Dedra - oświetlenie led

Awatar użytkownika
marcinklufanka
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 49
Rejestracja: 12 kwie 2011, 9:02
Imię: Marcin
Lokalizacja: Skwierzyna

Dedra - oświetlenie led

Post autor: marcinklufanka » 16 kwie 2011, 14:16

Witam wszystkich :) Jestem nowym posiadaczem Dedry 1.8 z gazem 1995r. Mam do was kilka pytań.
1) Mam oświetlenie wnętrza ledowe tuż przy lusterku po zamknięciu drzwi lampka nie do końca gaśnie ledwo świeci czy ma tak być cały czas?
2)Nie pali mi się kontrolka od włączonych świateł mijania nie wiem czy ma tak być ?

Z góry dziękuję za odpowiedzi :)

Awatar użytkownika
jerzy
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 525
Rejestracja: 22 wrz 2007, 0:00
Lokalizacja: Kraków

Re: dedra-oświetlenie led

Post autor: jerzy » 16 kwie 2011, 14:46

Witam - lampka przy lusterku powinna zgasnąć jak się zamkną drzwi- lub może mieć opóźniacz gaszenia(zwłoka).Ponadto tam jest przełącznik całkowitego zgaszenia lub włączenia w każdej chwili.Może tam na tym przełączniku jest źle ustawione.
Natomiast kontrolka świateł mijania, jak się nie świeci to spaliła się żaróweczka.Jest trochę roboty by naprawić.


Pozdrawiam
dedra 19 tds

Awatar użytkownika
marcinklufanka
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 49
Rejestracja: 12 kwie 2011, 9:02
Imię: Marcin
Lokalizacja: Skwierzyna

Re: Dedra - oświetlenie led

Post autor: marcinklufanka » 17 kwie 2011, 14:06

A możesz mi powiedzieć gdzie jest ten przełącznik całkowitego zgaszenia bo już się z tym głowie ,ale niestety znaleźć nie mogę

Awatar użytkownika
jerzy
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 525
Rejestracja: 22 wrz 2007, 0:00
Lokalizacja: Kraków

Re: Dedra - oświetlenie led

Post autor: jerzy » 17 kwie 2011, 17:06

marcinklufanka pisze:A możesz mi powiedzieć gdzie jest ten przełącznik całkowitego zgaszenia bo już się z tym głowie ,ale niestety znaleźć nie mogę
Witam - ja mam przy lusterku lampka a w jej obudowie mam dwa przyciski i tyle (nimi trzeba coś pokombinować).

Pozdro,,,,,,,,

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nadwozie i wnętrze”