Thesis - AV in pod LCD

Awatar użytkownika
bartek wroclaw
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 431
Rejestracja: 12 mar 2012, 18:13
Imię: ???
Lokalizacja: Twierdza Wrocław

Re: Thesis - AV in pod LCD

Post autor: bartek wroclaw » 07 maja 2012, 18:06

szajbus pisze:
argenta67 pisze:Szajbus nie ustawaj w pracach bo pan Paweł potwierdził, że z nim rozmawiałeś i powtórzył mi troszkę co usłyszał i zakończył to słowami "bez komentarza".

jak widzę twoje wypowiedzi to naprawde tylko wymiotowac mi sie chce ...nie wnoszą one nic do sprawy już to zauwazyłem przy okazji innych tematów bicie piany zero konkretów zgryźliwość i żadnej pomocy tylko bezsensowne komentowanie poprzedników .
Widzę że nie jestem osamotniony w moich odczuciach :lol:
THESIS 03' 2.4 JTD EMBLEMA 150 kucyków + CHiP
DMD>>>DieselMusiDymić
JEST DYM >>> JEST MOC
Tel.662035652
Myjnia Stary Browar Zakrzów . Zapraszam

argenta67

Re: Thesis - AV in pod LCD

Post autor: argenta67 » 07 maja 2012, 18:10

bartek wroclaw pisze:
szajbus pisze:
argenta67 pisze:Szajbus nie ustawaj w pracach bo pan Paweł potwierdził, że z nim rozmawiałeś i powtórzył mi troszkę co usłyszał i zakończył to słowami "bez komentarza".

jak widzę twoje wypowiedzi to naprawde tylko wymiotowac mi sie chce ...nie wnoszą one nic do sprawy już to zauwazyłem przy okazji innych tematów bicie piany zero konkretów zgryźliwość i żadnej pomocy tylko bezsensowne komentowanie poprzedników .
Widzę że nie jestem osamotniony w moich odczuciach :lol:
: brawa : : brawa : kolejny adorator Thesis :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
edym
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 692
Rejestracja: 06 kwie 2009, 22:51
Lokalizacja: Czestochowa

Re: Thesis - AV in pod LCD

Post autor: edym » 07 maja 2012, 18:23

argenta67 pisze:
bartek wroclaw pisze:
szajbus pisze:
argenta67 pisze:Szajbus nie ustawaj w pracach bo pan Paweł potwierdził, że z nim rozmawiałeś i powtórzył mi troszkę co usłyszał i zakończył to słowami "bez komentarza".

jak widzę twoje wypowiedzi to naprawde tylko wymiotowac mi sie chce ...nie wnoszą one nic do sprawy już to zauwazyłem przy okazji innych tematów bicie piany zero konkretów zgryźliwość i żadnej pomocy tylko bezsensowne komentowanie poprzedników .
Widzę że nie jestem osamotniony w moich odczuciach :lol:
: brawa : : brawa : kolejny adorator Thesis :lol: :lol: :lol:
bartek, szajbus - jestem z wami chłopaki :-P
Były: Lancia Delta II 2.0 '94, Lancia Delta GT i.e '92, Fiat Bravo 1.6 '97
Jest: Thesis 3.2 Emblema '03 oraz Astra II 1.8 kombi '00

argenta67

Re: Thesis - AV in pod LCD

Post autor: argenta67 » 07 maja 2012, 18:28

edym pisze:
argenta67 pisze:
bartek wroclaw pisze:
szajbus pisze:
argenta67 pisze:Szajbus nie ustawaj w pracach bo pan Paweł potwierdził, że z nim rozmawiałeś i powtórzył mi troszkę co usłyszał i zakończył to słowami "bez komentarza".

jak widzę twoje wypowiedzi to naprawde tylko wymiotowac mi sie chce ...nie wnoszą one nic do sprawy już to zauwazyłem przy okazji innych tematów bicie piany zero konkretów zgryźliwość i żadnej pomocy tylko bezsensowne komentowanie poprzedników .
Widzę że nie jestem osamotniony w moich odczuciach :lol:
: brawa : : brawa : kolejny adorator Thesis :lol: :lol: :lol:
bartek, szajbus - jestem z wami chłopaki :-P
Załóżcie sobie klan tylko delikatnie sie traktujcie i co jakiś czas buziak :lol: :lol: :lol:

LUKI82

Re: Thesis - AV in pod LCD

Post autor: LUKI82 » 07 maja 2012, 19:47

argenta wyhamuj... szajbus zrobił a Ty dałeś do zrobienia...
Ja osobiście nie mogę stwierdzić że kupię od tego czy tamtego, ale widać po zdjecach że szajbus ( moim zdaniem) wykonał lepszą robotę. Myślę że każdy z nas może zrobić sobie pstryczek-elektryczek takiego typu jak w dawnym Rubinie i podac obraz na nasz monitor bez możliwości obsługi innych funkcji samochodu.
Szajbus ma inny obraz i możliwość obsługi różnych funkcji auta i to jest dla mnie PORZĄDNY GOŚĆ . BRAWO SZAJBUS !!!

szajbus
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 495
Rejestracja: 14 maja 2011, 22:04
Lokalizacja: bielsko-biała
Kontakt:

Re: Thesis - AV in pod LCD

Post autor: szajbus » 07 maja 2012, 20:30

argenta67 pisze: Umiesz, wiesz, potrafisz to zrób i sprzedawaj ja na pewno nie kupie tego od ciebie. Jest tu tyle twoich wpisów kiedy jesteś bezradny i szukasz pomocy więc nie dyskutuj tylko działaj.

:D :D żeby coś kupić najpierw musi ktoś chciec to TOBIE akurta sprzedać ja nie będę na tyle uprzejmy aby zaoferować to Twojej osobie :D :D i taki miałem zamysł skoro ktoś Ci sprzeda to kupuj bo odemnie pomocy nie uświadczysz
zakładam tyle tematow ile potrzeba jak już kiedyś pisalem tylko w razie konieczności ... jak cos naprawie to odrazu pisze ze problem rozwiazany nie bawie sie w siedzenie na forum dla rozrywki i zachecanie do rozmowy innych z nudów

odnosnie wzajemnego traktowania to zupełnie mnie nie rusza
:pooh: - taki fajny emot znalazlem odrazu jakoś mi się skojarzylo ...67 ? :D


pozostałym dziekuje za uznanie :) i jak bedą w okolicahc to zapraszam na piwo

argenta67

Re: Thesis - AV in pod LCD

Post autor: argenta67 » 07 maja 2012, 20:43

LUKI82 pisze:argenta wyhamuj... szajbus zrobił a Ty dałeś do zrobienia...
Ja osobiście nie mogę stwierdzić że kupię od tego czy tamtego, ale widać po zdjecach że szajbus ( moim zdaniem) wykonał lepszą robotę. Myślę że każdy z nas może zrobić sobie pstryczek-elektryczek takiego typu jak w dawnym Rubinie i podac obraz na nasz monitor bez możliwości obsługi innych funkcji samochodu.
Szajbus ma inny obraz i możliwość obsługi różnych funkcji auta i to jest dla mnie PORZĄDNY GOŚĆ . BRAWO SZAJBUS !!!
Akurat hamulce to u mnie działają bardzo dobrze natomiast nie mogę się ze śmiechu powstrzymać bo te wasze pstryczki-złośliwości są typowo zawistne bo ja mogę i potrafię a u was potrzeba pomocy. Każdy człowiek ma swój zawód i coś potrafi tylko tak sie porobiło, że każdy uważa, że ci "warsztatowcy" to tylko zdzierają na tych biednych kierowcach a to przecież takie proste. Ja nie mam doświadczenia z audio-video i nie biorę sie za taką robotę, ale za to jak czytam wypociny tych co sobie sami zrobili a jednak nie jest dobrze to po prostu czuję ulgę bo w takim przypadku ten co mądrzejszy zrozumie trudność tematu. Wszystkie prace przy Thesis mają specyficzny charakter i podejście jak do standardowego auta nie kończy się dobrze. Ja ma jedną przewagę nad wieloma głosuj-ami, że ja Thesis rozebrałem całą i złożyłem z powrotem bez niczyjej pomocy.
szajbus pisze:
argenta67 pisze: Umiesz, wiesz, potrafisz to zrób i sprzedawaj ja na pewno nie kupie tego od ciebie. Jest tu tyle twoich wpisów kiedy jesteś bezradny i szukasz pomocy więc nie dyskutuj tylko działaj.

:D :D żeby coś kupić najpierw musi ktoś chciec to TOBIE akurta sprzedać ja nie będę na tyle uprzejmy aby zaoferować to Twojej osobie :D :D i taki miałem zamysł skoro ktoś Ci sprzeda to kupuj bo odemnie pomocy nie uświadczysz
zakładam tyle tematow ile potrzeba jak już kiedyś pisalem tylko w razie konieczności ... jak cos naprawie to odrazu pisze ze problem rozwiazany nie bawie sie w siedzenie na forum dla rozrywki i zachecanie do rozmowy innych z nudów

odnosnie wzajemnego traktowania to zupełnie mnie nie rusza
:pooh: - taki fajny emot znalazlem odrazu jakoś mi się skojarzylo ...67 ? :D


pozostałym dziekuje za uznanie :) i jak bedą w okolicahc to zapraszam na piwo
Nie pochlebiaj sobie bo dla mnie jest po prostu dzieciak, ja mam 45lat i sporo w życiu przeżyłem, zrobiłem i na pewno więcej potrafie, a jak ktoś ma denne skojarzenia to proszę ode mnie :rzygi2: koniec tematu,

Awatar użytkownika
edym
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 692
Rejestracja: 06 kwie 2009, 22:51
Lokalizacja: Czestochowa

Re: Thesis - AV in pod LCD

Post autor: edym » 07 maja 2012, 20:49

UWAGA !!!
ja mam Thesisa i nie ukrywam, że praktycznie nic nie potrafię przy aucie zrobić. A nawet jak potrafię to jestem za leniwy...czy to czyni mnie gorszym użytkownikiem tegoż zacnego auta ? Czy muszę czuć się wyśmiany za każdym razem jak proszę o pomoc ?
Jeśli tak to może ja będę się nabijał z ludzi, którzy nie potrafią robić modeli 3d albo nie znają się na geodezji ;)?
Były: Lancia Delta II 2.0 '94, Lancia Delta GT i.e '92, Fiat Bravo 1.6 '97
Jest: Thesis 3.2 Emblema '03 oraz Astra II 1.8 kombi '00

Awatar użytkownika
bartek wroclaw
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 431
Rejestracja: 12 mar 2012, 18:13
Imię: ???
Lokalizacja: Twierdza Wrocław

Re: Thesis - AV in pod LCD

Post autor: bartek wroclaw » 07 maja 2012, 21:00

argenta67 pisze: Załóżcie sobie klan tylko delikatnie sie traktujcie i co jakiś czas buziak :lol: :lol: :lol:
Poczytaj to co piszesz i w jaki sposób .... można się znać i chwała Ci za to , ale nie upoważnia Cię to do obrażania i wyśmiewania innych !
A nie od tego chyba jest forum :nono:
A po większości Twoich postów stwierdzam że zachowujesz się jak wszystkowiedzący 16 letni gówniarz : gafa :
Ostatnio zmieniony 07 maja 2012, 21:02 przez bartek wroclaw, łącznie zmieniany 1 raz.
THESIS 03' 2.4 JTD EMBLEMA 150 kucyków + CHiP
DMD>>>DieselMusiDymić
JEST DYM >>> JEST MOC
Tel.662035652
Myjnia Stary Browar Zakrzów . Zapraszam

szajbus
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 495
Rejestracja: 14 maja 2011, 22:04
Lokalizacja: bielsko-biała
Kontakt:

Re: Thesis - AV in pod LCD

Post autor: szajbus » 07 maja 2012, 21:00

argenat67 licytujac sie :) ja rozłozyłem więcje nietypowych aut w zyciu niż widziałeś na oczy ...
safrane biturbo
safranie quadra
peugeot 607
citroeny xm
i wiele innych dziwnych pojazdów za thesisa sie dopiero zabieram elern jest w sieci i znalazlaem nawet po polsku ( tlumaczenie damatyczne) jest rozpisane wszystko kabelek po kabelku

wiecej zdążyłem zapomnieć niż Ty się nauczyć a jak widać zgryźliwe docinki to Twoja specjalnośc :) chcaiłem powiedziec ze to auto nie jest specyficzne pod żadnym względem konstrukcyjnym więc trudności z jego rozbieraniem maja tylko słabi mechanicy ...lub zwykli ludzie nie zajmujący się na codzień mechanika co jest oczywiście zrozumiałem w 100%
jedyna zawiłością jest zespół elektroniczny którego powiązania sa nie jasne tak samo dla użytkowika jak i dla serwisanta w aso ...

prosty przykład czujnika temperatury .. jedna wtyczka 1.000.000 bledów

lubie czytać " przeżyłem,zrbobiłem i napewno wiecej potrafie" to taki styl wypowiedzi RYCERZY ORTALIONU :D okupujacych osiedlowe klatki schodowe
nachodzi mnie tylko refleksja o niedowartościowaniu autora który przechawala się swoją teoretyczną wyższościa


jak widać odczucia co do Twoje osoby nie są odosobnione więc chyba ktoś jednak stanowi problem ;)

argenta67

Re: Thesis - AV in pod LCD

Post autor: argenta67 » 07 maja 2012, 21:19

szajbus pisze:argenat67 licytujac sie :) ja rozłozyłem więcje nietypowych aut w zyciu niż widziałeś na oczy ...
safrane biturbo
safranie quadra
peugeot 607
citroeny xm
i wiele innych dziwnych pojazdów za thesisa sie dopiero zabieram elern jest w sieci i znalazlaem nawet po polsku ( tlumaczenie damatyczne) jest rozpisane wszystko kabelek po kabelku

wiecej zdążyłem zapomnieć niż Ty się nauczyć a jak widać zgryźliwe docinki to Twoja specjalnośc :) chcaiłem powiedziec ze to auto nie jest specyficzne pod żadnym względem konstrukcyjnym więc trudności z jego rozbieraniem maja tylko słabi mechanicy ...lub zwykli ludzie nie zajmujący się na codzień mechanika co jest oczywiście zrozumiałem w 100%
jedyna zawiłością jest zespół elektroniczny którego powiązania sa nie jasne tak samo dla użytkowika jak i dla serwisanta w aso ...

prosty przykład czujnika temperatury .. jedna wtyczka 1.000.000 bledów

lubie czytać " przeżyłem,zrbobiłem i napewno wiecej potrafie" to taki styl wypowiedzi RYCERZY ORTALIONU :D
nachodzi mnie tylko refleksja o niedowartościowaniu autora który przechawala się swoją teoretyczną wyższościa


jak widać odczucia co do Twoje osoby nie są odosobnione więc chyba ktoś jednak stanowi problem ;)
Dobrze, że tak sie uczyłeś, że każdy post dostał podpis "POPRAWIŁEM PISOWNIE"

szajbus
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 495
Rejestracja: 14 maja 2011, 22:04
Lokalizacja: bielsko-biała
Kontakt:

Re: Thesis - AV in pod LCD

Post autor: szajbus » 07 maja 2012, 21:32

to jest moje czyste lenistwo wsytarczy odwiedzic forum peugeota .... całe szczęście że to jedyny minus mojej obecności na forum :D a nie 3667 w większości zmarnowanych postow ;) czyż nie ?

argenta67

Re: Thesis - AV in pod LCD

Post autor: argenta67 » 07 maja 2012, 21:50

Dla mnie jest to żenujące znalazł Andrzej chętnego co chciał sie zająć usprawnieniem czegoś co jest w aucie jednak nie w pełni wykorzystane, ja wypożyczyłem cały sprzęt człowiekowi aby mógł bezpiecznie się z nim zapoznać i przetestować, a tu nagle okazało się, że źle, że za drogo, że ktoś potrafi lepiej i to sie nazywa wdzięczność za pomoc, wytykanie, wyszydzanie, licytowanie co kto potrafi i po co te pozory zlot Thesis-owców.

szajbus
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 495
Rejestracja: 14 maja 2011, 22:04
Lokalizacja: bielsko-biała
Kontakt:

Re: Thesis - AV in pod LCD

Post autor: szajbus » 07 maja 2012, 21:56

argenta67 pisze: : zdziwiony : Właściciel Thesis od roku i przeżył oświecenie. Ciekawie jest poczytać o ciekawych rzeczach ale takie rzeczy to tylko .................................... : beczy :

Powiedzmy to inaczej ogarnąłeś temat to zrób zdjęcia/filmik i pokaż bo jak na razie to trąci z lekka "myszką".
argenta67 pisze:Jestem ciekaw co cię tak oświeciło :hmmm:
i kilka poprzednich ... wypowiedzi to Ty sie tak wałsnie zachowujesz ! jeden napisal ze tak jest lepiej inny ze tak jest dobrze sa 2 rozwiązania ja napisałem co myśle o tym które pokazaliście i jak taki pan Heniu komentuje moja rozmowe w taki sposob a sam opowiada jakieś komety to czemu ja mam na to nie odpowiedzieć ... dałeś zrobili świetnie sprzedaj innym bądź boCHaterem w swoim domu
a teraz z czystej złośliwości opublikuje cały schemat


aaa i licytowanei to też tylko Twoja domena sam poskładałes thesisa bez pomocy sam sie uczyłes sam sam sam :D
Ostatnio zmieniony 07 maja 2012, 22:18 przez szajbus, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
edym
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 692
Rejestracja: 06 kwie 2009, 22:51
Lokalizacja: Czestochowa

Re: Thesis - AV in pod LCD

Post autor: edym » 07 maja 2012, 21:57

argenta67 pisze:...po co te pozory zlot Thesis-owców.
nikt tu nikogo nie wyszydza a tylko reaguje na Twoje niemiłe i uszczypliwe przypisy. Jesteśmy wdzięczni za chęć i pomoc (przynajmniej ja) ale nie ma potrzeby podkreślania swojej wyższości.
Zlotu bym się nie czepiał bo nie on jest tematem tej dyskusji.

Zaproszeni są wszyscy, bez wyjątku.

Jest to spotkanie dobrowolne, więc jak ktoś zakłada że będzie lipa to nie musi przyjeżdżać.
Były: Lancia Delta II 2.0 '94, Lancia Delta GT i.e '92, Fiat Bravo 1.6 '97
Jest: Thesis 3.2 Emblema '03 oraz Astra II 1.8 kombi '00

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio & Navi”