Kappa - wymiar długich śrub do kół

skinner
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 299
Rejestracja: 25 lut 2008, 0:00
Lokalizacja: Mysłowice

Kappa - wymiar długich śrub do kół

Post autor: skinner » 02 paź 2010, 17:32

Witam.
Panowie mam takie pytanie, chodzi mi o rodzaj i długość śrub do lanci kappy. Terez mam felgi które mają krótkie śróby, ale koła zimowe wymagają dlugich śrub. Jakie mają wymiary te długie śruby? ktoś może wie?
Pozdrawiam
Bartek

Awatar użytkownika
Marcin_D
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 3241
Rejestracja: 21 wrz 2005, 0:00
Lokalizacja: Radom woj. mazowieckie

Re: Kappa - wymiar długich śrub do kół

Post autor: Marcin_D » 02 paź 2010, 18:06

Skinner to jakie masz teraz felgi - długie są do aluminiowych, a krótkie do "stali".

No zazwyczaj na zimę to "stal" zakładają wszyscy - chyba że oryginalne "alu" na zimę zakładasz.

Kurcze wymiar krótkich to bym mógł podać, bo w bagażniku mam komplet, ale do aluminiowych pasują (długie) od Poloneza od alufelg - to są dokładnie takie same.

Awatar użytkownika
goldixll
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1538
Rejestracja: 16 lut 2009, 0:00
Imię: Maciej
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Kappa - wymiar długich śrub do kół

Post autor: goldixll » 02 paź 2010, 20:36

Marcin_D pisze:Skinner to jakie masz teraz felgi - długie są do aluminiowych, a krótkie do "stali".

No zazwyczaj na zimę to "stal" zakładają wszyscy - chyba że oryginalne "alu" na zimę zakładasz.

Kurcze wymiar krótkich to bym mógł podać, bo w bagażniku mam komplet, ale do aluminiowych pasują (długie) od Poloneza od alufelg - to są dokładnie takie same.
U mnie długie śruby pasowały do tych felg:
Obrazek

natomiast krótkie nadawały się tylko do tych:
Obrazek
Zdjęcia z internetu

skinner
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 299
Rejestracja: 25 lut 2008, 0:00
Lokalizacja: Mysłowice

Re: Kappa - wymiar długich śrub do kół

Post autor: skinner » 03 paź 2010, 7:03

Ja mam jeden komplet tych felg z 97 roku, te z takimi łezkami na ramionach, to 3 felgi maja dlugie sruby, a jedna ma krotkie sruby, przypuszczam ze dlugie sruby beda pasowaly do tego modelu starych felg... wieczorem odkrece od tych starych i zobacze jaka tam jest sruba... dziekuje za odpowiedzi...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe”