Thesis - deska rozdzielcza w skórze

jjash
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1345
Rejestracja: 14 mar 2011, 15:26
Imię: Jan
Lokalizacja: Poznań

Thesis - deska rozdzielcza w skórze

Post autor: jjash » 19 paź 2011, 22:01

Niedawno oglądałem sobie zdjęcia nowej Themy spod znaku Chryslera i ogromnie spodobała mi się obszyta skórą deska rozdzielcza. I tego mi właśnie brakuje w wyglądzie mojej Teresy. Nie wiem, być może któryś z kolegów dysponuje Teresą, która ma deskę obitą skórą, z pięknymi śladami nici. Nie wiem nawet czy takowe były, ale jeśli tak, to może ktoś zapoda zdjęcia swojego egzemplarza? No i czy kto wie jak i czy w ogóle można takie coś zrobić w swoim samochodzie? Na razie problem główny widzę z airbag pasażera - bo gdyby nawet zrobić na zamówienie pokrycie ze skóry deski to z tym mógłby być problem. Przyznam, że nie zauważyłem tego braku obicia od początku. Dopiero jak człowiek jeździ, przypatruje się swojej ulubienicy to widzi, że to by się przydało, i tamto i nagle stawia sobie pytanie - dlaczego w takim aucie, o takim standardzie, nie ma takiego czegoś jak obicie skórą?
No właśnie.
Ostatnio zmieniony 19 paź 2011, 22:25 przez Dudi, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Proszę zakładać posty w odpowiednich działach/Przeniesione
Jash

THESIS 2.4 150KM - Obrazek
LYBRA 2.4 140KM - Obrazek

Awatar użytkownika
solarzmr
Moderator
Moderator
Posty: 2669
Rejestracja: 01 mar 2008, 0:00
Imię: Marcin
Lokalizacja: Pruszków
Kontakt:

Re: Thesis - deska rozdzielcza w skórze

Post autor: solarzmr » 19 paź 2011, 22:17

Przejrzałem zdjęcia prasowe Thesisa dostępne na stronach Lancii i nie widać tam żadnej deski pokrytej skórą. Sadzę że jeśli by była taka opcja to umieścili by takie zdjęcie.

Gdzieś miałem link do firmy zajmującej się obszywaniem kierownic i wnętrz samochodów która była dość mocno polecana, chyba z Wrocławia. Poszukam i jak znajdę to dopiszę

jjash
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1345
Rejestracja: 14 mar 2011, 15:26
Imię: Jan
Lokalizacja: Poznań

Re: Thesis - deska rozdzielcza w skórze

Post autor: jjash » 19 paź 2011, 22:28

Właśnie tak przeryłem znany portal aukcyjny i niestety, wszystkie tam oferowane deski są takie jak w mojej. Może faktycznie nie oferowano obszywanej skórą. A szkoda. Byłaby piękna. Mmmm!
Jash

THESIS 2.4 150KM - Obrazek
LYBRA 2.4 140KM - Obrazek

Awatar użytkownika
Watazka
Odszedł od nas na zawsze
Odszedł od nas na zawsze
Posty: 1525
Rejestracja: 06 wrz 2007, 0:00
Imię: Maciej
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: Thesis - deska rozdzielcza w skórze

Post autor: Watazka » 19 paź 2011, 23:26

Thema 8.32 I więcej nie trzeba.Bodaj w standardzie.Jest taki magik w mojej okolicy,kierownice,gałki ,to nic. Zastałem go kiedyś jak ręcznie 'punktował"dziurki w siedzeniu MB ponton,zgaduję bo auta nie było.Widziałem gotowe łeb spada.

Awatar użytkownika
Mariusz91
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2738
Rejestracja: 08 cze 2007, 0:00
Skype: Mariusz8.32
Imię: Mariusz
Lokalizacja: Kraków

Re: Thesis - deska rozdzielcza w skórze

Post autor: Mariusz91 » 20 paź 2011, 20:33

Thema 8.32 w standardzie ;) Natomiast gdy koszta utrzymania silnika Ferrari nas przerażają zawsze zostaje jakieś LX czy to Turbo czy V6 ;) No i tak swoją drogą to nie tylko deska jest obszyta ale wszystkie plastiki łącznie z boczkami.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nadwozie i wnętrze”