Kappa - bezpieczniki

michal
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 66
Rejestracja: 03 sie 2006, 0:00
Lokalizacja: sochaczew

Kappa - bezpieczniki

Post autor: michal » 04 sie 2006, 10:18

Czy ma ktoś może wykaz bezpieczników wraz z opisami do czego oraz gdzie są? Na forum znalazłem, że są pod kierownicą, pod maską po stronie kierowcy, oraz w bagażniku.
Wcześniej: Vectra 2.0 automat, Ford Sierra 2.0DOHC, Ford Scorpio Turnier 2.0DOHC, Ford Mondeo 1.8 16V, BMW E32 730
Obecnie: Lancia Kappa 2.0 20V+LPG 1995r

Awatar użytkownika
tomek
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6852
Rejestracja: 16 cze 2003, 0:00
Imię: Tomek
Lokalizacja: Brodnica
Kontakt:

Re: Bezpieczniki

Post autor: tomek » 04 sie 2006, 11:24

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Tomek
Obrazek
Obrazek- tyle palił mój Passat do 194 tys. - przestałem uzupełniać tankowania :(

michal
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 66
Rejestracja: 03 sie 2006, 0:00
Lokalizacja: sochaczew

Kappa - bezpieczniki

Post autor: michal » 04 sie 2006, 12:13

Dziękuję Ci tomek, mam nadzieję że będę mógł się kiedyś odwdzięczyć. Jeszcze raz dziękuję. :lol:
Wcześniej: Vectra 2.0 automat, Ford Sierra 2.0DOHC, Ford Scorpio Turnier 2.0DOHC, Ford Mondeo 1.8 16V, BMW E32 730
Obecnie: Lancia Kappa 2.0 20V+LPG 1995r

michal
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 66
Rejestracja: 03 sie 2006, 0:00
Lokalizacja: sochaczew

Kappa - bezpieczniki

Post autor: michal » 04 sie 2006, 12:28

W Polsce są trzy Brodnice, w której Ty mieszkasz? Niedaleko Lidzbarka i Rypina?
Wcześniej: Vectra 2.0 automat, Ford Sierra 2.0DOHC, Ford Scorpio Turnier 2.0DOHC, Ford Mondeo 1.8 16V, BMW E32 730
Obecnie: Lancia Kappa 2.0 20V+LPG 1995r

Awatar użytkownika
tomek
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6852
Rejestracja: 16 cze 2003, 0:00
Imię: Tomek
Lokalizacja: Brodnica
Kontakt:

Kappa - bezpieczniki

Post autor: tomek » 04 sie 2006, 13:21

"michal" pisze:W Polsce są trzy Brodnice, w której Ty mieszkasz? Niedaleko Lidzbarka i Rypina?
W tej jedynie slusznej slusznej ;). Jako jedyna brodnica jestesmy powiatem ziemskim ;)
A skany swego czasu wykonal Torell007 - sie chlop nameczyl ;), ja tylko wycialem dla Ciebie to co jest o bezpeicznikach
Tomek
Obrazek
Obrazek- tyle palił mój Passat do 194 tys. - przestałem uzupełniać tankowania :(

Boorek

Kappa - bezpieczniki

Post autor: Boorek » 22 cze 2007, 17:32

"tomek" pisze: W tej jedynie slusznej slusznej ;). Jako jedyna brodnica jestesmy powiatem ziemskim ;)
A skany swego czasu wykonal Torell007 - sie chlop nameczyl ;), ja tylko wycialem dla Ciebie to co jest o bezpeicznikach
Tomku a czy można wiedziec czy posiadasz może dalszą i wczesniejszą część skanów?? i czy jest ona w jakis sposób dostępna bo bardzo by ułatwiła mi zycie :D .Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Marcin_D
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 3240
Rejestracja: 21 wrz 2005, 0:00
Lokalizacja: Radom woj. mazowieckie

Kappa - bezpieczniki

Post autor: Marcin_D » 25 cze 2007, 11:21

Mam tą Instrukcję zkserowaną, ale dopiero tutaj zauważyłem myk z klapką bezpieczników w bagażniku.
Od początku mnie szlag trafia bo mi ciągle wypada i jakoś nie mogłem jej zamknąć, a u mnie jakiś łoś przełozył jąo 90 stopni w lewo i zamek wypadł na górze i ni cholery się bnie trzyma, a dopiero teraz przegądając tego posta zwróciłem a to uwagę - że ma być od strony tyłu, a nie do góry.
Czlowiek się uczy do śierci, ale nigdy bym nie wpadł na to żę ma byc w tej pozycji - był do góry to próbowałem różnych zabiegów żeby się zamykał.
Lancia i jeszcze raz Lancia

Lancia Kappa 2,4 20V LX Bi-Power

Boorek

Kappa - bezpieczniki

Post autor: Boorek » 25 cze 2007, 16:52

"Marcin_D" pisze:Mam tą Instrukcję zkserowaną, ale dopiero tutaj zauważyłem myk z klapką bezpieczników w bagażniku.
Od początku mnie szlag trafia bo mi ciągle wypada i jakoś nie mogłem jej zamknąć, a u mnie jakiś łoś przełozył jąo 90 stopni w lewo i zamek wypadł na górze i ni cholery się bnie trzyma, a dopiero teraz przegądając tego posta zwróciłem a to uwagę - że ma być od strony tyłu, a nie do góry.
Czlowiek się uczy do śierci, ale nigdy bym nie wpadł na to żę ma byc w tej pozycji - był do góry to próbowałem różnych zabiegów żeby się zamykał.
a czy była by możliwość żęby szanowny kolega mi ją skserował i wysłał pocztą jak znajdzie chwilkę czasu- oczywiście wszystkie koszty pokrywam z nawiazką, ewentualnie pożyczył poprzez pocztę a ja już bym sobie sam zrobił kopię?? Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Marcin_D
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 3240
Rejestracja: 21 wrz 2005, 0:00
Lokalizacja: Radom woj. mazowieckie

Kappa - bezpieczniki

Post autor: Marcin_D » 25 cze 2007, 21:50

Nie ma problemu, wezmę do roboty, wrzucę w ksero i samo sobie będzei kserowało. Tylko wyslij mi priv adres to prześlę. Koszt to tylko będzie przesyłki - zobaczymy ile to się dogadamy.
Lancia i jeszcze raz Lancia

Lancia Kappa 2,4 20V LX Bi-Power

Boorek

Kappa - bezpieczniki

Post autor: Boorek » 26 cze 2007, 15:46

"Marcin_D" pisze:Nie ma problemu, wezmę do roboty, wrzucę w ksero i samo sobie będzei kserowało. Tylko wyslij mi priv adres to prześlę. Koszt to tylko będzie przesyłki - zobaczymy ile to się dogadamy.
Witam! jeśl ijeszcze nie zacząłeś robić ksera to prosze nie rób dla mnie bo koledzy z forum juz mnie poratowali, za co bardzo dziękuję, jeśli natomiast zacząłeś to napisz a podam Ci adres, wersja książkowa też sie przyda, przepraszam za małe zamieszanie. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Marcin_D
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 3240
Rejestracja: 21 wrz 2005, 0:00
Lokalizacja: Radom woj. mazowieckie

Kappa - bezpieczniki

Post autor: Marcin_D » 26 cze 2007, 20:29

No właśnie miałem jutro puszczać maszynę, tak żę nie było sprawy.
Jeśli jednak chciałbyś w wersji książkowej to nie ma sprawy, mnie to nic nie kosztuje - firma płaci, a ksero zabiera kartki samo.
Lancia i jeszcze raz Lancia

Lancia Kappa 2,4 20V LX Bi-Power

Boorek

Kappa - bezpieczniki

Post autor: Boorek » 27 cze 2007, 15:37

"Marcin_D" pisze:No właśnie miałem jutro puszczać maszynę, tak żę nie było sprawy.
Jeśli jednak chciałbyś w wersji książkowej to nie ma sprawy, mnie to nic nie kosztuje - firma płaci, a ksero zabiera kartki samo.
Dzieki wielkie bedę pamiętał. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
grzole
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6821
Rejestracja: 29 wrz 2005, 0:00
Skype: grzole
Lokalizacja: Warszawa

Kappa - bezpieczniki

Post autor: grzole » 27 cze 2007, 17:27

"Marcin_D" pisze: mnie to nic nie kosztuje - firma płaci
Jeżeli to budżetówka (np. publiczna służba zdrowia) to płacimy wszyscy... :wink:
2x Kappa LS 2.0 20v '95 & '98 + Thema 2.0 ie 8v '89 + Punto Evo 1.4 MyLife '11
tel. 501-122-517

Awatar użytkownika
Marcin_D
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 3240
Rejestracja: 21 wrz 2005, 0:00
Lokalizacja: Radom woj. mazowieckie

Kappa - bezpieczniki

Post autor: Marcin_D » 28 cze 2007, 14:46

"grzole" pisze:
"Marcin_D" pisze: mnie to nic nie kosztuje - firma płaci
Jeżeli to budżetówka (np. publiczna służba zdrowia) to płacimy wszyscy... :wink:
no to akurat wiem
Ale to akurat jest Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej czyli prywata i płaci prezes :D
Lancia i jeszcze raz Lancia

Lancia Kappa 2,4 20V LX Bi-Power

Awatar użytkownika
grzole
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6821
Rejestracja: 29 wrz 2005, 0:00
Skype: grzole
Lokalizacja: Warszawa

Kappa - bezpieczniki

Post autor: grzole » 28 cze 2007, 16:41

a to co innego... :wink: :lol:
2x Kappa LS 2.0 20v '95 & '98 + Thema 2.0 ie 8v '89 + Punto Evo 1.4 MyLife '11
tel. 501-122-517

ODPOWIEDZ

Wróć do „Instalacja elektryczna”