Thesis 3.0 2002 - szarpie skrzynia, gdzie we Wrocławiu ??

Polecane i odradzane serwisy i sklepy, polecane części zamienne i regeneracje miejsca w których można je kupić bądź zregenerować, rabaty oraz ulgi dla klubowiczów
przedszkolak
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 346
Rejestracja: 02 maja 2011, 21:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Thesis 3.0 2002 - szarpie skrzynia, gdzie we Wrocławiu ?

Post autor: przedszkolak » 10 maja 2012, 9:41

Poszedłbym dalej. Na razie to tylko kpina z prawa konsumenta. Skarga od Rzecznika Praw Obywatelskich UE też by się przydała. Bo nasza Pani Rzecznik nic nie może, z całym szacunkiem dla Pani Profesor Rzecznik.

Awatar użytkownika
Artur G.
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2222
Rejestracja: 22 sty 2006, 0:00
Imię: Artur
Lokalizacja: Lubartów k/Lublina
Kontakt:

Re: Thesis 3.0 2002 - szarpie skrzynia, gdzie we Wrocławiu ?

Post autor: Artur G. » 10 maja 2012, 9:46

Szczęście w nieszczęściu było, że skrzynia pokazała swoją ułomność już w drodze powrotnej po zakupie. Gdyby to się stało kilka tygodni później to byłoby bardzo ciężko wygrać taką sprawę. Ty podałeś wszystkie dowody sądowi na tacy, nie mieli innego wyjścia jak tylko wydać wyrok zgodny z prawem (czyt. korzystny dla Ciebie).
pozdrawiam, Artur
Kappa była przez 56 m i 14 dni.
Dedra była przez 28 m i 13 dni
Alfa 156 1.8 TS była - 26 m i 5 dni
Jaguar X-type 3.0 V6 awd był 40 miesięcy
Lancia Lybra sedan 1.6 była ponad 4 lata
była:
Delta III 1.4 150 KM przez 9 lat

marekficek
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 20
Rejestracja: 04 sie 2009, 14:16
Imię: Marek
Lokalizacja: Wrocław

Re: Thesis 3.0 2002 - szarpie skrzynia, gdzie we Wrocławiu ?

Post autor: marekficek » 10 maja 2012, 10:47

Szczęście w nieszczęściu jest też takie, że mam znajomego radcę prawnego, który mnie do tego działania zmobilizował i do końca zajmował się sprawą pod szyldem Swojej kancelarii a za całą swoją pracę nie chciał złotówki.

Dlatego, że nie musiałem ponieść dodatkowych kosztów związanych z obsługą prawną, kwota 6.000zł jest dla mnie satysfakcjonująca. No i zawsze też istniało ryzyko, że możemy przegrać i ponieść dodatkowe koszty a dochodzenie sprawiedliwości mogłby trwać i trwać (znając realia i standardy pracy sądów). Dlatego bez ryzyka porażki i bez przedłużania procedury cieszy wywalczona ugoda.

Jeśli - czego nie życzę nikomu - traficie na nieuczciwego sprzedawcę, to chętnie podeślę wzór pozwu o zapłatę, który złożyliśmy w sądzie.
Lancia Lybra 1.9JTD 2001; Lancia Kappa 2.4 JTD 1999 ; Alfa Romeo 166 2.0 V6 TB ; Lancia Thesis 3.0 V6 2002

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Serwisy, sklepy, zamienniki i regeneracje :::”