Dedra - zamki i szyba uszkodzone po włamaniu

Awatar użytkownika
NajMlodszyM
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 408
Rejestracja: 18 paź 2006, 0:00
Imię: Marcin
Lokalizacja: Poręba Wielka/Gdańsk

Dedra - zamki i szyba uszkodzone po włamaniu

Post autor: NajMlodszyM » 04 kwie 2011, 11:17

Witam! Kilka dni temu, miało miejsce włamanie do mojej dederki. Sprawni włamywacze, niestety nie poradzili sobie z zamkami i rozbili szybę w drzwiach kierowcy. Zamki zniszczone, szyba wybita...co robić? wymiana szyby wielkim problemem nie będzie, ale co z zamkami? Jakie rozwianie polecacie, drodzy forumowicze ? Może ma ktoś na sprzedaż zamki i szybę (na szybę potrzebuje fakturę dla ubezpieczyciela)?

Awatar użytkownika
schab
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 818
Rejestracja: 29 maja 2006, 0:00
Lokalizacja: Radziszów k. Krakowa

Re: Dedra-włamanie

Post autor: schab » 04 kwie 2011, 15:38

NajMlodszyM pisze:Witam! Kilka dni temu, miało miejsce włamanie do mojej dederki. Sprawni włamywacze, niestety nie poradzili sobie z zamkami i rozbili szybę w drzwiach kierowcy. Zamki zniszczone, szyba wybita...co robić? wymiana szyby wielkim problemem nie będzie, ale co z zamkami? Jakie rozwianie polecacie, drodzy forumowicze ? Może ma ktoś na sprzedaż zamki i szybę (na szybę potrzebuje fakturę dla ubezpieczyciela)?
A zapytaj ubezpieczyciela , czy jest możliwe rozliczenie na podstawie ich własnego kosztorysu ?
Ja tak miałem w przypadku stłuczki likwidowanej z polisy sprawcy . Nie zanotowałem finansowej straty , a nie wymagają faktur ani na części , ani na robociznę - więc jest to prostsze .
Kiedyś: 3 Zastavy 1100; 4xFiat Ritmo (65, 85, 90, 100); Fiat 126; 2xAlfa 33 1,5 i 1,3; Citroen Saxo 1,1; Tempra SW 4x4; Brava 1,6 16V; Dedra SW 2,0 16V , Dedra SW 1,8 8V; Delta 1,6 16V, Lancia Y 1,4; Alfa 156 2,0 JTS
Obecnie (do spółki z synami): Zastava 1100; BMW 329, 340 , 2x529 , 745 ; Delta 2,0 16V turbo 4x4; Alfa 159 2,4 Q4

Awatar użytkownika
jerzy
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 525
Rejestracja: 22 wrz 2007, 0:00
Lokalizacja: Kraków

Re: Dedra-włamanie

Post autor: jerzy » 04 kwie 2011, 16:15

Witaj - spróbuj tutaj

http://www.pkt.pl/s/krakow/100227631/ital_car.html

Pozdro,,,,,,,,,,

Lenin
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 49
Rejestracja: 13 lip 2008, 0:00
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Re: Dedra-włamanie

Post autor: Lenin » 04 kwie 2011, 16:21

w moim przypadku było tak jak wpadła sarna na mnie,zapytali sie tak- wybiera Pan forme gotowkowa lub bezgotówkową.Gotowkowa to dostanie pan kase na podstawie naszej wyceny szkody i moze pan sobie remontowac lub nie we własnym zakresie autko.Bezgotówkowa to taka ze wstawia Pan autko do serwisu i tam na podstwie ich wyceny z faktury my regulujemy zobowiazanie usuniecia szkody.Wybrałem forme gotowkową bo częsci miałem z poprzedniej dederki gdzie cały przod mialem bo tył był skasowany przez autokar pietrowy.Udało mi sie dostać odszkodowanie bo gdy jechałem do pracy wieczorem akurat jechała policja i to ona akurat powiedziala mi ze to obszar leśny a nie widzieli przed wjazdem w las znaku informujacego o zwierzetach.Poszło z polisy nadleśnictwa.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nadwozie i wnętrze”