Off topic z tematu o spocie

Grupa Wielkopolska

Moderator: boruch

Awatar użytkownika
Taz
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 4093
Rejestracja: 03 kwie 2007, 0:00
Imię: Irek
Lokalizacja: Stalowa Wola
Kontakt:

Off topic z tematu o spocie

Post autor: Taz » 12 paź 2010, 19:00

Tak tylko przypominam, że w ten dzień jest Walne Zgromadzenie.
'12 Lancia Voyager 3,6
'03 Mercedes CLK 55 AMG
'06 Yamaha R6 RJ11 track only
...i służbowa '21 Skoda Octavia 1,5 150KM DSG

Awatar użytkownika
Duch-Dziadka
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 5269
Rejestracja: 13 maja 2007, 0:00
Lokalizacja: Czarnków/Poznań

Re: 23 października - spotkanie w Poznaniu.

Post autor: Duch-Dziadka » 12 paź 2010, 20:34

Taz pisze:Tak tylko przypominam, że w ten dzień jest Walne Zgromadzenie.
...ale od nas chyba nikt nie jedzie...przynajmniej nikt nie mowil ze sie wybiera.
Giulietta Veloce 2016r

Awatar użytkownika
tomek
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6852
Rejestracja: 16 cze 2003, 0:00
Imię: Tomek
Lokalizacja: Brodnica
Kontakt:

Re: 23 października - spotkanie w Poznaniu.

Post autor: tomek » 13 paź 2010, 7:59

Teraz przynajmniej mozna miec dodatkowa wymowke ;)
MSPAN :)
Tomek
Obrazek
Obrazek- tyle palił mój Passat do 194 tys. - przestałem uzupełniać tankowania :(

Awatar użytkownika
Duch-Dziadka
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 5269
Rejestracja: 13 maja 2007, 0:00
Lokalizacja: Czarnków/Poznań

Re: 23 października - spotkanie w Poznaniu.

Post autor: Duch-Dziadka » 13 paź 2010, 9:15

tomek pisze:Teraz przynajmniej mozna miec dodatkowa wymowke ;)
Prosze o nie zasmiecanie tematu...
MSPAN
Nie rozumiem.
Giulietta Veloce 2016r

Awatar użytkownika
tomek
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6852
Rejestracja: 16 cze 2003, 0:00
Imię: Tomek
Lokalizacja: Brodnica
Kontakt:

Re: 23 października - spotkanie w Poznaniu.

Post autor: tomek » 13 paź 2010, 9:19

Moja publiczna odpowiedz na PW otrzymana od autora tematu, nie bede jej cytowal, jezeli autor chce - prosze bardzo:
Wielokrotnie dawales wyraz niecheci Stowarzyszeniu, klubowi oraz wielu zasadom jakie tu stosujemy. Moje prywatne zdanie jest nastepujace: jezeli cos mi nie pasuje a nie widze mozliwosci zmiany to zabieram zabawki i ide do swojej piaskownicy. Nikt nikogo nie zmusza do posiadania konta, brania udzialu w dzialaniach, bycia w Stowarzyszeniu czy mniej sformalizowanym klubie. Niestety daje sie wciagnac w kolejna pyskowke, ale organizowanie spotu w terminie Woalnego Zgormadzenia Stowarzyszenia, ktore na chwile obecna jest WYLACZNYM wlascicielem forum jest niesmaczne, niezaleznie od tego czy i ile osob bralo pod uwage przyjazd na Walne.
DD: jezeli tak bardzo Cie krzywdzimy, kneblujemy, ograniczamy to moze daj sobie spokoj albo stworz cos WLASNEGO i mniej nas wszystkich w DD.
EOT

MSPANC zabraklo jednego znaczka, reszte sobie wygooglaj.
Tomek
Obrazek
Obrazek- tyle palił mój Passat do 194 tys. - przestałem uzupełniać tankowania :(

Awatar użytkownika
Duch-Dziadka
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 5269
Rejestracja: 13 maja 2007, 0:00
Lokalizacja: Czarnków/Poznań

Re: 23 października - spotkanie w Poznaniu.

Post autor: Duch-Dziadka » 13 paź 2010, 9:29

tomek pisze:Moja publiczna odpowiedz na PW otrzymana od autora tematu, nie bede jej cytowal, jezeli autor chce - prosze bardzo:
Wielokrotnie dawales wyraz niecheci Stowarzyszeniu, klubowi oraz wielu zasadom jakie tu stosujemy. Moje prywatne zdanie jest nastepujace: jezeli cos mi nie pasuje a nie widze mozliwosci zmiany to zabieram zabawki i ide do swojej piaskownicy. Nikt nikogo nie zmusza do posiadania konta, brania udzialu w dzialaniach, bycia w Stowarzyszeniu czy mniej sformalizowanym klubie. Niestety daje sie wciagnac w kolejna pyskowke, ale organizowanie spotu w terminie Woalnego Zgormadzenia Stowarzyszenia, ktore na chwile obecna jest WYLACZNYM wlascicielem forum jest niesmaczne, niezaleznie od tego czy i ile osob bralo pod uwage przyjazd na Walne.
DD: jezeli tak bardzo Cie krzywdzimy, kneblujemy, ograniczamy to moze daj sobie spokoj albo stworz cos WLASNEGO i mniej nas wszystkich w DD.
EOT

MSPANC zabraklo jednego znaczka, reszte sobie wygooglaj.
Rece opadaja...to o to wam chodzi...poczuliscie sie ugodzeni...przeciez i tak nikt z nas sie tam nie wybieral, a spot mialbyc powiazany z dniami wloskimi w Poznaniu i sobotnia prezentacja zabytkowych aut alfa romeo na Starym Rynku w Poznaniu.
Chyba Tobie(Wam) sie w glowach poprzewracalo.

Tak wiec, zeby nie urazic jaśnie Państwa
OFICJALNIE ODWOŁUJE SPOT 23 października w ramach spotkania forumowiczow LKP.


Niestety CZ, zarząd i kto wiem kto jeszcze zabraniaja nam reprezentowania barw LKP.
Giulietta Veloce 2016r

Awatar użytkownika
tomek
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6852
Rejestracja: 16 cze 2003, 0:00
Imię: Tomek
Lokalizacja: Brodnica
Kontakt:

Re: 23 października - spotkanie w Poznaniu.

Post autor: tomek » 13 paź 2010, 9:37

Duch-Dziadka pisze: Niestety CZ, zarząd i kto wiem kto jeszcze zabraniaja nam reprezentowania barw LKP.
Nie ma to jak odpowiednio reagowac na zwrocenie uwagi!
Zastanow sie komu tak naprawde sie poprzewracalo w glowie!!!

I jeszcze jedno, prosze DD aby zacytowal swoje PW wyslane do mnie, bardzo edukacyjna lektura.
Jezeli tego nie zrobisz lub nie zabronisz mi tej publikacji to za 30 minut ja to zrobie.
Tomek
Obrazek
Obrazek- tyle palił mój Passat do 194 tys. - przestałem uzupełniać tankowania :(

Awatar użytkownika
Duch-Dziadka
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 5269
Rejestracja: 13 maja 2007, 0:00
Lokalizacja: Czarnków/Poznań

Re: 23 października - spotkanie w Poznaniu.

Post autor: Duch-Dziadka » 13 paź 2010, 9:48

tomek pisze:
Duch-Dziadka pisze: Niestety CZ, zarząd i kto wiem kto jeszcze zabraniaja nam reprezentowania barw LKP.
Nie ma to jak odpowiednio reagowac na zwrocenie uwagi!
Zastanow sie komu tak naprawde sie poprzewracalo w glowie!!!

I jeszcze jedno, prosze DD aby zacytowal swoje PW wyslane do mnie, bardzo edukacyjna lektura.
Jezeli tego nie zrobisz lub nie zabronisz mi tej publikacji to za 30 minut ja to zrobie.
Tak napisze to bo to zaczyna byc smieszne...nazwalem Cie w prv bałwanem, bo sie ośmieszasz.
Podtrzymuje to z pelna premedytacja.
Oczywiscie z pokora przyjme kare za ta wypowiedz na forum. :D :)

Do innych forumowiczy: organizacja tego spotu nie miala na celu uderzenia w Stowarzyszenie jak to odebralo paru kolesi, którym sie za duzo wydaje. Jest to zupelny przypadek i mozecie to sprawdzic w programie tygodnia wloskiego dostepnego na stronach internetowych. Nikt od nas z WLKP. z racji odleglosci nie wybieral sie na Walne.
Jednak pare osob poczulo sie urazonych.
Przepraszam nie zrobilem tego celowo.
Rozumiem, ze skoro jest walne, to bedzie zakaz korzystania z forum i jezdzenia lanciami, bo jak walne to nic nie wolno.
Panowie co wy robicie z tego forum...to sie w glowie nie miesci.
Drodzy koledzy ocencie to sobie sami. :D :)
Giulietta Veloce 2016r

Awatar użytkownika
tomek
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6852
Rejestracja: 16 cze 2003, 0:00
Imię: Tomek
Lokalizacja: Brodnica
Kontakt:

Re: 23 października - spotkanie w Poznaniu, ODWOŁANY

Post autor: tomek » 13 paź 2010, 9:53

Zacytuj w pelni obie wypowiedzi!
Tomek
Obrazek
Obrazek- tyle palił mój Passat do 194 tys. - przestałem uzupełniać tankowania :(

Awatar użytkownika
vincenzo
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 960
Rejestracja: 15 mar 2008, 0:00
Lokalizacja: wlkp. Śrem

Re: 23 października - spotkanie w Poznaniu, ODWOŁANY

Post autor: vincenzo » 13 paź 2010, 9:54

Przepraszam bardzo, ale co am spotkanie Nas Lancistów do jakiegoś tam zgromadzenia ? :lol: Będziemy się w wlkp. spotykać kiedy będziemy mieli na to ochotę i gdzie będziemy chcieli ! Dla stałych bywalców spotów w Poznania nie liczy się żadne zgromadzenie i inne 'pierdoły' związku ! Spotykamy się by miło spędzić czas ! Porozmawiać ! I zobaczyć Nasze Lancie. - Tyle na temat!

Duch ja mam niestety zajęcia o tej godzinie w sobotę :(
| obecnie: | Lybra Intensa 2.4 JTD | Alfa Romeo Giulietta Quadrifoglio Verde 1.8 TBI | zaliczone: | Lybra 2.0 V.I.S. | Dedra 1.9TD | Delta II 1.9TD | Lybra 2.4 JTD | Zeta 2.0 | Phedra 2.0 JTD |

Obrazek

|Wizualizacje Architektoniczne | Animacje | Grafika komputerowa | Wizytówki | Logotypy | Strony www |

Awatar użytkownika
Duch-Dziadka
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 5269
Rejestracja: 13 maja 2007, 0:00
Lokalizacja: Czarnków/Poznań

Re: 23 października - spotkanie w Poznaniu, ODWOŁANY

Post autor: Duch-Dziadka » 13 paź 2010, 9:55

Swoje zdanie na temat miejsca spotkania wyrazilem. Tym bardziej teraz po tym jak zamyka mi sie usta na forum tygodniowym banem za nic. Moim zdaniem mozecie sie tam pozabijac, pociac i pochlastac jednoczesnie, a jak macie ochote to klepcie sie po ramionach calujcie po rekach i rozdawajcie sobie ordery.
Nie mam zamiaru uczestniczyc w szopce pod nazwa Stowarzyszenie Milosnikow Marki Lancia.
Nie zgadzam sie z forma istnienia takiej instytucji.
Jak widac wieksza czesc z WLKP.(choc jest nas niewielu), o czym swiadczy tez ilosc zgloszen do przyjazdu na walne, odcina sie od tych wydarzen.
I na koniec podsumowujac nie zasmiecajcie nam tematu. Widocznie zamiast prowadzic bezowocna dyskusje wolimy(a przynajmniej ja wole), zajac sie pasja ogladanie wloskich aut z niebyle jakiej kolekcji.
pozdrawiam
Marcin
W moich oczach jestes bałwanem i to tak delikatnie mowiac.
Osmieszyles siebie i cale Stowarzyszenie.
pozdrawiam
Marcin
I powiedz mi sam co takiego oprocz tego balwana jest w moich wypowiedziach???
Ośmieszasz sie bałwanku... :D
Giulietta Veloce 2016r

Awatar użytkownika
vincenzo
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 960
Rejestracja: 15 mar 2008, 0:00
Lokalizacja: wlkp. Śrem

Re: 23 października - spotkanie w Poznaniu, ODWOŁANY

Post autor: vincenzo » 13 paź 2010, 10:02

Duch-Dziadka pisze:
Swoje zdanie na temat miejsca spotkania wyrazilem. Tym bardziej teraz po tym jak zamyka mi sie usta na forum tygodniowym banem za nic. Moim zdaniem mozecie sie tam pozabijac, pociac i pochlastac jednoczesnie, a jak macie ochote to klepcie sie po ramionach calujcie po rekach i rozdawajcie sobie ordery.
Nie mam zamiaru uczestniczyc w szopce pod nazwa Stowarzyszenie Milosnikow Marki Lancia.
Nie zgadzam sie z forma istnienia takiej instytucji.
Jak widac wieksza czesc z WLKP.(choc jest nas niewielu), o czym swiadczy tez ilosc zgloszen do przyjazdu na walne, odcina sie od tych wydarzen.
I na koniec podsumowujac nie zasmiecajcie nam tematu. Widocznie zamiast prowadzic bezowocna dyskusje wolimy(a przynajmniej ja wole), zajac sie pasja ogladanie wloskich aut z niebyle jakiej kolekcji.
pozdrawiam
Marcin
Podpisuje się pod tym ręką.. nogą i czym tylko mogę !
| obecnie: | Lybra Intensa 2.4 JTD | Alfa Romeo Giulietta Quadrifoglio Verde 1.8 TBI | zaliczone: | Lybra 2.0 V.I.S. | Dedra 1.9TD | Delta II 1.9TD | Lybra 2.4 JTD | Zeta 2.0 | Phedra 2.0 JTD |

Obrazek

|Wizualizacje Architektoniczne | Animacje | Grafika komputerowa | Wizytówki | Logotypy | Strony www |

Awatar użytkownika
bargaw3181
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 4067
Rejestracja: 24 maja 2009, 9:06
Imię: Bartłomiej
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: 23 października - spotkanie w Poznaniu, ODWOŁANY

Post autor: bargaw3181 » 13 paź 2010, 10:11

I co z tego, że w ten dzień jest walne...?
Po pierwsze : Zaczynacie robić straszny burdel zamiast trzymać się razem i się wspierać !!
Po drugie : Na Walne nie jedzie cała społeczność LKP, więc z jakiej racji nie można zrobić zlotu w tym samym dniu. Każdy ma wolną rękę.
Po trzecie : Jesteście tak zapatrzeni we własne dupy, że najchętniej to byście zabili za drobnostkę a tak naprawdę to robicie wielką kupę do własnego gniazda!!
Po czwarte : Dążycie do tego aby LKP się w końcu podzieliło i zamiast wspaniałej wielkiej społeczności zacznie się robić nam to co z marką VW.
Będzie 20 małych klubów w każdym regionie polski i tak na prawdę nie będzie nic.
Po piąte : Jeszcze tego nie zauważyliście, że ludzie mają serdecznie dość tej całej jatki ? Ciągle dochodzicie się i wymyślacie wspaniałe rozwiązania problemów których można było w ogóle uniknąć.
To wszystko funkcjonuje tylko dla tego, że jest forum i ludzie mogą dowiedzieć się wielu rzeczy na temat swoich Lancii. Po za tym każdy ma głęboko w poważaniu co się dzieje tam u góry.
A prawda jest taka, że im wyżej tym większy syf.
Zaczyna to wszystko wyglądać jak śmietnik i jak tak dalej będzie to ja nie będę chciał w tym uczestniczyć. Z czasem stracicie poparcie i wielu ludzi i w końcu połażą na was krzyżyk.

Nie z taką intencją wspólnie z Romkiem zakładaliście ten klub.!!!! Zastanówcie się co Wy chcecie osiągnąć...
514449239 Bartek (Bartłomiej, nie Bartosz ! ) vel modo ;)
Obrazek
Jestem odpowiedzialny za to co powiedziałem, nie za to co zrozumiałeś !

Awatar użytkownika
tomek
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6852
Rejestracja: 16 cze 2003, 0:00
Imię: Tomek
Lokalizacja: Brodnica
Kontakt:

Re: 23 października - spotkanie w Poznaniu, ODWOŁANY

Post autor: tomek » 13 paź 2010, 10:22

bargaw3181 pisze: Nie z taką intencją Romek zakładał ten klub.!!!! Zastanówcie się co Wy chcecie osiągnąć...
Nie tylko Romek!
Nie zwracaj sie prosze do mnie per: 'Wy'.

Za swoje wypowiedzi biore odpowiedzialnosc sam i wylacznie sam.
Jezeli cos mnie boli - o tym pisze, nie mam wylacznosci na nieomylnosc jak niektorzy.
Jezeli zauwazyles forum dzieli sie na kilka grup, nie bede ich definiowal, bo pewnie wywola to kolejna awanture.
Zawsze widac tylko szczyt gory lodowej, a najwiecej krzycza... krzykacze.
Moj post
tomek pisze:Teraz przynajmniej mozna miec dodatkowa wymowke ;)
MSPAN :)
Zawieral maly emotikonek, otrzymalem na niego PW od DD, zreszta nie pierwszy w tym tygodniu. Jaki jest ich cel - nie mam pojecia. Czy powinienem niereagowac? Oczywiscie, ale nobody is perfect :).

Jeszcze jedno, jak wypowie sie zwykly user - pewnie taka wypowiedz przejdzie bokiem, gdy ja wypowiem swoje zdanie - zaraz jest dorabianie ideologii. Zastanowcie sie troche kto kogo ogranicza?
Tomek
Obrazek
Obrazek- tyle palił mój Passat do 194 tys. - przestałem uzupełniać tankowania :(

Awatar użytkownika
Duch-Dziadka
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 5269
Rejestracja: 13 maja 2007, 0:00
Lokalizacja: Czarnków/Poznań

Re: 23 października - spotkanie w Poznaniu, ODWOŁANY

Post autor: Duch-Dziadka » 13 paź 2010, 10:36

tomek pisze: Zawieral maly emotikonek, otrzymalem na niego PW od DD, zreszta nie pierwszy w tym tygodniu. Jaki jest ich cel - nie mam pojecia. Czy powinienem niereagowac? Oczywiscie, ale nobody is perfect :).
Dostales prv., bo nie chcialem zasmiecac tego tematu tak jak Ty...
Dostales prv., bo nie chcialem zakładać nowego tematu...
Dostales prv., bo nie chce mi sie z Toba klocic na ogolnym.
Wczesniej dostales prv., bo sie tez osmieszyles piszac ze jeden z forumowiczy zle reprezentowal barwy LKP.

I przestan sie mazac, tylko wystarczy powiedziec PRZEPRASZAM, dałem dupy, bo jestem przewrazliwiony na punkcie DD.
Szukasz teraz kolegów???
Widzisz czasami trzeba ruszyc banka...od tego sie ja ma...,a Ty wolales narobic syfu i kto jest głupi??? :D :)

...aha i nadal nie odpowiedziales mi co takiego zlego jest w moich wypowiedziach na prv..., a zacytowane sa w calosci...
Nie odpowiadaj..., bo ze smiechu puszcza mi zwieracze. :D :)
Konczac juz ta wypowiedz...nie zgadzam sie na przeniesienie tematu do dzialu nieporozumienia i nie zgadzam sie na rodzielenie tematu na off top i reszte. :D :)
Giulietta Veloce 2016r

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Wielkopolska :::”