Gdzie w Wa-wie wypożyczę Smarta?

Grupa Mazowieckie

Moderator: Wilkin

Awatar użytkownika
Nat
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 20000
Rejestracja: 25 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Poznań & Warszawa Masz problem na Forum? Pytaj!
Kontakt:

Gdzie w Wa-wie wypożyczę Smarta?

Post autor: Nat » 25 sie 2006, 16:35

Cytrynek tez do 4 wrzesnia nie ma możliwości wypożyczyć. Facet mówił, że maksymalny okres wypożyczenia to 3 dni a maksymalna trasa dzienna to 100 km (nie 120)
Pozdrawiam
Nat
Obrazek + Phedra JTD + Lybra SW 2,0 na emigracji i DS20
Stasiu, co jest najważniejsze w życiu? Staś (2 lata): Luuuuuzik!!! ||| Piotruś (2 lata): Tata, nie ce Pasem, ce Gekiem!
Proszę, używaj polskich znaków! To chyba różnica, czy robisz komuś łaskę, czy laske? ;)

Pablo
Użytkownik zbanowany
Użytkownik zbanowany
Posty: 1003
Rejestracja: 12 mar 2006, 0:00
Lokalizacja: Łódź

Gdzie w Wa-wie wypożyczę Smarta?

Post autor: Pablo » 25 sie 2006, 23:00

Świat jest mały :lol: Okazało się że szefem tej wypożyczalni z BlueCity jest brat mojego kumpla. No i od środy biorę autko na 2 tygodnie :wink:
Pozdrawiam Pablo

Pablo
Użytkownik zbanowany
Użytkownik zbanowany
Posty: 1003
Rejestracja: 12 mar 2006, 0:00
Lokalizacja: Łódź

Gdzie w Wa-wie wypożyczę Smarta?

Post autor: Pablo » 25 sie 2006, 23:06

"EWCIA" pisze:
"Pablo" pisze:Aaaaaa... Dzięki Ewcia za lynki :lol: Masz u mnie dużą kafkę :wink: (bez względu na stanowisko Radicza w tej kwestii :wink: )
wow!... będę trzymać Cię za słowo... :wink: :wink: :wink:
pozdrówki
U mnie słowo droższe pieniędzy :lol: :lol: :lol: 29 jestem przez cały dzień w Wa-wie to zapraszam.
Pozdrawiam Pablo

Awatar użytkownika
EWCIA
Klubowiczka
Klubowiczka
Posty: 497
Rejestracja: 07 wrz 2005, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

Gdzie w Wa-wie wypożyczę Smarta?

Post autor: EWCIA » 26 sie 2006, 19:59

"Pablo" pisze:Świat jest mały :lol: Okazało się że szefem tej wypożyczalni z BlueCity jest brat mojego kumpla. No i od środy biorę autko na 2 tygodnie :wink:
A koledze z Klubu nie załatwisz??? :D :D :D Poważnie pytam, bo dzwoniłe i odprawili mnie z kwitkiem :( :( :( A chciałbym w tym tygodniu wypożyczyć auto co najmniej na tydzień!!!

Pozdrawiam, Radicz.
kiedyś Kappa Blue Lady - obecnie Coupe 20VT ;-)

Pablo
Użytkownik zbanowany
Użytkownik zbanowany
Posty: 1003
Rejestracja: 12 mar 2006, 0:00
Lokalizacja: Łódź

Gdzie w Wa-wie wypożyczę Smarta?

Post autor: Pablo » 26 sie 2006, 21:24

Jak bedzie coś do wzięcia to dam info. Tylko podeslij mi jakiś numer komóry do siebie. Jak będzie coś wolengo zadzwonią do Ciebie :wink: No i pierwszy w kolejce jest Nat :lol:
Pozdrawiam Pablo

Awatar użytkownika
mustafi
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 418
Rejestracja: 09 lis 2004, 0:00
Lokalizacja: Piła

Gdzie w Wa-wie wypożyczę Smarta?

Post autor: mustafi » 26 sie 2006, 22:23

"Pablo" pisze:Jak bedzie coś do wzięcia to dam info. Tylko podeslij mi jakiś numer komóry do siebie. Jak będzie coś wolengo zadzwonią do Ciebie :wink: No i pierwszy w kolejce jest Nat :lol:
no!!
to juz jasne dlaczego dla "zwyklego klienta" polaka szaraka z ulicy pierwszy wolny termin jest w PAZDZIERNIKU!

jakie banalnie proste sa wyjasnienia wszelkich kolejek w szpitalach, sadach... :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Nat
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 20000
Rejestracja: 25 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Poznań & Warszawa Masz problem na Forum? Pytaj!
Kontakt:

Gdzie w Wa-wie wypożyczę Smarta?

Post autor: Nat » 27 sie 2006, 17:00

"mustafi" pisze:to juz jasne dlaczego dla "zwyklego klienta" polaka szaraka z ulicy pierwszy wolny termin jest w PAZDZIERNIKU!

jakie banalnie proste sa wyjasnienia wszelkich kolejek w szpitalach, sadach... :D
Pamiętam jak w latach osiemdziesiątych nie było towaru dla "zwykłego klienta" polaka- szaraka bo ludność wykupywała. Dowodów było bez liku " widziała Pani, jak ta Nowakowa spod trójki kupowała trzy kostki mydła? A potem społeczeństwo nie może kupić mydłą w sklepie!"
Jakkolwiek brzmi to dziś śmiesznie to wtedy ludzie z inicjatywą działający zgodnie ze zdrowym rozsądkiem (oferujący towar po cenie rynkowej) byli piętnowani jako przestępcy i szkodnicy (tzw. spekulanci) Dziś mamy normalny handel i takie problemy dawno zniknęły same, nadal jednak służba zdrowia działa jak za komuny- w interesie grupy urzędasów i lekarzy- łapówkarzy, którzy na niej pasożytują, a nie w interesie dostawców i klientów (właścicieli szpitali i chorych). Tylko, że nikomu nie chce się tego zmienić. Łatwiej jest banalnie wyjaśniać kolejki w szpitalach Czym? Tym, że ktoś zajmuje złośliwie miejsce w szpitalu czy w sądzie?

A co do Smartów, to musi być dobry biznes i jeszcze z niezadużą konkurencją. Skoro popyt przewyższa podaż to sugeruję otwarcie konkurencji. :D

Pozdrawiam serdecznie

Nat i jego Lybra SW 2,0 20V

Kisiel: ?Socjalizm - jest to ustrój, w którym bohatersko zwalcza się trudności nieznane w żadnym innym ustroju?.
Pozdrawiam
Nat
Obrazek + Phedra JTD + Lybra SW 2,0 na emigracji i DS20
Stasiu, co jest najważniejsze w życiu? Staś (2 lata): Luuuuuzik!!! ||| Piotruś (2 lata): Tata, nie ce Pasem, ce Gekiem!
Proszę, używaj polskich znaków! To chyba różnica, czy robisz komuś łaskę, czy laske? ;)

Awatar użytkownika
Orsya
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 813
Rejestracja: 23 maja 2006, 0:00
Lokalizacja: Wrocław

Gdzie w Wa-wie wypożyczę Smarta?

Post autor: Orsya » 27 sie 2006, 17:57

Nat,

proponuję przejść się na wizytę do prywatnego szpitala a zauważysz różnicę... :lol: : yesyes :
była LANCIA MUSA:((
nowe cavallino rampante:)))) tylko w innym opakowaniu:)))
tel. 504 279 488

Awatar użytkownika
Nat
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 20000
Rejestracja: 25 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Poznań & Warszawa Masz problem na Forum? Pytaj!
Kontakt:

Gdzie w Wa-wie wypożyczę Smarta?

Post autor: Nat » 27 sie 2006, 22:14

Wiem, też płacę drugi raz za to samo, żeby móc się (ewentualnie) godnie leczyć.
Ale w przypadku prywatnych szpitali nikt nie wyjaśnia długich kolejek czekających.
Pozdrawiam
Nat
Obrazek + Phedra JTD + Lybra SW 2,0 na emigracji i DS20
Stasiu, co jest najważniejsze w życiu? Staś (2 lata): Luuuuuzik!!! ||| Piotruś (2 lata): Tata, nie ce Pasem, ce Gekiem!
Proszę, używaj polskich znaków! To chyba różnica, czy robisz komuś łaskę, czy laske? ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Mazowieckie :::”