Nie tylko krakowskie spotkanie kręglowe - niedziela 16.10!!!

Grupa Śląsk i Małopolska

Moderatorzy: ciociaE, andrzej1

Lukasz KrK
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 681
Rejestracja: 30 sie 2009, 18:34
Lokalizacja: Kraków

Re: Nie tylko krakowskie spotkanie kręglowe - niedziela 16.1

Post autor: Lukasz KrK » 05 lis 2011, 8:02

Ja także jestem za tym żeby rozruszać towarzystwo Krakowskie...a nie tylko na necie : yesyes :
Obrazek
Obrazek
IV- miejsce w konkursie piękności na zlocie LKP w Sielpii,oraz specjalne wyróżnienie :-)
www.close2you.pl - drogeria internetowa Agnieszki Zapraszam.

ciociaE
Przedstawiciel Regionalny
Przedstawiciel Regionalny
Posty: 2756
Rejestracja: 06 lip 2009, 19:42
Lokalizacja: Kraków

Re: Nie tylko krakowskie spotkanie kręglowe - niedziela 16.1

Post autor: ciociaE » 06 lis 2011, 8:31

MICHO pisze:Dlatego uważam Wojtku że należy się spotykać częściej! :) Zważywszy że mi w domu palić nie wolno a w aucie sam sobie nie pozwalam to spoty są jedyną okazją aby się napalić do woli :lol: Dlatego ja optuję za jak najczęstszym spotykaniem się krakowskiej braci lanczistów .....

To pisałem ja! MĘCZYBUŁA!!!! Jak to mnie nazwał Łukasz ;)
No i wyszło szydło z worka ;) (wytłuszczenie w tekście moje) - czytając Twoje wpisy tak sobie właśnie myślałam, że spoty to forma ucieczki z domu ;)
Więc a propos powyższego i tego co pisze Lukasz:
jak widać są możliwe dwa typy spotkań:

takie jak do tej pory - spotkania dłuższe, na które przybywamy często z całymi rodzinkami i np. gramy w kręgle, choć nie zawsze (mieliśmy i grilla i Rabkę i grywaliśmy w piłkarzyki) i tego typu spotkania raz na miesiąc/dwa są OK
spotkania, które proponuje MICHO - typowo męskie, na papieroska, na parkingu, ewentualnie z kawką - te da się robić częściej, można ustalić nawet pewną regularność (vide codwutygodniowe spoty wieczorne we wtorki we Wrocławiu). Można ustalić stałą lokalizację albo zmieniać umawiając się na forum, tak żeby raz jedni, a raz drudzy mieli bliżej.
Ponieważ ja facetem nie jestem, co do palenia to wiecie - to nie wtrącałam się i nie narzucam - więc działajcie.
Mam tylko nadzieję, że w związku z tymi spotami parkingowymi nie zmieni się nasz dobry zwyczaj praktykowany przy innych okazjach, że osoby palące nie szkodzą niepalącym.

Chyba najrozsądniejsze będzie organizowanie równolegle tych dwóch typów spotkań? Co sądzicie? Czy "baby" już Wam tak obrzydły, że teraz nie chcecie się już z nami spotykać, jak do tej pory?
Ja tam chętnie zobaczę znowu Agnieszkę z Oskarkiem, Gosię z Brunonkiem (ciekawe, czy teraz poznamy :)), Panią Bichoniową ;) , Żanetkę, Monię (na gokarty się może skuszą), Agatkę z Wiką i Jagą (mają co nadrobić :-P ), Gosię Faraonową jak dotrą ze Stalówki (i Tazika też :))))) ), Gosię Koguta z Bartusiem, sąsiadkę Łukasza (to pozwoli przypomnieć i utrwalić imię) itd...
Jak widzicie, nie same krakuski wymieniam, ale uważam, że zaletą tych spotkań jest również i to, że przyjeżdżają osoby z regionu i dalszej odległości, nie sam Kraków.

Wprawdzie pierwszy spot, jaki proponował MICHO w knajpie, też był widziany przez niego jako typowo męski, a ja zaproponowałam, żeby zrobić tam spotkanie dla wszystkich chętnych (czyli mogą być i kobiety i dzieci :) ).
Wszystkich spragnionych spotkań :) proszę o zaklepanie sobie dwóch terminów na spotkania 27 listopada i 18 grudnia.

Wielicką knajpę zostawiamy sobie na 18 grudnia (żeby nie zabrakło pomysłodawcy miejscówki), a pozostaje kwestia gdzie spotykamy się 27 listopada. Wolicie dla odmiany samą kawkę i rozmowy bez kręgli? Proszę o opinie.
Mamy również zostawiony na gorszą pogodę pomysł zorganizowania gokartów. Kto się pisze ? (brać pod uwagę koszty)

I jeszcze ważne przypomnienie - myślimy o spotkaniu 27 listopada, bo to będzie ostatni moment na przekazanie prezentów dla dzieciaków z Krzywańca omijając koszty przesyłki (choć jeśli ktoś nie ma głowy/czasu do zakupów, to w tym roku jest możliwość przelania pieniędzy do wspólnego worka i Żaneta z Bufim zrobią sprawunki - jest to też dobra opcja, żeby nawet w symboliczny sposób przyczynić się do radości tych maluchów) :)
Emancipate yourselves from mental slavery
None but ourselves can free our minds

Awatar użytkownika
MICHO
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 709
Rejestracja: 26 sie 2011, 20:09
Imię: Michał
Lokalizacja: KRAKÓW

Re: Nie tylko krakowskie spotkanie kręglowe - niedziela 16.1

Post autor: MICHO » 06 lis 2011, 11:31

Ciociu! Ja absolutnie nie chcę tu nic stawiać na głowie i rozgraniczać! Sam chętnie będę jeździł na większe i dłuższe spoty z rodziną! Mnie chodzi o to że my faceci potrzebujemy czasem pogadać o tych złomach od strony czysto technicznej :P
LANCIA LYBRA 1.9 JTD - odjechała w siną dal ...
FIAT TIPO 1.4 16V 2016

MojaWłoskaMiłość

Awatar użytkownika
Klecha
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 124
Rejestracja: 19 cze 2011, 10:35
Imię: Grzegorz
Lokalizacja: Kraków

Re: Nie tylko krakowskie spotkanie kręglowe - niedziela 16.1

Post autor: Klecha » 06 lis 2011, 12:13

Dobra jestem mało bystry --> Temat zaczyna się w Październiku 2011 (przynajmniej takie daty mi się wyświetlają) i w tytule jest 16.10 więc dałem się nabrać, że to tyczy faktycznie roku 2011. No nic - człowiek się uczy całe życie - zwłaszcza, że linki zawierają spota na którym byłem (również 2011) więc usprawiedliwiam się... Nie załapałem.
Za nie picie traci życie :)

Lukasz KrK
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 681
Rejestracja: 30 sie 2009, 18:34
Lokalizacja: Kraków

Re: Nie tylko krakowskie spotkanie kręglowe - niedziela 16.1

Post autor: Lukasz KrK » 06 lis 2011, 12:21

halo halo !Tylko nie złomy.... : czerwona :
Obrazek
Obrazek
IV- miejsce w konkursie piękności na zlocie LKP w Sielpii,oraz specjalne wyróżnienie :-)
www.close2you.pl - drogeria internetowa Agnieszki Zapraszam.

Awatar użytkownika
stabraf
Administrator
Administrator
Posty: 8477
Rejestracja: 22 lut 2008, 0:00
Imię: Andrzej
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Nie tylko krakowskie spotkanie kręglowe - niedziela 16.1

Post autor: stabraf » 06 lis 2011, 12:28

Lukasz KrK pisze:halo halo !Tylko nie złomy.... : czerwona :
Spokooojnie Łukasz - Michał ma Lybrę :D i zaraz się nią spróbuje do nas doturlać do Sącza ;)

Awatar użytkownika
wujekp
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6894
Rejestracja: 03 paź 2006, 0:00
Lokalizacja: Kraków

Re: Nie tylko krakowskie spotkanie kręglowe - niedziela 16.1

Post autor: wujekp » 06 lis 2011, 17:40

ciociaE pisze: Wszystkich spragnionych spotkań :) proszę o zaklepanie sobie dwóch terminów na spotkania 27 listopada i 18 grudnia.
Wszystkich spragnionych integracji zapraszam na walne :D To nie tylko czas na rozmowy o sprawach ważnych dla Klubu, ale również wieczorna integracja i świętokrzyski spot następnego dnia.
Mamy również zostawiony na gorszą pogodę pomysł zorganizowania gokartów. Kto się pisze ? (brać pod uwagę koszty)
Z gokartami to będzie ciężko - ostatnio jak było hasło gokarty to było zbyt mało chętnych.
Pozdrawiam
Wujek (p)
Lancia Delta III 1.8 tbi, Fiat Croma 2.4
była: Lancia Kappa 2.0T, "Lancia" Voyager/Chrysler T&C 3.8

Liczby nie kłamią, ale kłamcy liczą ...
Jeśli chcesz do mnie napisać wybierz raczej maila zamiast PW - wujekp(małpa)lanciapolska.org - mogę odpowiadać z opóźnieniem na PW :)

ciociaE
Przedstawiciel Regionalny
Przedstawiciel Regionalny
Posty: 2756
Rejestracja: 06 lip 2009, 19:42
Lokalizacja: Kraków

Re: Nie tylko krakowskie spotkanie kręglowe - niedziela 16.1

Post autor: ciociaE » 06 lis 2011, 23:28

Klecha pisze:Dobra jestem mało bystry --> Temat zaczyna się w Październiku 2011 (przynajmniej takie daty mi się wyświetlają) i w tytule jest 16.10 więc dałem się nabrać, że to tyczy faktycznie roku 2011. No nic - człowiek się uczy całe życie - zwłaszcza, że linki zawierają spota na którym byłem (również 2011) więc usprawiedliwiam się... Nie załapałem.
O nie, Kochany - wyciągnąłeś wniosek zbyt pochopnie. Spotkanie kręglowe było 16 października 2011 roku, a Łukasz wspomniał o Chochołowym Dworze, w którym byliśmy faktycznie dwa lata temu, cocoon sobie zażartował z tym dwuletnim spóźnieniem i masz chłopie placek ;) (no nie napiszę przecież, że babo ;) ).
A co do spotkań - nigdy nie było i nie ma zakazu rozmawiania o sprawach czysto technicznych podczas spotkań nawet z familiami. No i miło będzie poznać resztę załogi Lyberki, MICHO : ok2 :
Oczywiście żonę Klechy z córunią też chętnie znowu spotkamy, a i Hanusię z Dominisią chętnie przywitamy w grodzie Kraka (myśl Stabraw :D - w tym roku jeszcze te dwie okazje, zwłaszcza że nam nie było niestety dane przybyć do Sącza).
Emancipate yourselves from mental slavery
None but ourselves can free our minds

Awatar użytkownika
MICHO
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 709
Rejestracja: 26 sie 2011, 20:09
Imię: Michał
Lokalizacja: KRAKÓW

Re: Nie tylko krakowskie spotkanie kręglowe - niedziela 16.1

Post autor: MICHO » 07 lis 2011, 20:58

stabraf pisze:
Lukasz KrK pisze:halo halo !Tylko nie złomy.... : czerwona :
Spokooojnie Łukasz - Michał ma Lybrę :D i zaraz się nią spróbuje do nas doturlać do Sącza ;)
Doturlał się nią nawet dalej bo do Krynicy i tam jest na stałe przez najbliższe 12 dni : yesyes : W czwartek będzie znów jechał przez NS do KRK a w piątek z KRK znów przez NS do Krynicy więc jak ktoś ma ochotę to będę 11.11 koło 17:00 w NS - Orlen obok Media Markt ;)
LANCIA LYBRA 1.9 JTD - odjechała w siną dal ...
FIAT TIPO 1.4 16V 2016

MojaWłoskaMiłość

Awatar użytkownika
MICHO
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 709
Rejestracja: 26 sie 2011, 20:09
Imię: Michał
Lokalizacja: KRAKÓW

Re: Nie tylko krakowskie spotkanie kręglowe - niedziela 16.1

Post autor: MICHO » 07 lis 2011, 20:59

Lukasz KrK pisze:halo halo !Tylko nie złomy.... : czerwona :
Oj tam oj tam :lol: :lol: :lol:
LANCIA LYBRA 1.9 JTD - odjechała w siną dal ...
FIAT TIPO 1.4 16V 2016

MojaWłoskaMiłość

Awatar użytkownika
stabraf
Administrator
Administrator
Posty: 8477
Rejestracja: 22 lut 2008, 0:00
Imię: Andrzej
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Nie tylko krakowskie spotkanie kręglowe - niedziela 16.1

Post autor: stabraf » 07 lis 2011, 21:20

MICHO pisze:
stabraf pisze:
Lukasz KrK pisze:halo halo !Tylko nie złomy.... : czerwona :
Spokooojnie Łukasz - Michał ma Lybrę :D i zaraz się nią spróbuje do nas doturlać do Sącza ;)
Doturlał się nią nawet dalej bo do Krynicy i tam jest na stałe przez najbliższe 12 dni : yesyes : W czwartek będzie znów jechał przez NS do KRK a w piątek z KRK znów przez NS do Krynicy więc jak ktoś ma ochotę to będę 11.11 koło 17:00 w NS - Orlen obok Media Markt ;)
:D Dobrze Michał, że masz poczucie humoru ;) Do zobaczenia na łorlenie : yesyes : ;)

Awatar użytkownika
cocoon
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 739
Rejestracja: 03 kwie 2009, 20:53
Imię: Wojtek
Lokalizacja: Kraków

Re: Nie tylko krakowskie spotkanie kręglowe - niedziela 16.1

Post autor: cocoon » 07 lis 2011, 22:18

MICHO pisze:Doturlał się nią nawet dalej bo do Krynicy i tam jest na stałe przez najbliższe 12 dni : yesyes : W czwartek będzie znów jechał przez NS do KRK a w piątek z KRK znów przez NS do Krynicy więc jak ktoś ma ochotę to będę 11.11 koło 17:00 w NS - Orlen obok Media Markt ;)
To może przy okazji by mi się przyturlał jakiś zameczek lewy przód od Andrzejka a w drodze powrotnej podziękowanie dla Andrzejka ?Jak by się dało ??? :roll:
CROMA 1,9 JTDM 150 KM 272/B AVORIO VANITOSO VR.z wirusem
FREEMONT URBAN 2.0 JTDM2 automat 170 KM (narazie)
była : Kappa 2,4 JTD 616A GRIGIO URANO z jeszcze nowszym wirusem :)
>wojtekr3@interia.pl 600 227 557
Idiotów na świecie nie ma wcale tak wielu. Są tylko bardzo dobrze rozstawieni

Awatar użytkownika
MICHO
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 709
Rejestracja: 26 sie 2011, 20:09
Imię: Michał
Lokalizacja: KRAKÓW

Re: Nie tylko krakowskie spotkanie kręglowe - niedziela 16.1

Post autor: MICHO » 07 lis 2011, 22:40

Nie ma sprawy :) Przejmę przesyłkę bez problemu tyle że do odbioru po 18.11 ;)
LANCIA LYBRA 1.9 JTD - odjechała w siną dal ...
FIAT TIPO 1.4 16V 2016

MojaWłoskaMiłość

Awatar użytkownika
cocoon
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 739
Rejestracja: 03 kwie 2009, 20:53
Imię: Wojtek
Lokalizacja: Kraków

Re: Nie tylko krakowskie spotkanie kręglowe - niedziela 16.1

Post autor: cocoon » 07 lis 2011, 22:46

Teraz piłka po stronie Andrzeja :D
CROMA 1,9 JTDM 150 KM 272/B AVORIO VANITOSO VR.z wirusem
FREEMONT URBAN 2.0 JTDM2 automat 170 KM (narazie)
była : Kappa 2,4 JTD 616A GRIGIO URANO z jeszcze nowszym wirusem :)
>wojtekr3@interia.pl 600 227 557
Idiotów na świecie nie ma wcale tak wielu. Są tylko bardzo dobrze rozstawieni

Awatar użytkownika
stabraf
Administrator
Administrator
Posty: 8477
Rejestracja: 22 lut 2008, 0:00
Imię: Andrzej
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Nie tylko krakowskie spotkanie kręglowe - niedziela 16.1

Post autor: stabraf » 07 lis 2011, 22:58

cocoon pisze:Teraz piłka po stronie Andrzeja :D
...hmmm...








no...dobra :D ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Śląsk i Małopolska :::”