Off topic z tematu o spocie

Grupa Wielkopolska

Moderator: boruch

Awatar użytkownika
tomek
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6852
Rejestracja: 16 cze 2003, 0:00
Imię: Tomek
Lokalizacja: Brodnica
Kontakt:

Re: 23 października - spotkanie w Poznaniu, ODWOŁANY

Post autor: tomek » 13 paź 2010, 14:11

Sebastian pisze: PS. Tomek - IMO lekko przesadziłeś i tyle. Jak ochłoniesz i przeczytasz to na spokojnie, to myślę że też dojdziesz do takiego wniosku.,
Przeczytalem, ochlonolem i... niestety brak mi samokrytycyzmu:


12-10-2010, 19:00
Taz pisze:Tak tylko przypominam, że w ten dzień jest Walne Zgromadzenie.
Brak ostrej reakcji...

12-10-2010, 20:34
Duch-Dziadka pisze: ...ale od nas chyba nikt nie jedzie...przynajmniej nikt nie mowil ze sie wybiera.

Moj post 13-10-2010, 07:59:
tomek pisze:Teraz przynajmniej mozna miec dodatkowa wymowke ;)
MSPAN :)
Na co o 13-10-2010, 09:09 otrzymuje PW a dopiero 13-10-2010, 09:15 jest post DD.

Moja reakcja na kolejne PW deprymujace moja osobe odbyla sie na forum bo nie mam zamiaru urzerac sie z DD poza forum.
Wylacznie moja wypowiedz (pelnie tylko funkcje techniczne na Forum a w Stowarzyszeniu jestem CZ) zostala wykorzystana do meczenskich zachowan, odwolania spotkania, najazdu na Zarzad, ktory to niby cos komus zakazal, w ktorym miejscu?

A do Vinzenco: nie pamietasz jak znikaly posty wysylane przez roznych ludzi z LKP o naszych zlotach? Dziwne, jaka ta pamiec jest wybiorcza, a organizowanie imprez dziwnym zbiegiem w tych samych terminach to co? Standardzik, prawda?

A do wszystkich NIE JESTEM ANTY LK, swoje podejscie i poglady wyjasnilem twarza w twarz z Arkiem i ja sie tego trzymam.

Sami przejrzyjcie ten watek i wszystkie wypowiedzi, reakcje, czy sa sluszne, czy moze jednak reakcje innych sa nie do konca prawidlowe.
Czy ktos komus cos i gdziekolwiek zakazal. Kto, jak, gdzie i kiedy?
Tomek
Obrazek
Obrazek- tyle palił mój Passat do 194 tys. - przestałem uzupełniać tankowania :(

Awatar użytkownika
Sebastian
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 2573
Rejestracja: 24 paź 2007, 0:00
Imię: Sebastian
Lokalizacja: DW

Re: 23 października - spotkanie w Poznaniu, ODWOŁANY

Post autor: Sebastian » 13 paź 2010, 15:07

Wszystko ok - ale po co się aż tak unosisz i aż tak przesadnie reagujesz w tak błahej sprawie? To mnie zdziwiło - i tylko tyle.

Proponuję EOT - szkoda naszego prądu.

Pozdrawiam,
jest: Yamaha FZS 600, Yamaha JogRR, Kymco Downtown 300i, Taczka Duster 1.3
było m.in.: Lancia Lybra 2.4 JTD Intensa, Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm, Lancia Ypsilon 1.2 16V (zygmunt zabrał)

Awatar użytkownika
tomek
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6852
Rejestracja: 16 cze 2003, 0:00
Imię: Tomek
Lokalizacja: Brodnica
Kontakt:

Re: 23 października - spotkanie w Poznaniu, ODWOŁANY

Post autor: tomek » 13 paź 2010, 15:09

A Ty lubisz jak ktos Twoja osoba sobie wyciera gebe? Ja nie...
Tomek
Obrazek
Obrazek- tyle palił mój Passat do 194 tys. - przestałem uzupełniać tankowania :(

Awatar użytkownika
Pingvin
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1423
Rejestracja: 30 gru 2008, 0:00
Imię: Tomek
Lokalizacja: PWL/FZ

Re: 23 października - spotkanie w Poznaniu, ODWOŁANY

Post autor: Pingvin » 13 paź 2010, 15:13

topcio1 pisze:
Pingvin pisze:sugerujące brak prawa do przeglądania forum
Ależ nie zabraniam !!! Dziwię się, że osoby narzekające na LKP ciągle tu zaglądają.
Niezacytowana część mojego poprzedniego posta wciąż oczekuje na odpowiedź.
Lancia Kappa Coupe 2.0t '98 - 1584
Hyosung GV650
Jeep Renegade 1.0 GSE Limited

Awatar użytkownika
tomek
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6852
Rejestracja: 16 cze 2003, 0:00
Imię: Tomek
Lokalizacja: Brodnica
Kontakt:

Re: 23 października - spotkanie w Poznaniu, ODWOŁANY

Post autor: tomek » 13 paź 2010, 15:27

Pingvin pisze:Niezacytowana część mojego poprzedniego posta wciąż oczekuje na odpowiedź.
Nie tylko Ty nie otrzymujesz odpowiedzi na konkretnie postawione pytania.
A tak od siebie dodam, ze osoby funkcyjne: PR, moderatorzy dzialow, Moderatorzy globalni, czy administratorzy forum chyba rowniez maja prawo wypowiadac swoje prywatne zdanie, ktore w zaden sposob nie musi byc zwiazane z wykonywana funkcja. Nie jest to latwe, boe wiele moich wypowiedzi jest traktowanych bardzo dziwnie z powodu posiadania 'czerwonego nicka'.
Tomek
Obrazek
Obrazek- tyle palił mój Passat do 194 tys. - przestałem uzupełniać tankowania :(

Awatar użytkownika
Duch-Dziadka
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 5269
Rejestracja: 13 maja 2007, 0:00
Lokalizacja: Czarnków/Poznań

Re: 23 października - spotkanie w Poznaniu, ODWOŁANY

Post autor: Duch-Dziadka » 13 paź 2010, 15:35

Ja mysle, ze to wszystko to spisek Putina, Tuska, Żydów i obrońców krzyża.
Giulietta Veloce 2016r

Awatar użytkownika
Pingvin
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1423
Rejestracja: 30 gru 2008, 0:00
Imię: Tomek
Lokalizacja: PWL/FZ

Re: 23 października - spotkanie w Poznaniu, ODWOŁANY

Post autor: Pingvin » 13 paź 2010, 15:36

Od wyrażania swoich prywatnych negatywnych emocji do danej osoby są chyba PW, więc niezależnie od funkcji na forum złośliwości pod adresem innych forumowiczów nie są chyba pozytywnym zjawiskiem? A kto jak kto - PR/moderator powinien o tym wiedzieć najlepiej.
Lancia Kappa Coupe 2.0t '98 - 1584
Hyosung GV650
Jeep Renegade 1.0 GSE Limited

Awatar użytkownika
tomek
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6852
Rejestracja: 16 cze 2003, 0:00
Imię: Tomek
Lokalizacja: Brodnica
Kontakt:

Re: 23 października - spotkanie w Poznaniu, ODWOŁANY

Post autor: tomek » 13 paź 2010, 15:39

Pingvin pisze:Od wyrażania swoich prywatnych negatywnych emocji do danej osoby są chyba PW
Chyba PW nie sa od tego. Dlaczego ktos ma mi pisac PW, jak cos do mnie ma niech napisze na forum a najlepiej powie prosto w twarz.
Pingvin pisze:A kto jak kto - PR/moderator powinien o tym wiedzieć najlepiej.
Kazdy jest czlowiekiem (nie bronie tej konkretnej wypowiedzi). A przyznam Ci, ze pelniona funkcja ciazy mi juz od kilku miesiecy...
Tomek
Obrazek
Obrazek- tyle palił mój Passat do 194 tys. - przestałem uzupełniać tankowania :(

Awatar użytkownika
Duch-Dziadka
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 5269
Rejestracja: 13 maja 2007, 0:00
Lokalizacja: Czarnków/Poznań

Re: Off topic z tematu o spocie

Post autor: Duch-Dziadka » 13 paź 2010, 15:46

tomek pisze:
Pingvin pisze:Od wyrażania swoich prywatnych negatywnych emocji do danej osoby są chyba PW
Chyba PW nie sa od tego. Dlaczego ktos ma mi pisac PW, jak cos do mnie ma niech napisze na forum a najlepiej powie prosto w twarz.
...ależ Ty jesteś niekonsekwetny. Pograzasz swoja osobe coraz bardziej.
Jesli uwazasz, ze lepiej pisac prosto w twarz to dlaczego dales mi bana tygodniowego jak nazwalem Cie na forum "Przydupasem"???
Widzisz jaki jestes madry???
Chlapiesz i nie wiesz nawet o co Ci chodzi.
Dostales wlasnie ode mnie prv. zebys nie mial mozliwosci dania mi bana.
Chlopie o co Ci chodzi???
Jakas zachwiana tożsamość???
Giulietta Veloce 2016r

Awatar użytkownika
romlen
Założyciel LKP
Założyciel LKP
Posty: 4372
Rejestracja: 12 sty 2005, 0:00
Skype: romlen
Imię: Roman
Lokalizacja: Lyski koło Raciborza

Re: Off topic z tematu o spocie

Post autor: romlen » 13 paź 2010, 22:13

To jak to z tym Waszym spotem w końcu jest? Odbędzie się czy nie? Bliźniacze terminy nie wiem czy były specjalnie wybrane czy nie, nie ważne. Ci co chcą jechać na Walne to pojadą, ci co chcą się spotkać w Poznaniu na spocie to przybędą tam. I w czym problem?

Umiaru Panowie, umiaru!
Lancia Prisma 1,6IE Symbol '87 (tak tak, dalej u mnie), Lancia Y 1.2 2003 grudzień - ostatni miesiąc produkcji, Lancia Lybra SW 2.0 '99 i nigdy nie widziała gazu; Lancia Gamma Coupe - o tym śnię :)
Tel. 503124557-Orange
Obrazek
Po czym poznać, że komputer uzyska świadomość? Że zamiast informatyka będzie przychodził do niego psycholog.

Awatar użytkownika
Duch-Dziadka
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 5269
Rejestracja: 13 maja 2007, 0:00
Lokalizacja: Czarnków/Poznań

Re: Off topic z tematu o spocie

Post autor: Duch-Dziadka » 14 paź 2010, 7:36

romlen pisze:To jak to z tym Waszym spotem w końcu jest? Odbędzie się czy nie? Bliźniacze terminy nie wiem czy były specjalnie wybrane czy nie, nie ważne. Ci co chcą jechać na Walne to pojadą, ci co chcą się spotkać w Poznaniu na spocie to przybędą tam. I w czym problem?

Umiaru Panowie, umiaru!
Oficalnie nie odbedzie sie...
Tak organizatorzy tygodnia wloskiego wiedzieli kiedy jest walne i dlatego ustawili Alfy wlasnie na sobote rano.
Panowie...odpowiedzcie sobie na pytanie czy ktokolwiek z wlkp. zglosil swoja chec uczestnictwa w walnym???
Jesli tak, to czy ta osoba z wllkp. odwolala swoj przyjazd na walne???
Nie rozumiem tej calej afery, zwracania uwagi, upominania, teorii spiskowych i innych bzdur.
Wezcie sobie na wstrzymanie.
Naprawde nie wszyscy maja ochote na wasze "polityczne" gierki i przepychanki.
Mam nadzieje, ze potraficie to zrozumiec. :D :)
Giulietta Veloce 2016r

Awatar użytkownika
romlen
Założyciel LKP
Założyciel LKP
Posty: 4372
Rejestracja: 12 sty 2005, 0:00
Skype: romlen
Imię: Roman
Lokalizacja: Lyski koło Raciborza

Re: Off topic z tematu o spocie

Post autor: romlen » 14 paź 2010, 22:55

Duch-Dziadka pisze:
romlen pisze:To jak to z tym Waszym spotem w końcu jest? Odbędzie się czy nie? Bliźniacze terminy nie wiem czy były specjalnie wybrane czy nie, nie ważne. Ci co chcą jechać na Walne to pojadą, ci co chcą się spotkać w Poznaniu na spocie to przybędą tam. I w czym problem?

Umiaru Panowie, umiaru!
Oficalnie nie odbedzie sie...
Tak organizatorzy tygodnia wloskiego wiedzieli kiedy jest walne i dlatego ustawili Alfy wlasnie na sobote rano.
Panowie...odpowiedzcie sobie na pytanie czy ktokolwiek z wlkp. zglosil swoja chec uczestnictwa w walnym???
Jesli tak, to czy ta osoba z wllkp. odwolala swoj przyjazd na walne???
Nie rozumiem tej calej afery, zwracania uwagi, upominania, teorii spiskowych i innych bzdur.
Wezcie sobie na wstrzymanie.
Naprawde nie wszyscy maja ochote na wasze "polityczne" gierki i przepychanki.
Mam nadzieje, ze potraficie to zrozumiec. :D :)
Tak. Alfa z pewnością była zaplanowana wcześniej niż nasze Walne. Ja nie widzę złych intencji organizatorów spotu LKP specjalnie wybierając termin naszego Walnego. Uważam całą tą dyskusję za nieporozumienie.
Lancia Prisma 1,6IE Symbol '87 (tak tak, dalej u mnie), Lancia Y 1.2 2003 grudzień - ostatni miesiąc produkcji, Lancia Lybra SW 2.0 '99 i nigdy nie widziała gazu; Lancia Gamma Coupe - o tym śnię :)
Tel. 503124557-Orange
Obrazek
Po czym poznać, że komputer uzyska świadomość? Że zamiast informatyka będzie przychodził do niego psycholog.

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Wielkopolska :::”