LANCIA 2000HF COUPE (FLAVIA)

Dział dla ludzi kochających klasyki czyli... o nieco starszych Lanciach i nie tylko

Moderator: giekso

gregor21
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 1
Rejestracja: 07 paź 2012, 17:06
Imię: gregor21
Lokalizacja: Wypełnij to pole

LANCIA 2000HF COUPE (FLAVIA)

Post autor: gregor21 » 07 paź 2012, 17:30

Witam serdecznie, jestem nowym uzytkownikiem na tym forum, jak rowniez nowym posiadaczem auta Lancia 2000HF Coupe 1973r, obecnie zaczynam remont auta. Moze ktos jest w stanie pomoc w zakupie czesci, tj.maska przednia, lewy blotnik przedni, lewa lampa oraz zderzak przod. Serdecznie pozdrawiam i czekam na kontakt.

Awatar użytkownika
solarzmr
Moderator
Moderator
Posty: 2669
Rejestracja: 01 mar 2008, 0:00
Imię: Marcin
Lokalizacja: Pruszków
Kontakt:

Re: LANCIA 2000HF COUPE(FLAVIA)

Post autor: solarzmr » 07 paź 2012, 18:07

Witaj, na początek gratuluje nabytku, takiego na forum jeszcze chyba nie mamy : yesyes :
Napisz skąd jesteś.

W domu mam książkę o historii Flavii wydana na 50 lecie rozpoczęcia produkcji i o ile dobrze pamiętam są tam namiary na sprzedawców części lub na posiadaczy tych samochodów którzy mogliby pomóc. W domu będę wieczorem i dopiero wtedy będę mógł sprawdzić.

Awatar użytkownika
solarzmr
Moderator
Moderator
Posty: 2669
Rejestracja: 01 mar 2008, 0:00
Imię: Marcin
Lokalizacja: Pruszków
Kontakt:

Re: LANCIA 2000HF COUPE(FLAVIA)

Post autor: solarzmr » 07 paź 2012, 19:50

Poszperałem chwilkę i tak:

1. Autorka książki na 50 urodziny Flavii jest Angela Verschoor, a tu jest jej e-mail: Angela.Verschoor@citogroep.nl, myślę że możesz się z nią skontaktować i coś będzie w stanie pomóc. Tu jest link do strony o tej książce i urodzinach Flavii :link:

2. Na ebayu masz sprzedawcę który ma dużo części blacharskich do Flavii, a między nimi są dwa przednie lewe błotniki do 2000 Coupe, dopytaj może ma też resztę co potrzebujesz. :link: i :link:
Z tym że oba błotniki są opisane jako takie same, a na zdjęciach wyglądają na zupełnie inne, ale jak dopytasz sprzedawcy to pewnie się wyjaśni co i jak.

3. Możesz jeszcze popytać tego sprzedawce na ebayu :link: z tego co z nim rozmawiałem to on jest właścicielem Fulvii, ale chyba dobrze zna środowisko starych Lancii w Holandii i nie tylko

4. Zarejestruj się na forum Viva - Lancia :link: poszperaj i popytaj, może coś się znajdzie. Tylko pamietaj że tam są fora podzielone na języki i trzeba przeszukiwać wszystkie :D

Awatar użytkownika
Watazka
Odszedł od nas na zawsze
Odszedł od nas na zawsze
Posty: 1525
Rejestracja: 06 wrz 2007, 0:00
Imię: Maciej
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: LANCIA 2000HF COUPE (FLAVIA)

Post autor: Watazka » 07 paź 2012, 20:17

W marcu do opchnięcia było,maże jeszcze jest.
http://www.ig-fulvia-flavia.de/Marktpla ... 637574,8,1


Coś się link nie skraca

Awatar użytkownika
Nat
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 20000
Rejestracja: 25 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Poznań & Warszawa Masz problem na Forum? Pytaj!
Kontakt:

Re: LANCIA 2000HF COUPE (FLAVIA)

Post autor: Nat » 08 paź 2012, 8:56

Pogratulować pięknego autka (dla chętnych tu do obejrzenia fotki modelu.
Nie ukrywam, że chętnie poczytalibyśmy i tym, skąd kupiłeś pojazd, w jakim jest stanie i obejrzeli przynajmniej kilka fotek...
Pozdrawiam
Nat
Obrazek + Phedra JTD + Lybra SW 2,0 na emigracji i DS20
Stasiu, co jest najważniejsze w życiu? Staś (2 lata): Luuuuuzik!!! ||| Piotruś (2 lata): Tata, nie ce Pasem, ce Gekiem!
Proszę, używaj polskich znaków! To chyba różnica, czy robisz komuś łaskę, czy laske? ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Oldtimery, youngtimery :::”