LANCIA/ALFA/FIAT/CHRYSLER/JEEP/DODGE/RAM w służbie państwowej

Znalazłeś, widziałeś lub wiesz gdzie stoi jakaś Lancia, zdezelowana, na szrocie czy gdzieś w stodole... podziel się z nami tą informacją.
Znasz jakąś ciekawą stronę internetową poświęconą Lancii? Podziel się z nami dodając tutaj jej adres!
Tylko odnośniki dotyczące Lancii lub blisko z nią spokrewnione.
W dziale nie zamieszczamy linków do ogłoszeń, które za jakiś czas stracą ważność!

Moderator: giekso

Awatar użytkownika
grzole
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6821
Rejestracja: 29 wrz 2005, 0:00
Skype: grzole
Lokalizacja: Warszawa

Re: ALFA/FIAT/LANCIA w służbie państwowej

Post autor: grzole » 13 lip 2010, 0:53

Jeremy McFee pisze:A ja olewam!
Odkąd zacząłem uprawiać strajk włoski (czyli honorować ograniczenia prędkości) mogę stwierdzić, że jeździ mi się na kompletnym luzaku, muzyczka gra, dojeżdżam tam gdzie chcę w czasie absolutnie satysfakcjonującym - i zawsze znajduję czas, żeby szeroko się uśmiechnąć do celującego we mnie suszarką przedstawiciela drogówki, i jednocześnie delektować się prezentującym się na jego twarzy - nie wiedzieć czemu - wyrazem zawodu, ździwienia i jakiejś takiej jakby, dezaprobaty ;)

Przyznaj się, nie miałeś już ochoty na tłumaczenia bo ile razy można ten sam kit wciskać ;) (ciekawe czy policjanci robią ranking najbardziej popularnych ściem) a nie byłeś dość szczery jak ten motocyklista.
2x Kappa LS 2.0 20v '95 & '98 + Thema 2.0 ie 8v '89 + Punto Evo 1.4 MyLife '11
tel. 501-122-517

Awatar użytkownika
Jeremy McFee
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 665
Rejestracja: 27 lut 2005, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

Re: ALFA/FIAT/LANCIA w służbie państwowej

Post autor: Jeremy McFee » 13 lip 2010, 8:37

grzole pisze: Przyznaj się ...
No dobra - przyznaję się - od czasu do czasu sobie depnę, jak są ku temu warunki - ale przepychanka na siłę na zatłoczonych drogach zwyczajnie mnie nie kręci.

No wiem, wiem - stary już jestem ;) (ale na rockandrollową balangę jeszcze się nadaję ;)

Awatar użytkownika
Nat
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 20000
Rejestracja: 25 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Poznań & Warszawa Masz problem na Forum? Pytaj!
Kontakt:

Re: ALFA/FIAT/LANCIA w służbie państwowej

Post autor: Nat » 13 lip 2010, 9:19

Nie taki stary :pocieszanie: - skoro nie odstrasza Cię ani rokędrolowa balanga, ani (od czasu do czasu) tak ostra impreza, że nowa furka idzie w drzazgi ;)
Pozdrawiam
Nat
Obrazek + Phedra JTD + Lybra SW 2,0 na emigracji i DS20
Stasiu, co jest najważniejsze w życiu? Staś (2 lata): Luuuuuzik!!! ||| Piotruś (2 lata): Tata, nie ce Pasem, ce Gekiem!
Proszę, używaj polskich znaków! To chyba różnica, czy robisz komuś łaskę, czy laske? ;)

Awatar użytkownika
Jeremy McFee
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 665
Rejestracja: 27 lut 2005, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

Re: ALFA/FIAT/LANCIA w służbie państwowej

Post autor: Jeremy McFee » 13 lip 2010, 9:41

Nat pisze:Nie taki stary :pocieszanie: - skoro nie odstrasza Cię ani rokędrolowa balanga, ani (od czasu do czasu) tak ostra impreza, że nowa furka idzie w drzazgi ;)
Poszła w p..., no, w drzazgi przy prędkości 30-40 km/h - z tego morał, że zbyt wolno też "nie nada" - ale dzięki temu, że nie zapierniczałem 140, to wyszedłem z wraku o własnych siłach, bez siniaków ;)

A wczoraj, w drodze z domu do "city", z piskiem opon wyprzedzało mnie "prosię 911 turbo" - gostek się siłował, trąbił, kręcił motor na maksa - a i tak "pod Centralnym" stał obok na sąsiednim pasie zawzięcie czekając "na zielone" ;)
Na jego miejscu to chyba już bym się nie pierniczył, tylko dał dyla nie czekając nawet "na żółte" - ale czegóż można oczekawiać od prosiaka, przez którego opuszczone szyby słychać było "łup, łup, umpa, umpa... jesteś szalona..." ;)

Gdyby to jeszcze było: "I can't get no satisfaction..." .......... ;)

Awatar użytkownika
grzole
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6821
Rejestracja: 29 wrz 2005, 0:00
Skype: grzole
Lokalizacja: Warszawa

Re: ALFA/FIAT/LANCIA w służbie państwowej

Post autor: grzole » 13 lip 2010, 11:05

Jeremy McFee pisze: A wczoraj, w drodze z domu do "city", z piskiem opon wyprzedzało mnie "prosię 911 turbo" - gostek się siłował, trąbił, kręcił motor na maksa - a i tak "pod Centralnym" stał obok na sąsiednim pasie zawzięcie czekając "na zielone" ;)
Na jego miejscu to chyba już bym się nie pierniczył, tylko dał dyla nie czekając nawet "na żółte" - ale czegóż można oczekawiać od prosiaka, przez którego opuszczone szyby słychać było "łup, łup, umpa, umpa... jesteś szalona..." ;)

Gdyby to jeszcze było: "I can't get no satisfaction..." .......... ;)
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=8Y5RRk0u ... re=related[/youtube]Wolę ten hicior z remizowego repertuaru.
2x Kappa LS 2.0 20v '95 & '98 + Thema 2.0 ie 8v '89 + Punto Evo 1.4 MyLife '11
tel. 501-122-517

Awatar użytkownika
Nat
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 20000
Rejestracja: 25 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Poznań & Warszawa Masz problem na Forum? Pytaj!
Kontakt:

Re: ALFA/FIAT/LANCIA w służbie państwowej

Post autor: Nat » 13 lip 2010, 12:54

Jeremy McFee pisze:A wczoraj, w drodze z domu do "city", z piskiem opon wyprzedzało mnie "prosię 911 turbo" - gostek się siłował, trąbił, kręcił motor na maksa - a i tak "pod Centralnym" stał obok na sąsiednim pasie zawzięcie czekając "na zielone" ;)
Stara prawda, widoczna też i w Warszawie - w mieście nie są najszybsze auta mocne, lecz małe i ze sprytnym kierowcą :)
Pozdrawiam
Nat
Obrazek + Phedra JTD + Lybra SW 2,0 na emigracji i DS20
Stasiu, co jest najważniejsze w życiu? Staś (2 lata): Luuuuuzik!!! ||| Piotruś (2 lata): Tata, nie ce Pasem, ce Gekiem!
Proszę, używaj polskich znaków! To chyba różnica, czy robisz komuś łaskę, czy laske? ;)

Awatar użytkownika
Jeremy McFee
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 665
Rejestracja: 27 lut 2005, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

Re: ALFA/FIAT/LANCIA w służbie państwowej

Post autor: Jeremy McFee » 16 lip 2010, 12:50

Jeremy McFee pisze: No dobra - przyznaję się - od czasu do czasu sobie depnę...
No i se, kurde, "depłem"... i "wdepłem" :(

Się, kurde, w krzakach zaczaili, kurde, paparazzi... i teraz czekam na pocztówkę z wycieczki do centrum miasta (tak, w centrum też są krzaki - a teraz wakacje, zrobiło się luźniej, to se, kurde, depłem...)

Odwiedzający "city" niech mają się na baczności!!!

Rafako

Lancia Delta, czyli nowe radiowozy na Warmii i Mazurach?

Post autor: Rafako » 18 sie 2010, 9:16

Tak wnioskuję z treści poniższego artykułu:
:link:

:hmmm: :hmmm: :hmmm: Nie wiem czy pozdrawianie kierowcy Lancii np. z wideorejestratorem uchroni Lancistów od mandatu ;)
Serdecznie pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 28 sie 2010, 10:24 przez Dudi, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączyłem podobne tematy

Alan

Re: Lancia Delta, czyli nowe radiowozy na Warmii i Mazurach?

Post autor: Alan » 18 sie 2010, 9:45

Ja bym tam przykleił im klubowe wlepy :)

Bardzo fajnie napisana notka :)

Awatar użytkownika
broker
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 3115
Rejestracja: 04 paź 2009, 22:53
Lokalizacja: Gdynia

Re: ALFA/FIAT/LANCIA w służbie państwowej

Post autor: broker » 22 sie 2010, 23:12

Wreszcie policja będzie poruszała się ładnymi autami. Jeszcze do końca tego roku w barwach policji pojawi się ponad sto nowych radiowozów. Każdy z nich to nowa Alfa Romeo 159. Auta trafią do drogówki w całym kraju, jeszcze w tym roku.


:link:


Obrazek
Lancia Delta III, 1.4 multiair 140 KM, Colore Nero Magma
Fiat Punto Evo, 1.4 77 KM

Awatar użytkownika
broker
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 3115
Rejestracja: 04 paź 2009, 22:53
Lokalizacja: Gdynia

Re: ALFA/FIAT/LANCIA w służbie państwowej

Post autor: broker » 22 sie 2010, 23:20

wow :D


:link:


Warmińsko - mazurscy policjanci podsumowali stan bezpieczeństwa w regionie. Statystyki wskazują m.in. na utrzymanie pozytywnych kierunków pracy policjantów w zakresie ograniczania i zwalczania przestępczości, a także w dziedzinie poprawy bezpieczeństwa na drogach. Odnotowano spadek liczby wypadków drogowych i ich ofiar oraz nietrzeźwych kierowców ? tak przynajmniej wynika z raportu przedstawionego przez Komendę Wojewódzką Policji w Olsztynie.

Jak czytamy w policyjnym raporcie, w tym roku kilkuset policjantów rozpoczęło pracę w zupełnie nowych warunkach. To nie koniec inwestycji. Dzięki możliwościom, jakie dają fundusze europejskie, funkcjonariusze już pełnią służbę jeżdżąc nowoczesnymi motocyklami. Niebawem policjanci ruchu drogowego przesiądą się do lancii wyposażonych w wideorejestratory. W szeregi warmińsko-mazurskiej Policji wstąpią kolejni policjanci.

[...]

ednostki Policji w wymierny sposób korzystają także z możliwości, jakie daje wsparcie pochodzące z funduszy europejskich.

Od początku br. do policjantów z regionu trafiło 13 nowoczesnych motocykli oraz dwie więźniarki i ruchome stanowisko dowodzenia (RSD) na bazie forda transita o łącznej wartości ponad 1,5 mln złotych, których zakup został dofinansowany ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego.

W ciągu najbliższych kilku miesięcy, dzięki środkom z Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007 ? 2013, policjanci z Warmii i Mazur rozpoczną pracę w nowych radiowozach wyposażonych w wideorejestratory. Będą to lancie delta. Funkcjonariusze z Elbląga, Nidzicy, Iławy, Olsztyna, Ostródy i Szczytna otrzymają także ambulansy pogotowia ruchu drogowego. Do sztabowców trafi także ambulans monitoringu wizyjnego, wszystko o wartości prawie 3 mln złotych.
Lancia Delta III, 1.4 multiair 140 KM, Colore Nero Magma
Fiat Punto Evo, 1.4 77 KM

Awatar użytkownika
broker
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 3115
Rejestracja: 04 paź 2009, 22:53
Lokalizacja: Gdynia

Re: ALFA/FIAT/LANCIA w służbie państwowej

Post autor: broker » 22 sie 2010, 23:25

Ekologiczny fiat w policji

:link:

Obrazek
Lancia Delta III, 1.4 multiair 140 KM, Colore Nero Magma
Fiat Punto Evo, 1.4 77 KM

Awatar użytkownika
Dudi
Członek Zarządu LKP
Członek Zarządu LKP
Posty: 12270
Rejestracja: 30 sie 2007, 0:00
Lokalizacja: Stalowa Wola
Kontakt:

Re: ALFA/FIAT/LANCIA w służbie państwowej

Post autor: Dudi » 23 sie 2010, 13:35

No no no, że Delty trafią do służby w Policji nigdy bym się nie spodziewał 8-O 8-O 8-O :roll: ;)
Dudi
Fiat Brava 80 16v SX / Alfa Romeo 156 2.0 16v Selespeed / Lancia Lybra SW 1.9 JTD 115 LX Verde Olimpia
Alfa Romeo Giulietta 1.4 Multiair 170KM Distinctive
Fiat Fullback 2.4 MJ LuxNAV 180KM
Nysa Towos 522 '86 (do poprawek) / YAMAHA YZF-R6 (eeeeeeeRRRRRRrrrrr sześć)
Obrazek
Obrazek

Jelcyn
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 82
Rejestracja: 13 sie 2010, 14:02
Lokalizacja: Lublin

Re: ALFA/FIAT/LANCIA w służbie państwowej

Post autor: Jelcyn » 23 sie 2010, 13:42

samochody lancia nie pierwszy raz służą w państwie, BOR i politycy już jeździli kappami
To już się dzieje: rust in progress
Niżej narysowana Łajza pali Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
sanchez
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 200
Rejestracja: 19 kwie 2004, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

Re: ALFA/FIAT/LANCIA w służbie państwowej

Post autor: sanchez » 23 sie 2010, 14:58

Dudi pisze:No no no, że Delty trafią do służby w Policji nigdy bym się nie spodziewał 8-O 8-O 8-O :roll: ;)
Dzisiaj rano w Warszawie, na trasie siekierkowskiej stało około 5 nowych Delt w barwach Policji. Chyba drogówka. Panowie policjanci się kręclili i oglądali jak na wystawie jakiejś.\

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Znalezione & Linkownia :::”