Wiosenny regionalny spot z siostrą Lancii:)

Grupa Śląsk i Małopolska

Moderatorzy: ciociaE, andrzej1

Awatar użytkownika
aro
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1998
Rejestracja: 29 mar 2006, 0:00
Imię: Arek
Lokalizacja: Gorzyczki woj. śląskie

Wiosenny regionalny spot z siostrą Lancii:)

Post autor: aro » 23 mar 2011, 11:51

hej,

Chciałbym zaprosić, jak ktoś ma ochotę to niech wpada na regionalnego spota (jednego kolegę stąd już zmotywowałem).

oto link do tematu w którym ustalamy co i jak:) Im więcej aut tym lepiej a spota można połączyć, przecież i tak wszyscy mamy auta z jednego koncernu:)

:link:

Awatar użytkownika
MacioBA
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 2122
Rejestracja: 09 sie 2009, 15:08
Lokalizacja: Rybnik O/S

Re: Wiosenny regionalny spot z siostrą Lancii:)

Post autor: MacioBA » 24 mar 2011, 20:59

hmmm.... fajnie tylko jeszcze nie macie ustalonego konkretnego miejsca i daty :) no ale kto wie, może akurat się uda - ja na pewno dam się też zmotywować :D

Awatar użytkownika
aro
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1998
Rejestracja: 29 mar 2006, 0:00
Imię: Arek
Lokalizacja: Gorzyczki woj. śląskie

Re: Wiosenny regionalny spot z siostrą Lancii:)

Post autor: aro » 24 mar 2011, 21:37

Do jutra mają czas wybierać opcje spota w ankiecie:) Teoretycznie wygrał już Rybnik. Będziesz miał blisko:)

Będę informował na bieżąco:) Gdzie reszta forumowiczy z regionu? Alfisci przyjadą aż z opola, Gliwic i jeszcze dalej oddalonych wiosek, a to wszystko na spot regionalny, a nie zlot:)

Awatar użytkownika
MacioBA
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 2122
Rejestracja: 09 sie 2009, 15:08
Lokalizacja: Rybnik O/S

Re: Wiosenny regionalny spot z siostrą Lancii:)

Post autor: MacioBA » 25 mar 2011, 8:13

z regionu to tu nie wielu jest "aktywnych" :), ale na całym Oberschlesien jest ich więcej :) tak czy inaczej jak będę mógł to bardzo chętnie wpadnę na spocik - w sumie to za jakiś czas zmienię Kapiszona na 166... więc będzie jak znalazł :)... w dodatku zamiast Lybry miała być 156.... :)
Koniecznie informuj na bieżąco :)

Awatar użytkownika
aro
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1998
Rejestracja: 29 mar 2006, 0:00
Imię: Arek
Lokalizacja: Gorzyczki woj. śląskie

Re: Wiosenny regionalny spot z siostrą Lancii:)

Post autor: aro » 25 mar 2011, 14:02

Dziś wieczorem ostatecznie rozstrzygnie sie decyzja w sprawie miejsca spota, a zaraz po wybraniu miejsca bedziemy mysleli nad terminem i godziną.
Mała prośba, bo widać że raczej już Rybnik przoduje i jak ktos by był chętny i poświecił swój czas i objechał tereny elektrowni rybnickiej oraz jakby porobił fotki, gdzie upchać ok 20 aut (jak nie więcej) to było by już super. Planujemy zrobić jeszcze grilla, ale nie wiem czy tam gdzieś jest miejsce na to?

Tylko, żeby pogoda dopisała!

Awatar użytkownika
MacioBA
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 2122
Rejestracja: 09 sie 2009, 15:08
Lokalizacja: Rybnik O/S

Re: Wiosenny regionalny spot z siostrą Lancii:)

Post autor: MacioBA » 25 mar 2011, 15:29

no cóż... jeśli chodzi o okolice zalewu rybnickiego, to zdaje się że w grę wchodzi parking przed basenem elektrowni (ale tam to raczej bez grilla), przystań i ośrodek żeglarski albo jeszcze pozostaje ośrodek wypoczynkowy - ale tam trzeba by się dowiedzieć, czy można.

Jest jeszcze taki kawał polany między "kotwicą" a stodołami (za groblą po prawej) - niby to parking dla wędkarzy - tam chyba też by nie było źle - sporo placu i grilla można zrobić.

Awatar użytkownika
aro
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1998
Rejestracja: 29 mar 2006, 0:00
Imię: Arek
Lokalizacja: Gorzyczki woj. śląskie

Re: Wiosenny regionalny spot z siostrą Lancii:)

Post autor: aro » 25 mar 2011, 19:12

No własnie może byc problem z grilem... Miejsce został juz praktycznie wybrane i jest to własnie teren w okolicy Elektrowni.

Bez grila też może by sie dało jakos zebrac:) ale miał byc, w innych miejscach to nie problem bo tam gdzie mogł byc ten spot to miejsca takie były, ale wiekszosc chyba nie wzieła tego pod uwage... No i musimy teraz cos wykombinowac.

Zapraszam również innych Lancistów, z okolicznych regionów, bo wedle zapewnien przyjadą alfaholicy z różnych regionów. Opole, Gliwice oraz dalsze zakątki, także jak widac nie tylko powiat wodzisławski i rybnicki:)

Awatar użytkownika
XTX
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 247
Rejestracja: 10 lut 2010, 23:46
Imię: Darek
Lokalizacja: Księstwo Raciborskie

Re: Wiosenny regionalny spot z siostrą Lancii:)

Post autor: XTX » 25 mar 2011, 23:24

MacioBA pisze:z regionu to tu nie wielu jest "aktywnych" :), ale na całym Oberschlesien jest ich więcej :) (...)
...a dla Ciebie MacioBA "region" to Rybol + jakieś 10km wokół :?: ;) Rzuć okiem np. tutaj ==>> po sąsiedzku :D To raptem 50km - robię tą trasę codziennie 2 razy (mieszkam w Tychach, pracuję w Rybolu :D)
Lybra 1,9 jtd <== moja pierwsza Lancia :D

Awatar użytkownika
aro
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1998
Rejestracja: 29 mar 2006, 0:00
Imię: Arek
Lokalizacja: Gorzyczki woj. śląskie

Re: Wiosenny regionalny spot z siostrą Lancii:)

Post autor: aro » 27 mar 2011, 19:44

Wiec melduje uprzejmie, iż miejscem zlotu ma byc Elektrownia Rybnik (dokładne miejsce jeszcze do ustalenia, po zobaczeniu listy chetnych i co z tym sie wiąże liczby aut na które bedziemy musieli wyznaczyc parking).
Data spota to 9 kwietnia 2011r. o godzinie 15.00

Wszystkich chetnych gorąco zapraszam, także tych z dalszych regionów. Wszyscy bedą mile widziani:)

Prosiłbym również o dopisanie kto by ewentualnie reflektował, abysm wiedzieli mniej wiecej na czym stoimy.

pozdrawiam,
majster

Awatar użytkownika
MacioBA
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 2122
Rejestracja: 09 sie 2009, 15:08
Lokalizacja: Rybnik O/S

Re: Wiosenny regionalny spot z siostrą Lancii:)

Post autor: MacioBA » 29 mar 2011, 9:45

XTX pisze:
MacioBA pisze:z regionu to tu nie wielu jest "aktywnych" :), ale na całym Oberschlesien jest ich więcej :) (...)
...a dla Ciebie MacioBA "region" to Rybol + jakieś 10km wokół :?: ;) Rzuć okiem np. tutaj ==>> po sąsiedzku :D To raptem 50km - robię tą trasę codziennie 2 razy (mieszkam w Tychach, pracuję w Rybolu :D)


Nie irytuj się :) ja nadal za region uważam teren byłego ROW-u - taki skażony patriotyzm regionalny :) - zresztą zauważ, że wspomniałem iż na całym Górnym Śląsku jest więcej miłośników marki!

Postaram się zajrzeć na spocik :) Będzie miło :)

Awatar użytkownika
aro
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1998
Rejestracja: 29 mar 2006, 0:00
Imię: Arek
Lokalizacja: Gorzyczki woj. śląskie

Re: Wiosenny regionalny spot z siostrą Lancii:)

Post autor: aro » 29 mar 2011, 12:21

Fajnie, że bedziesz sie starał wpasc:) Ja sie w tamte tereny wybiore jeszcze pod koniec tego tygodnia, co by wybrac jakies miejsce i porobic troche fotek.

Kris
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1185
Rejestracja: 13 lip 2010, 22:29
Imię: Krzysiek
Lokalizacja: Gorzyce (woj.śląskie)

Re: Wiosenny regionalny spot z siostrą Lancii:)

Post autor: Kris » 29 mar 2011, 14:02

Parking przy elektrowni, a raczej przy krytym basenie jest chyba wystarczający. Postaram się wpaść na spota...
było Uno 1.0, Bravo 1.2 16V, była Lybra LX SW 1.8 LPG, była Croma 1,9 150KM jest Lancia Ypsilon Platino 0.9 i Ford Galaxy

Awatar użytkownika
aro
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1998
Rejestracja: 29 mar 2006, 0:00
Imię: Arek
Lokalizacja: Gorzyczki woj. śląskie

Re: Wiosenny regionalny spot z siostrą Lancii:)

Post autor: aro » 30 mar 2011, 16:00

Informuje iż nastąpiła zmiana z 9 (sobota) na 10 (niedziela) spot rozpoczynamy od godziny 14.00 ale jak sie ktos spóźni czy przyjedzie na 16 to też sie nic nie stanie - ważne żeby przyjechał i dołączył do grupy:)

Także prosiłbym o ustosunkowanie sie to zmiany terminu i potwierdzenia czy pasuje, bo aktualnie lista aut z alfaholików to 20sztuk + LKP:)

declamer - dlaczego żes sie nie pochwalił Lybra? Nawet nie wiem, czy sie kiedys nie mijalismy na drodze?
Dlatego mamy na alfaholikach liste osób i dopisnae do niej dzień sobota lub niedziela, albo sobota i niedziela - jak komus pasuje i tu, i tu:)

Napiszcie mi jak to by u was wyglądało, bo raczej zostanie niedziela, gdyż wiekszej ilosci osób tak bardziej pasuje.

Kris
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1185
Rejestracja: 13 lip 2010, 22:29
Imię: Krzysiek
Lokalizacja: Gorzyce (woj.śląskie)

Re: Wiosenny regionalny spot z siostrą Lancii:)

Post autor: Kris » 31 mar 2011, 8:26

aro pisze: declamer - dlaczego żes sie nie pochwalił Lybra? Nawet nie wiem, czy sie kiedys nie mijalismy na drodze?
Niewykluczone że kiedyś... gdzieś... na drodze Gorzyce - Wodzisław... :)
Zdjęć nie robiłem bo moja Lilly stoi na zimówkach z beznadziejnymi kołpakami (takie miałem w pakiecie przy kupnie). Jak jej zmienię na letnie butki na alusach to popstrykam fotki. A jeżdżę Lybrą SW granatową na SWD. Jak takową spotkasz w Gorzycach to z dużym prawdopodobieństwem będzie to Lilly :)
było Uno 1.0, Bravo 1.2 16V, była Lybra LX SW 1.8 LPG, była Croma 1,9 150KM jest Lancia Ypsilon Platino 0.9 i Ford Galaxy

Awatar użytkownika
bufi
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2324
Rejestracja: 09 paź 2008, 0:00
Lokalizacja: Olkusz

Re: Wiosenny regionalny spot z siostrą Lancii:)

Post autor: bufi » 31 mar 2011, 9:35

Jak ogarnę " niegrzecznego klina " to postaram się pojawić :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Śląsk i Małopolska :::”