Lybra - czy pasuje serwo hamulców od AR156

Awatar użytkownika
Sharuga
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 806
Rejestracja: 21 mar 2009, 20:28
Lokalizacja: Połczyn Zdrój

Lybra - czy pasuje serwo hamulców od AR156

Post autor: Sharuga » 08 kwie 2010, 8:30

Kto wie, czy będzie pasować do Lybry serwo i pompa hamulców od AR156 2.5? Zewnętrznie jest inne, ja mam takie: :link: a w AR siedzi coś takiego: :link:. Jak widać, montowane jest też w Lybrze, chociaż może ma inne mocowania lub inne szczegóły.
Pomóżta, bo mam w zasadzie pod ręką serwo od AR a moje chyba umarło...

Pytanie 2: czy możliwa jest wymiana serwa bez rozszczelnienia układu hamulcowego? Zapowietrzona pompa jest przykra do odpowietrzania...
Pozdrowienia z ziemi Połczyńskiej
Lybra SW '99 1.9 jtd,

Codee

Re: Lybra - czy pasuje serwo hamulców od AR156

Post autor: Codee » 08 kwie 2010, 9:12

Proponuję wejść w EPER bo na tej aukcji z AR masz zrobione foto tabliczki z numerem części skorzystaj z tego i sprawdź czy spasuje to do Twojego samochodu.
Pamiętaj: " na oko to chłop w szpitalu zmarł" a liczby mówią same ze siebie.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Sharuga
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 806
Rejestracja: 21 mar 2009, 20:28
Lokalizacja: Połczyn Zdrój

Re: Lybra - czy pasuje serwo hamulców od AR156

Post autor: Sharuga » 08 kwie 2010, 9:38

Codee pisze:Proponuję wejść w EPER bo na tej aukcji z AR masz zrobione foto tabliczki z numerem części skorzystaj z tego i sprawdź czy spasuje to do Twojego samochodu.
Pamiętaj: " na oko to chłop w szpitalu zmarł" a liczby mówią same ze siebie.

Pozdrawiam
OK, tylko tabliczka z Aukcji mnie nie interere, bo jak napisałem - serwo którym mogę dysponować pochodzi z AR i numer może mieć inny, pomimo podobnej obudowy. Nie mam go też w ręku, bo jeszcze jest zamontowane w aucie i nie wiem, czy zawracać gościowi gitarę z jego wymontowywaniem. Dlatego pytam tutaj tych co wiedzą - czy będzie pasować.
Pozdrowienia z ziemi Połczyńskiej
Lybra SW '99 1.9 jtd,

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawieszenie i hamulce”