Życzenia śwąteczno-noworoczne nadesłane na adres LKP od...

Dział dla ludzi kochających klasyki czyli... o nieco starszych Lanciach i nie tylko

Moderator: giekso

Awatar użytkownika
romlen
Założyciel LKP
Założyciel LKP
Posty: 4372
Rejestracja: 12 sty 2005, 0:00
Skype: romlen
Imię: Roman
Lokalizacja: Lyski koło Raciborza

Życzenia śwąteczno-noworoczne nadesłane na adres LKP od...

Post autor: romlen » 20 gru 2009, 15:47

Warszawa, grudzień 2009.
Witam członków Klubu LANCIA KLUB POLSKA oraz tematycznego forum internetowego.

Pozwólcie że się przedstawię oraz przedstawię propozycję:

Inż. Tomasz Skrzeliński, ur. 1948 r.
- od 42 lat kolekcjoner zabytkowych pojazdów;
- animator krajowego i międzynarodowego ruchu kolekcjonerskiego;
- założyciel KLUBU POJAZDÓW ZABYTKOWYCH Fundacji Ochrony Zabytków Militarnych (obecnie ponad 550 członków) oraz Klubu CAAR-PL;
- certyfikowany rzeczoznawca Ministra Infrastruktury (nr wpisu: RS-000769) specjalizujący się w tematyce pojazdów zabytkowych i jako praktyk - szkolący rzeczoznawców samochodowych upoważnionych do współpracy ze Służbą Ochrony Zabytków.

W ramach takiej działalności:
- uczestniczyłem i organizowałem wiele imprez automobilowych, w tym bezpłatne wyprawy już ponad 200 najciekawszych starych pojazdów z Polski na rajdy zagraniczne o wysokim standarcie;
- opiniuję dla kolekcjonerów zabytków pojazdy sprowadzane do Polski jako przedmioty kolekcjonerskie (kod 9705 Taryfy Celnej);
- opiniuję pojazdy wyjeżdżające za granicę, mające ponad 25 lat (zgodnie z ustawą o ochronie zabytków i opiece nad zabytkami)
- wykonuję dokumenty niezbędne do rejestracji na "żółtych tablicach"
- prowadzę Klub mający wyjątkowe ulgi w obowiązkowym ubezpieczeniu OC;
- szkolę i konsultuję kolekcjonerów, rzeczoznawców i urzędników w sprawach dotyczących pojazdów zabytkowych.

W związku z licznymi klubowymi i internetowymi dyskusjami, wątpliwościami i pytaniami o sprawy pojazdów zabytkowych - proponuję Klubowiczom bezpośredni kontakt. Odpowiadam grzecznościowo i bezpośrednio mailem lub telefonem (mój GSM: +48.602.310.252) oraz wykonuję odpłatnie niezbędne dokumenty (opinie, "białe karty", wnioski-opisy techniczne, ekspertyzy i wyceny).
Po więcej informacji zapraszam na autorską stronę: >www.skrzelinski.com

Członków Waszego Klubu i dyskusyjnego forum serdecznie i świątecznie pozdrawiam (z załączonymi fotkami) jako zabytkowy Święty Mikołaj i uczestnik oraz reporter na legendarnym rajdzie weteranów z Londynu do Brighton.

Tomasz Skrzeliński


Tyle cytatu. Ja w swoim imieniu pragnę serdecznie podziękować za nadesłane życzenia, a także życzyć wesołych świąt i szczęśliwego Nowego Roku!

A wszystkim zainteresowanym tematem klasyków wyjaśniam, że po Nowym Roku przedstawimy na łamach forum szerszą współpracę z p. inż Skrzelińskim.

Roman Lenort
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Lancia Prisma 1,6IE Symbol '87 (tak tak, dalej u mnie), Lancia Y 1.2 2003 grudzień - ostatni miesiąc produkcji, Lancia Lybra SW 2.0 '99 i nigdy nie widziała gazu; Lancia Gamma Coupe - o tym śnię :)
Tel. 503124557-Orange
Obrazek
Po czym poznać, że komputer uzyska świadomość? Że zamiast informatyka będzie przychodził do niego psycholog.

Wróć do „::: Oldtimery, youngtimery :::”