Oględziny

Grupa Łódzkie

Moderatorzy: ktoś ŁDZ, SEBAkappa

mikelos
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 23
Rejestracja: 28 mar 2010, 15:31
Lokalizacja: Nałęczów

Re: Oględziny

Post autor: mikelos » 29 mar 2010, 21:17

Sama szyba to nie problem, mam papugota i sam wymienialem przednią szybę bo zrobił się pajączek od kamyka a potem w zimie pękła na całej szerokości pod wpływem nadmuchu powietrza. Nie chcę po prostu kupić auta po dzwonie.

Awatar użytkownika
michal1045
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1645
Rejestracja: 25 lis 2009, 16:31
Imię: Michał
Lokalizacja: Łódź

Odp: Re: Oględziny

Post autor: michal1045 » 29 mar 2010, 21:26

mikelos pisze:Sama szyba to nie problem, mam papugota i sam wymienialem przednią szybę bo zrobił się pajączek od kamyka a potem w zimie pękła na całej szerokości pod wpływem nadmuchu powietrza. Nie chcę po prostu kupić auta po dzwonie.
Miałem na myśli to, że wymieniona szyba nie oznacza dzwona, ale trzeba na pewno zwrócić na to większą uwagę.
Pozdrawiam Michał, syn Geparda
Y 1.2 8v Cosmopolitan + Delta 1.4 Tjet 120 KM LPG
Są jeszcze Y 1.2 8v Marie Clarie + BX 1.9 TRI + Xsara Picasso 2.0 HDI + Dodge Grand Caravan 2007
Były Kappa SW 2.4 TDS, Y 1.2 16v, Piaggio ZIP 2010, Phedra 2.0 JTD
Obrazek

Awatar użytkownika
SEBAkappa
Przedstawiciel Regionalny
Przedstawiciel Regionalny
Posty: 931
Rejestracja: 05 lip 2009, 17:47
Lokalizacja: Łódź

Odp: Oględziny

Post autor: SEBAkappa » 30 mar 2010, 16:08

Co do flaszki,to spoko,fajnie ,ze mogłem pomóc :) Tapicerka chyba raczej do wymiany,za mocno zaniedbana,rdza w różnych miejscach,jest ich troszkę,ciężko mi tak szczegółowo podać,występuje naprawdę w różnych miejscach,co mi się jeszcze przypomniało,to klima działa(sprawdzałem),była nabijana niedawno,tak mi powiedzieli.jak będziesz chciał jechać zobaczyć,to adres mogę ci udostępnić.Co do gaśnięcia,to powiem Ci tak nie wiem czy tylko na gazie,autko chodzi na benzynce potem przerzuca na gaz następnie po około minucie włącza sie wentylator i samochód gaśnie,natomiast w trasie chodzi ładnie na gazie,wiec sam sie zastanawiam co jest nie tak.
Lancia Kappa Coupe 2.0 16V Turbo : yesyes :

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Łódzkie :::”