Lybra - problem z bagażnikiem

Ninka
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 1
Rejestracja: 18 lis 2013, 21:12
Lokalizacja: Wypełnij to pole

Lybra - problem z bagażnikiem

Post autor: Ninka » 18 lis 2013, 21:18

W mojej Lancii pojawił się mały problem. Otóż, nie da się zamknąć drzwi - ani na kluczyk, ani na pilota. Jak zamykam to zamki próbują się zamknąć, auto mruga światłami awaryjnymi 3x i zamki otwierają się na nowo. Przy próbie szukania problemu udało mi się ustalić tylko tyle, że według komputerka pokładowego bagażnik jest OTWARTY. Tyle tylko, że on jest na milion procent zamknięty! Trzaskam tym bagażnikiem, szarpię i nie ma takiej opcji, by był otwarty, ale auto wie lepiej.

Dodam, że problem pojawił się odkąd Lancia wróciła od lakiernika. Ale lakiernik tylko boczne nadkole "naprawiał", więc nie wiem czy to zbieg okoliczności, czy też on faktycznie mógł coś w tym aucie przestawić i teraz samochód myśli, że ma otwarty bagażnik.

Czy ktoś wie co zrobić, by rozwiązać problem? Bo zostawianie otwartej Lancii na parkingu średnio mi się uśmiecha...

Awatar użytkownika
plus-minus
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 41
Rejestracja: 15 sie 2013, 16:39
Imię: Asia & Darek
Lokalizacja: Bytom

Re: Lybra - problem z bagażnikiem

Post autor: plus-minus » 18 lis 2013, 22:50

Hej
miałam coś podobnie jakiś czas temu z bagażnikiem. Trzaskałam nim ile wlezie, a komp uparcie pokazywał otwartą klapę bagażnika i nie mogłam zamykać drzwi. Okazało się, że z Lybrą trzeba zdecydowanie delikatniej się obchodzić i delikatnie, acz stanowczo zamknąć klapę bagażnika. Teraz właśnie tak zamykam i mam spokój. Nie wiem, na ile Ci pomogłam, ale spróbować możesz.
Były: Lancia Lybra 2.0 LX Berlina, Lancia Lybra 2.4 jtd SW

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nadwozie i wnętrze”