Zakup Lancii Lybry

Moderator: stabraf

batman1983
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 2
Rejestracja: 08 paź 2010, 19:35
Lokalizacja: Bełchatów

Zakup Lancii Lybry

Post autor: batman1983 » 08 paź 2010, 20:35

Na wstepie chciałem się przywitać. Jestem wielkim miłosnikiem motoryzacji, którą pasjonuje się od dziecka. Lancia zawsze była przeze mnie ceniona za styl i elegancje, tylko że zawsze się z nia mijałem. Kiedys zamiast Themy kupiłem omega A, potem zamiast naprawde ślicznej kappy bmw e36. Tyle, że obeicałem sobie ze kiedys spróbuje i teraz nastał ten czas. W moim aktualnym aucie Fordzie Mondeo MK3 właśnie umarło serce, a że troszke go zaniedbałem ostatnio narosła lista elementów do wymiany i generalnie niechce mi się z nim bawić postanowiłem coś kupic. Chwilowo z gotówka stoje gorzej niż bym chciał (chyba zawsze tak jest) i zacząłem przegladac allegro w poszukiwaniu auta dla siebie w przedziale do 15 tysięcy. Mam jednewgo faworyta Lancie Lybre w dieselku. Nieoczekuje sportowych osiagów, szybkimi autami juz sobie pojeździłem (miałem Audi A8 4,2 tdi, mazde CX7, Jagara XJ6). Szukam autka które mi dzielnie posłuzy jakiś czas, mysle ze moze do konca roku, a potem wymienie mojemu tacie leciwa omege b własnie na lybre. Wiec chciałbym zeby ojczulek miał radoche a nie kłopot. Nurtuje mnie sprawa 1.9 czy 2,4 jtd. Zalezy mi na ekonomii nie na osiagach. Na co zwrócic szczególna uwage przy zakupie?

Awatar użytkownika
markiz
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1553
Rejestracja: 06 paź 2009, 18:57
Imię: Jerzy
Lokalizacja: AYLESBURY U.K

Re: Zakup Lancii Lybry

Post autor: markiz » 08 paź 2010, 21:57

Witaj :D Polecam np.to:link:
Pozdrawiam markiz
Lancia Lybra sedan 2.4jtd
Lancia Delta III 2.0 MJet
La pi? bella ? la Lancia

batman1983
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 2
Rejestracja: 08 paź 2010, 19:35
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Zakup Lancii Lybry

Post autor: batman1983 » 10 paź 2010, 10:52

Dziękuje bardzo. Juz byl moment że wymyśliłem juz opcje 2, dołoze troszke kasy i kupie jaguara X-typa ale odpuściłem. Szczerze to mi sie ta lancia tak podoba ze jedynie zakup moze mnie uleczyc. No chyba ze thesis bym sobie kupił wtedy bym zapomniał o lybrze.

Awatar użytkownika
markiz
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1553
Rejestracja: 06 paź 2009, 18:57
Imię: Jerzy
Lokalizacja: AYLESBURY U.K

Re: Zakup Lancii Lybry

Post autor: markiz » 10 paź 2010, 14:43

batman1983 pisze:Dziękuje bardzo. Juz byl moment że wymyśliłem juz opcje 2, dołoze troszke kasy i kupie jaguara X-typa ale odpuściłem. Szczerze to mi sie ta lancia tak podoba ze jedynie zakup moze mnie uleczyc. No chyba ze thesis bym sobie kupił wtedy bym zapomniał o lybrze.
To się nazywa ,,Miłość od pierwszego wejrzenia"
Pozdrawiam markiz
Lancia Lybra sedan 2.4jtd
Lancia Delta III 2.0 MJet
La pi? bella ? la Lancia

Awatar użytkownika
michal1045
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1645
Rejestracja: 25 lis 2009, 16:31
Imię: Michał
Lokalizacja: Łódź

Re: Zakup Lancii Lybry

Post autor: michal1045 » 10 paź 2010, 19:00

: witaj :
Nie wiem tylko, czy zdajesz sobie sprawę z tego, że Lybra to bardzo małe auto! Jeździłeś do tej pory dosyć dużymi autami... W porównaniu do Mondeo mk3 pod względem miejsca wypada słabo : beczy :
Pozdrawiam Michał, syn Geparda
Y 1.2 8v Cosmopolitan + Delta 1.4 Tjet 120 KM LPG
Są jeszcze Y 1.2 8v Marie Clarie + BX 1.9 TRI + Xsara Picasso 2.0 HDI + Dodge Grand Caravan 2007
Były Kappa SW 2.4 TDS, Y 1.2 16v, Piaggio ZIP 2010, Phedra 2.0 JTD
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Lybra/Lybra SW”