Kilka fotek mojego sprzętu

Wszystko na temat tuningu [zarówno mechanicznego jak i optycznego] najpiękniejszych aut na świecie...Forum jest tylko dla zasady, bo któż chciałby tuningować takie auta...:)
Awatar użytkownika
Nat
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 20000
Rejestracja: 25 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Poznań & Warszawa Masz problem na Forum? Pytaj!
Kontakt:

Kilka fotek mojego sprzętu

Post autor: Nat » 03 paź 2006, 20:19

Tzn zrezygnujesz z zamka bagażnika??? Tzn ryglowania kluczem? Fakt, ja te tego nie używam...
Może to i niezły pomysł...
Pozdrawiam
Nat
Obrazek + Phedra JTD + Lybra SW 2,0 na emigracji i DS20
Stasiu, co jest najważniejsze w życiu? Staś (2 lata): Luuuuuzik!!! ||| Piotruś (2 lata): Tata, nie ce Pasem, ce Gekiem!
Proszę, używaj polskich znaków! To chyba różnica, czy robisz komuś łaskę, czy laske? ;)

Awatar użytkownika
Patryklancia
Specjalista ds. części zamiennych
Specjalista ds. części zamiennych
Posty: 522
Rejestracja: 18 maja 2005, 0:00
Lokalizacja: Gliwice

Kilka fotek mojego sprzętu

Post autor: Patryklancia » 04 paź 2006, 11:52

"Nat" pisze:Tzn zrezygnujesz z zamka bagażnika??? Tzn ryglowania kluczem? Fakt, ja te tego nie używam...
Może to i niezły pomysł...
Tylko powiem ci ,że jest jeden dylemat bo jeżeli nie będzie wkładki to jak otworzyć klape ???. W środku jest w schowku przycisk aby odblokować wkładke tzn. ona odskakuje w klapie ale nie otwiera jej i mam zamiar przerobić to w taki sposób aby tym przyciskiem w schowku otwierać klape , czyli siłownik z zamka centralnego musiałby ją otwierać a nie tylko wypychac wkładke której już nie będzie. Jest to do zrobienia tylko troche zabawy , jeszcze mam plan podłączyć otwieranie bagażnika pod dodatkowe sterowanie , które mam w alarmie i wtedy bez problemu otwieram z pilota , nooo.. ale najpierw trzeba zakupić kamerke i też zastanawiam się nad taką z podczerwienią lub normalną wodoszczelną w kolorze oczywiście musi mieć funkcję mirror tak żeby sie strony lewa z prawą nie pozamieniały. Może jeszcze uda mi sie coś pokombinowac przed zimą w tym temacie :wink:
ObrazekObrazek
Lancia Dedra 1.8 i.e 16v Ls
GG:7270607 GG:7270607

Awatar użytkownika
Nat
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 20000
Rejestracja: 25 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Poznań & Warszawa Masz problem na Forum? Pytaj!
Kontakt:

Kilka fotek mojego sprzętu

Post autor: Nat » 04 paź 2006, 16:21

Ja nie mam tego problemu, bo w Lybrze bagaznik otwiera sie elektrycznie z wnętrza auta albo radiowo z zewnątrz. Martwi mnie co innego: dziurka od kluczyka jest dośc nisko, zastanawiam sie, czy szkiełko nie bedzie zapaskudzone błotem przez wiekszość okresu jesienno-zimowo wiosennego ograniczajac radośc z tego gadżetu...
Pozdrawiam
Nat
Obrazek + Phedra JTD + Lybra SW 2,0 na emigracji i DS20
Stasiu, co jest najważniejsze w życiu? Staś (2 lata): Luuuuuzik!!! ||| Piotruś (2 lata): Tata, nie ce Pasem, ce Gekiem!
Proszę, używaj polskich znaków! To chyba różnica, czy robisz komuś łaskę, czy laske? ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Tuning :::”