, Fiat Croma 2.4
była: Lancia Kappa 2.0T, "Lancia" Voyager/Chrysler T&C 3.8

Liczby nie kłamią, ale kłamcy liczą ...
Jeśli chcesz do mnie napisać wybierz raczej maila zamiast PW - wujekp(małpa)lanciapolska.org - mogę odpowiadać z opóźnieniem na PW :)

Awatar użytkownika
tomek
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6852
Rejestracja: 16 cze 2003, 0:00
Imię: Tomek
Lokalizacja: Brodnica
Kontakt:

Odp: Lanciaczesci

Post autor: tomek » 21 paź 2009, 7:19

wujekp pisze:To kolega gnowy.
Kolega to duuuzo powiedziane.
Uzywa (uzywal) bezprawnie naszego logo!!!!
Tomek
Obrazek
Obrazek- tyle palił mój Passat do 194 tys. - przestałem uzupełniać tankowania :(

jaren
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 36
Rejestracja: 26 sty 2009, 0:00
Lokalizacja: Chorzów

Odp: Lanciaczesci

Post autor: jaren » 21 paź 2009, 12:26

Witam,
Również korzystałem z usług "lancia części". Np. pompa hamulcowa (używka) 350zł. Sami oceńcie czy to drogo? Ogólnie nie wnikając w ceny części stwierdzam, że chłopaki starają się i wiedzą co robić. Polecam. Minusem jest dośc trudny dojazd. Lepiej zabrać ze sobą navi;)
pozdrawiam

Awatar użytkownika
samuel
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 749
Rejestracja: 13 wrz 2008, 0:00
Imię: Samuel
Lokalizacja: Turek (WLKP)

Odp: Lanciaczesci

Post autor: samuel » 21 paź 2009, 14:47

Ja jak składałem swoją Kappę, to korzystałem z tego sprzedawcy :link: . Zawsze miałem na drugi dzień. Tanie przesyłki. Powiem że można się z nimi dogadać.
Była Kappa 2.0 16VT
Był Citroën Xantia 1.9TD
Jest Renault Scenic 2.0 (115km)

ObrazekObrazek

Przemic
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 147
Rejestracja: 09 lis 2007, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Lanciaczesci

Post autor: Przemic » 21 paź 2009, 18:59

Kupiłem tam swoją Kappę, delikatnie mówiąc nie polecam bo minął się w paru miejscach z prawdą
o częściach używanych też słyszałem niepochlebne opinie od paru osób
sprzęgło nowe kompletne Valeo miałem od nich i było ok
jeśli już to bierz za pobraniem
Citroen C5 II 2,0 HDi Break BVA6
była Lancia Kappa 20VT

Awatar użytkownika
Luckyy
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1374
Rejestracja: 26 cze 2005, 0:00
Lokalizacja: Mielec/Kraków
Kontakt:

Odp: Lanciaczesci

Post autor: Luckyy » 12 gru 2009, 12:59

kupowalem u nich 3 razy rozne czesci i jak za 1 i 2 razem wysztko bylo OK to za 3 juz nie.

Plastiki jakie do mnie dotarly byly uszkodzone, sprzedawca stwierdzil ze wysylal dobre i zwrotu nie przyjmuje zeby starac sie o odszkodowanie z UPSa i tak tez zrobilem.
Pozniej okazalo sie ze o odszkodowanie z UPSa moze starac sie tylko nadawca bo on jest strona ale sprzedawca ciagle opoznial temat wierdzac ze ma duzo pracy i ze to UPS tak wolno dziala. Po 4 m-cach mialem juz dosc sluchania bajek sprzedawcy i dzieki znajomosci w UPS dowiedzialem sie ze nikt nie wystapil o zadne odszkodowanie Ostatecznie UPS zakonczyl sprawe po 3 tyg od momentu kiedy sam sie do nich zwrocilem a 'Lanciaczesci' w 4 mce nie mogl tego rozwiazac!


Zdecydowanie nie polecam!
KAPPA 2,4 JTD '98 Obrazek
EXcar Obrazek
V Obrazek

"mBank funkcjonuje w zasadniczym oderwaniu od rzeczywistości bankowej go otaczającej"
/biegły sądowy

Awatar użytkownika
Duch-Dziadka
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 5269
Rejestracja: 13 maja 2007, 0:00
Lokalizacja: Czarnków/Poznań

Odp: Lanciaczesci

Post autor: Duch-Dziadka » 12 gru 2009, 13:24

Ja dzwonilem do nich ostatnio...i jakbym gadal z kims zupelnie niedoswiadczonym... :-?
Giulietta Veloce 2016r

Awatar użytkownika
volf
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 4010
Rejestracja: 07 sty 2007, 0:00
Lokalizacja: powiat Bełchatów

Odp: Lanciaczesci

Post autor: volf » 12 gru 2009, 21:41

Brałem od nich dwa razy używane graty, wszystko było ok, ceny raczej normalne ale zastrzegam, że było to 3 lata temu. Jak jest teraz to nie wiem...
KAPPA TDS & JTD

Awatar użytkownika
bargaw3181
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 4067
Rejestracja: 24 maja 2009, 9:06
Imię: Bartłomiej
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Odp: Lanciaczesci

Post autor: bargaw3181 » 12 gru 2009, 22:37

szczerze mówiąc jestem w szoku Waszych opinii... :-?

Osobiście korzystam z ich usług odkąd tylko kupiłem moją Kappe... Może ja mam u nich jakieś specjalne względy ale czas pracy mają rewelacyjny. Jeśli chodzi o ceny no to też nie mogę narzekać. Nie odczułem nigdy żeby jakoś ze mnie zdzierali a uwierzcie wiele rzeczy już od nich kupiłem i wiele przy mojej Lucynce zrobili...

Owszem mają naprawdę dużo pracy. Zmienili miejsce pracy i na bierząco świadczyli usługi i remontowali budynek i warsztat. Być może to z tego powodu opóźnienia czy tłumaczenia dużą ilością pracy. Jeżeli chodzi o wiedzę uważam że jest ona naprawde ogromna. Łukasz, Grzesiek i Witek to chłopaki którzy prowadzą ten interes. I ja osobiście nie spotkałem się do tej pory z ludźmi którzy potrafili by tyle co oni jeśli chodzi o Lancie.


Oczywiście to tylko moje odczucia i opinie. Każdy ma swoje doświadczenia jak widać milsze i gorsze ( niestety ).
No ale wybór należy do Was ... :D:D:D

pozdrawiam
514449239 Bartek (Bartłomiej, nie Bartosz ! ) vel modo ;)
Obrazek
Jestem odpowiedzialny za to co powiedziałem, nie za to co zrozumiałeś !

Codee

Odp: Lanciaczesci

Post autor: Codee » 13 gru 2009, 0:34

Myślałem że mi spod miski leje i będąc u nich po wężyk odprowadzający nadmiar paliwa z wtrysku za który policzyli mi 50 pln za używkę( urwał mi się na jednym wtrysku plastik i lało mi paliwem ) zapytałem ile liczą za ściągnięci i założenie miski olejowej, to za sam demontaż powiedział mi gość 200 pln plus silikon montaż czyli 300 pln, za to samo u przypadkowego mechanika w mieście Imielin powiedzieli mi 100 pln ( u inych liczyli mi 150 pln max)

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Serwisy, sklepy, zamienniki i regeneracje :::”