Lybra - tylne światła LED

Polecane i odradzane serwisy i sklepy, polecane części zamienne i regeneracje miejsca w których można je kupić bądź zregenerować, rabaty oraz ulgi dla klubowiczów
Awatar użytkownika
redy19
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 454
Rejestracja: 18 sty 2008, 0:00
Imię: Mateusz
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

Lybra - tylne światła LED

Post autor: redy19 » 07 lis 2010, 12:55

Witam dawno mnie tu nie bylo :P mam pytanko udalo sie komus odszukac gdzies sklepu co by mozna bylo kupic tylne swiatla diodowe do lybry ?
Ostatnio zmieniony 07 lis 2010, 16:25 przez Dudi, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Proszę zakładać posty w odpowiednich działach

Awatar użytkownika
LybraSW
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 647
Rejestracja: 24 lut 2008, 0:00
Imię: Michal
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: LED lybra

Post autor: LybraSW » 07 lis 2010, 13:10

Nie spotkałem się jeszcze z lampami LED do Lybry. Generalnie dokładanie lamp LED to domena VW,BMW i innych niemieckich aut z racji na duże zainteresowanie ich przeróbkami/tuningiem.
Była - Lancia Lybra SW 2.4 JTD Bicolore - lll miejsce w konkursie piękności na zlocie LKP w Sielpii
Ford Focus II FL 1.6 TDCI 2010r
Cannondale F800 Lefty
Cięższa połówka MonikiSW

Awatar użytkownika
redy19
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 454
Rejestracja: 18 sty 2008, 0:00
Imię: Mateusz
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

Re: LED lybra

Post autor: redy19 » 07 lis 2010, 13:13

dokladnie a ja bym sobie zamontowal takie cos bo ciekawie wygladaja tylko nie zaden tuuning ala lexus czy inna wiocha tylko normalne led ale nigdzie nie da sie znalezcmoze na zamuwienie gdzies robia ..

Awatar użytkownika
LybraSW
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 647
Rejestracja: 24 lut 2008, 0:00
Imię: Michal
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: LED lybra

Post autor: LybraSW » 07 lis 2010, 13:24

Lybra jest autem w zasadzie niemodyfikowalnym co zniechęca producentów akcesoriów do produkowania czegokolwiek. Dzięki temu nie musimy oglądać zdjęć Lyberek z konkursów na największą lotkę, najniższą glebę czy z innych konkursów Agro Tuningu. No i specyficzność posiadaczy tej że marki oraz modelu powoduje że nie czytamy ogłoszeń w stylu : "Czterech młodych ludzi zginęło w niedzielę nad ranem kiedy wracając z dyskoteki w pobliskiej remizie nie dostosowali prędkości i wypadli z zakrętu w prost na rosnące drzewo".

Wniosek prosty - masz Lybrę to ją modyfikujesz w granicach przyzwoitości i zdrowego rozsądku. Chcesz się bawić w LED, Xenon , Bas wydechy i inne to kupuj Calibrę :)
Była - Lancia Lybra SW 2.4 JTD Bicolore - lll miejsce w konkursie piękności na zlocie LKP w Sielpii
Ford Focus II FL 1.6 TDCI 2010r
Cannondale F800 Lefty
Cięższa połówka MonikiSW

Awatar użytkownika
redy19
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 454
Rejestracja: 18 sty 2008, 0:00
Imię: Mateusz
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

Re: LED lybra

Post autor: redy19 » 07 lis 2010, 13:29

nie no w xenon to sie mam zamiar bawic ale orginalne lampy nie wiem jak z podlaczeniem tego jeszcze

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Serwisy, sklepy, zamienniki i regeneracje :::”