Delta II - sterowanie obiegem powietrza

Gramatyk
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 192
Rejestracja: 08 sty 2010, 16:45
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Delta II - sterowanie obiegem powietrza

Post autor: Gramatyk » 29 paź 2010, 21:38

witam,
w deltach jest coś takiego jak sterowanie nadmuchem(taki mały przycisk pod pokrętłami) którym decydujemy czy powietrze ma być zasysane z zewnątrz czy tylko z kabiny i podobno ten przycisk załącza się silniczek który zamyka przysłonę jeśli dobrze rozumiem, pomóżcie mi zlokalizować ten ów silniczek, wrzucę podglądowe foto ale do fiata tipo (może jest podobnie rozwiązane)
http://img340.imageshack.us/img340/5080/ogrzewanie.png
obszukałem się znalazłem tę przesłonę po wymontowaniu nagrzewnicy ale żadnego silniczka nie znalazłem. Proszę o pomoc
pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 30 paź 2010, 7:46 przez Gramatyk, łącznie zmieniany 1 raz.

argenta67

Re: delta -

Post autor: argenta67 » 29 paź 2010, 21:46

Gramatyk pisze:witam,
w deltach jest coś takiego jak sterowanie nadmuchem(taki mały przycisk pod pokrętłami) którym decydujemy czy powietrze ma być zasysane z zewnątrz czy tylko z kabiny i podobno ten przycisk załącza się silniczek który zamyka przysłonę jeśli dobrze rozumiem, pomóżcie mi zlokalizować ten ów silniczek, wrzucę podglądowe foto ale do fiata tipo (może jest podobnie rozwiązane)
http://img340.imageshack.us/img340/5080/ogrzewanie.png
obszukałem się znalazłem tę przesłonę po wymontowaniu nagrzewnicy ale żadnego silniczka nie znalazłem. Proszę o pomoc
pozdrawiam
Jak znajdziesz klapkę zamykającą wlot powietrza to znajdziesz i sterowanie.

Gramatyk
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 192
Rejestracja: 08 sty 2010, 16:45
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: delta -

Post autor: Gramatyk » 30 paź 2010, 7:46

one są razem jakoś zespolone? i gdzie bym znalazł lepszy dostęp od góry po zdjęciu plastiku z podszybia czy z samochodu?

argenta67

Re: delta -

Post autor: argenta67 » 30 paź 2010, 8:19

Gramatyk pisze:one są razem jakoś zespolone? i gdzie bym znalazł lepszy dostęp od góry po zdjęciu plastiku z podszybia czy z samochodu?
No wiadomo, że wlot powietrza jest zawsze w podszybiu i tam jest klapa i w okolicy tej klapy jest sterowanie nią, a więc po nitce do kłębka.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nadwozie i wnętrze”