Kielce- serwis poszukiwany

Polecane i odradzane serwisy i sklepy, polecane części zamienne i regeneracje miejsca w których można je kupić bądź zregenerować, rabaty oraz ulgi dla klubowiczów
Awatar użytkownika
coolpibi
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 164
Rejestracja: 10 cze 2010, 22:29
Imię: Piotr
Lokalizacja: Kielce

Kielce- serwis poszukiwany

Post autor: coolpibi » 13 cze 2010, 21:18

Pytanie może się wydawać proste, ale mając w życiu kilka samochodów miałem do czynienia z wieloma serwisami w CK. Pamiątka z tychże serwisów to pusty portfel tudzież wiele dni spędzonych na wymianie prostego elementu.
Jako szczęśliwy (mam nadzieję jak najdłużej) posiadacz nowego autka- zwracam się z prośbą do Kielczan albo osób z bliskiego sąsiedztwa o informację- gdzie warto, a gdzie : czerwona : zawieźć autko...
cool_pibi
Lybra 1,9 JTD

Awatar użytkownika
mikaeltdi
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1263
Rejestracja: 13 lut 2007, 0:00
Imię: Michał
Lokalizacja: Kielce

Re: Kielce- serwis poszukiwany

Post autor: mikaeltdi » 14 cze 2010, 17:56

Hej ! sprawdzone miejsca to warsztat w Kostomłotach za szkołą po prawej FIAT LANCIA ALFA -TEL 600769944 elektryka mechanika i wszystkie inne ,lub okolice ul Rolnej ale tu Zbynek Ci da namiary tam wozi swoje auto(pytaj na priva) ,czasami warto pojechać do serwisu na Krakowską Salon Lancii mają czasem dobre promocje i ceny trzeba dzwonić i się umawiać, chyba że chcesz samą mechanikę bez elektryki to mam prywatnie speca który zajmuje się moim cudem od jakiegoś czasu i jest Ok .Sklep z częsciami X CAR na jesionowej (mają prawie wszystko tyle że trzeba zamawiać z nr VIN i konkretną ceną najlepiej zapisana bo lubi się zmieniać ) lub e-sklep autosklep24 znany z forum .Sama elektryka to jeszcz warsztat Wrony na wylocie z Kielc w strone Wa-wy między komisami i Hotelikem .
Nie polecam na bank warsztatu przy Zagnańskiej 1 razem ze sklepem (sklep jeszcze jak tako)a warsztat ma za dużo młodzieży uczącej sie i nie ponosi odpowiedzialności jak coś zwalą (znam z autopsji) i nie opodal warsztat z komisem też odwalaja sztukę dla sztuki i cenią się oj cenią...
Pozdro...mam nadzieję ze pomogłem ;)
była Lancia Kappa 2,4 TDs 1995r.
bylo Renault Espace 1,9DCI 2004r.
bylo Renault Laguna 2 1,9DCI 2002r.
jest Lancia k 2.0 155KM 1996
jest Renault Laguna 3 2.0DCI 2008r. 180KM 400Nm

Awatar użytkownika
coolpibi
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 164
Rejestracja: 10 cze 2010, 22:29
Imię: Piotr
Lokalizacja: Kielce

Re: Kielce- serwis poszukiwany

Post autor: coolpibi » 22 kwie 2013, 16:54

Odświeżam moi drodzy temat. Kielce i okolice. Proszę o pomoc i poradę w sprawie serwisu do Lucynki. Może macie jakiś zaufany serwis? Problem ze sprzęgłem i klimą. Z góry ogromne dzięki
P.S. Michał- czy Kostomłoty aktualne? Nadal polecasz?
cool_pibi
Lybra 1,9 JTD

Awatar użytkownika
Młody_H
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 622
Rejestracja: 15 mar 2010, 21:40
Imię: Hubert
Lokalizacja: Kielce

Re: Kielce- serwis poszukiwany

Post autor: Młody_H » 22 kwie 2013, 17:27

Tylko omijaj wszystko co na Mielczarskiego- BAX'a koło NSK -Deltę tak zrobili, że ledwo dotarła na ślichowice. A serwis ogumienia (niedaleko tunelu) załatwił mnie tak, że koło straciłem na zakręcie po przejechaniu trasy Mielczarkiego- Szajnowicza-Iwanowa- Grunwaldzka (przekręcone gwinty)- oczywiście umyli ręce.

Ja mogę jedynie polecić serwis ogumienia na skrzyżowaniu Szajnowicza-Iwanowa i Malikowa. U nich zawsze jest ok.
Syn Jacka,
Lancia Delta HF Rallye turbo - w trakcie remontu
Lancia Thema I Serie - w trakcie wiecznego remontu
Alfa Romeo 156 2,4JTD 20V TI - na przekór wszystkim - jeździ

Awatar użytkownika
coolpibi
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 164
Rejestracja: 10 cze 2010, 22:29
Imię: Piotr
Lokalizacja: Kielce

Re: Kielce- serwis poszukiwany

Post autor: coolpibi » 23 kwie 2013, 9:27

Takich, które lepiej omijać to mam niestety na pęczki... testowałem różne serwisy niestety z miernym skutkiem :( : czerwona :
Stąd też pytanie gdzie jechać??? :?:
cool_pibi
Lybra 1,9 JTD

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Serwisy, sklepy, zamienniki i regeneracje :::”