Wrak race - Kraków - 26 kwietnia 2015

Grupa Śląsk i Małopolska

Moderatorzy: ciociaE, andrzej1

ciociaE
Przedstawiciel Regionalny
Przedstawiciel Regionalny
Posty: 2756
Rejestracja: 06 lip 2009, 19:42
Lokalizacja: Kraków

Wrak race - Kraków - 26 kwietnia 2015

Post autor: ciociaE » 14 kwie 2015, 23:16

Jak wiadomo lub nie (czyli zależnie od tego, jak kto uważnie czyta forum) - nasz kolega Bartek (bichon) szykuje się od jakiegoś czasu na to wydarzenie. Gdyby nie było odwołane w lutym, mielibyśmy to za sobą ;)
Konkretnie zawody zaczynają się o 10. Bartek będzie nawet wcześniej. Z naszej rozmowy wynika, że im wcześniej się umówimy, tym większa szansa na pokibicowaniu mu (straszy, że długo może nie pojeździć). Pytanie kto chętny do grupy wsparcia i o której się chcemy umówić. Damy radę na 10?, choć brzmi trochę okrutnie ;) Dodatkową atrakcją może być grillowanie - tylko jak my te kiełbaski od tego kurzu uchronimy?
Emancipate yourselves from mental slavery
None but ourselves can free our minds

Awatar użytkownika
Bichoń
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 5041
Rejestracja: 09 sie 2007, 0:00
Lokalizacja: Kraków

Re: Wrak race - Kraków - 26 kwietnia 2015

Post autor: Bichoń » 14 kwie 2015, 23:43

Kiełbaski od kurzu można ochronić poprzez szybkie ich skonsumowanie.
Żeby zniechęcić na samym początku to powiem, że wstęp na imprezę to koszt 10zł/osoby, do tego parking kosztuje kolejną dychę (a w okolicy jest zakaz postoju... w weekendy kiedy są te imprezy, żeby właściciel parkingu mógł sobie zarobić).
Ja ze swojej strony obiecuję, że jeżeli tylko niebo nie spadnie mi na głowę to się zjawię. Dostałem jasne sygnały od małżonki że mamy za dużo samochodów i trzeba zacząć się ich pozbywać. Zielony wrak jest praktycznie przygotowany od kilku miesięcy do tej postaci złomowania, trzeba będzie przysiąść nad nim jeszcze na jeden dzień dopiąć szczegóły.


PS. szukam transportu samochodu w jedną stronę, z Wieliczki na Nową Hutę. Gdyby ktoś dysponował wolnymi środkami przewozowymi typu laweta, proszę o kontakt.

Awatar użytkownika
Bichoń
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 5041
Rejestracja: 09 sie 2007, 0:00
Lokalizacja: Kraków

Re: Wrak race - Kraków - 26 kwietnia 2015

Post autor: Bichoń » 23 kwie 2015, 7:36

Impreza niestety została odwołana. Organizator wrak race szuka nowej miejscówki na imprezę.

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Śląsk i Małopolska :::”