Dyskusja na temat , to ile za fotele ;)

Róbta co chceta ;)

Moderator: giekso

Krzych
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 39
Rejestracja: 26 maja 2014, 20:21
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

Dyskusja na temat , to ile za fotele ;)

Post autor: Krzych » 10 lip 2017, 7:12

Dodałem więcej zdjęć. Istnieje też możliwość kupienia podsufitki, słupków i oświetlenia, aby mieć całe wnętrze zgodne kolorystycznie.

Awatar użytkownika
Helios
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2275
Rejestracja: 20 cze 2008, 0:00
Lokalizacja: Legnica

Re: [Sprzedam] Komplet foteli + boczki drzwi Lybra Sedan

Post autor: Helios » 10 lip 2017, 9:34

Cześć, z doświadczenia Ci powiem, że za miesiąc ściągniesz tapicerkę do śmieci, a stelaże oddasz na złom 45gr/kg i niestety tyle to jest warte.

BTW: mi za kompletną skórę poltrona frau do thesisa w ładnym stanie nie ma kto dać pińcet : cenzura :

Awatar użytkownika
Gatess
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 55
Rejestracja: 15 lip 2015, 16:10
Imię: Jarek
Lokalizacja: Legnica / Dolnyśląsk

Re: [Sprzedam] Komplet foteli + boczki drzwi Lybra Sedan

Post autor: Gatess » 10 lip 2017, 12:10

Dokładnie jak mówi Helios, ja za 300 kupiłem kpl ładniej skóry plus gratis lampy przód. Za najtansza opcje materiałowa weźmiesz max 100, i się ciesz że pozbędziesz się gratow z garażu.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Lancia Lybra SW 2.4 JTD

Krzych
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 39
Rejestracja: 26 maja 2014, 20:21
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

Re: [Sprzedam] Komplet foteli + boczki drzwi Lybra Sedan

Post autor: Krzych » 10 lip 2017, 13:25

Cena jest oczywiście do negocjacji i to grubej. Jakby pierwsze pytanie od każdego zainteresowanego kupnem czegokolwiek w tym kraju nie brzmiało "panie, a ile pan spuści?" to
mógłbym podać jaka cena mnie satysfakcjonuje.

A co do kompletu skórzanego za 300zł, jakbym znalazł ładny fotel kierowcy to sam bym wymienił, niestety po tym co widzę na allegro wszystkie te kompletne tapicerki za 300zł (i to nie skórzane) są w stanie tragicznym i nie wiem czy odważyłbym się na tym położyć cokolwiek, żeby mi się nie przykleiło. O pojedynczych fotelach nie ma co mówić.

@Helios, ilość osób kupujących Thesisa który jest w takim stanie, że trzeba w nim wymieniać fotele dąży do zera. Jak ktoś nie dba o tapicerkę w Thesisie to nie ma co liczyć że dbał np. o wymianę oleju w skrzyni czy w silniku, więc kupienie takiego auta to oczywista wtopa.

Awatar użytkownika
Helios
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2275
Rejestracja: 20 cze 2008, 0:00
Lokalizacja: Legnica

Re: [Sprzedam] Komplet foteli + boczki drzwi Lybra Sedan

Post autor: Helios » 10 lip 2017, 16:56

Jakiś miesiąc temu rozkręciłem lybrę sw na fanty i mam komplet granatowej alcantary w stanie średnim i nawet jej nigdzie nie wystawiam, bo wiem, że nikt tego nie kupi. Miejsca to zabiera sporo, warte tyle co nic, w wysyłce problematyczne i drogie. Musiałbym ją wyprać, a wiem, że jak zainwestuję 20zł w jakiegoś sonaxa do tapicerki to tyle też będę stratny, roboty nie licząc.

Masz komplet szmacianych foteli w takim se stanie, z najbiedniejszej lybry, które nie są nic warte. (nie zazdroszczę Ci, nie dokuczam, nie krytykuję ani nic)

http://allegro.pl/fotel-fotele-kanapa-k ... ml#thumb/1
Pierwsze lepsze ogłoszenie z alledrogo 180zł za komplet. Wyprać ogolić i posłuży.

Co do tapicerki w Thesisie to się mylisz. Poltrona to najwyższa wersja skóry, więc choćby żeby doposażyć samochód można sobie taką kupić, bądź jak ktoś ma alcantarę która trwałością nie grzeszy.

Krzych
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 39
Rejestracja: 26 maja 2014, 20:21
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

Re: [Sprzedam] Komplet foteli + boczki drzwi Lybra Sedan

Post autor: Krzych » 10 lip 2017, 20:22

Co do tapicerki w Thesisie to się mylisz. Poltrona to najwyższa wersja skóry, więc choćby żeby doposażyć samochód można sobie taką kupić, bądź jak ktoś ma alcantarę która trwałością nie grzeszy.
Czy sam nie napisałeś przed chwilą że nikt tego nie chce kupić?
Pierwsze lepsze ogłoszenie z alledrogo 180zł za komplet. Wyprać ogolić i posłuży.
Więc proszę. Za 180zł mam komplet bez boczków podsufitki i słupków, więc na starcie nie pasuje mi kolorystycznie do wnętrza. Będę musiał je prać i golić, żeby zaczęły jakoś wyglądać (proponuję zwrócić uwagę na stan zagłówka tylnej kanapy). Jeżeli policzysz koszt prania (płyn, odkurzacz piorący bo szczotką tego nie wyciągniesz) to wyjdzie tak czy siak około 250zł + kilka godzin roboty (nadal bez boczków więc nadal nie pasują do wnętrza). I z całym szacunkiem, ale jeżeli komplet który wystawiam jest "w takim se stanie", to masz duże poczucie humoru wrzucając tego linka. Osobiście wolałbym mieć ładne szmaciane fotele niż upaćkaną alkantrę całą w farfoclach.

Wzrusza mnie Twoja troska o moje miejsce w garażu, ale jest niepotrzebna. Sprawa jest prosta: jest ogłoszenie, jesteś zainteresowany kupnem, to pisz za ile chcesz to kupić (50zł, 100zł, 200zł, 350zł?) i albo się dogadamy albo nie. Nie jesteś zainteresowany kupnem w ogóle to po co piszesz w wątku i go zaśmiecasz.

Awatar użytkownika
Maniak
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 4037
Rejestracja: 21 sty 2014, 21:25
Imię: Mariusz
Lokalizacja: Staroźreby

Re: [Sprzedam] Komplet foteli + boczki drzwi Lybra Sedan

Post autor: Maniak » 10 lip 2017, 21:25

I dziura w szmacie za pincet : gafa : powodzenia w bojach : beczy :
Pozdrawiam brać klubowiczów : ok2 :
Kappa 2.0, 2.4, 3.0, 2.4TD WSZYSTKIE CZĘŚCI!
Tel. 606 692 044 Jak by co było trzeba.
Piaskowanie i zabezpieczenia antykorozyjne.

Krzych
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 39
Rejestracja: 26 maja 2014, 20:21
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

Re: [Sprzedam] Komplet foteli + boczki drzwi Lybra Sedan

Post autor: Krzych » 10 lip 2017, 22:21

Jesteś zainteresowany? Zaproponujesz cenę? Nie? To po co tu wszedłeś, tak sobie pomarudzić, bo nie masz się czym zająć albo z kim pogadać?

Dziura w szmacie - ano jest. Jest przetarcie, więc uczciwie napisałem, zrobiłem jej dokładne zdjęcie żeby było widać. Widocznie powinienem zrobić jak 90% handlarzy, napisać że w stanie idealnym, bez żadnych przytarć, bo przecież jak ktoś już przyjedzie to może kupi bo mu będzie szkoda drogi. Nasza typowa polska mentalność - narzekamy na kręcone liczniki, ale auta powyżej 200k nie kupimy. Narzekamy że potem szpachla z auta odpada, ale jak jest mała zagniotka to od razu chcemy zbić pół ceny.

Wydawało mi się że to jest dział z ogłoszeniami a nie temat do dyskusji o wartościach części używanych. Jeśli się pomyliłem to proszę moderatora o usunięcie całego tematu. Jeżeli mam rację to proszę o usunięcie postów nie mających związku z ogłoszeniem.

Awatar użytkownika
faraon
Moderator Globalny
Moderator Globalny
Posty: 7294
Rejestracja: 09 gru 2009, 21:50
Skype: nie używam
Imię: Andrzej
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: [Sprzedam] Komplet foteli + boczki drzwi Lybra Sedan

Post autor: faraon » 10 lip 2017, 22:28

Krzych pisze: 10 lip 2017, 22:21 Jesteś zainteresowany? Zaproponujesz cenę? Nie? To po co tu wszedłeś, tak sobie pomarudzić, bo nie masz się czym zająć albo z kim pogadać?

Wydawało mi się że to jest dział z ogłoszeniami a nie temat do dyskusji o wartościach części używanych. Jeśli się pomyliłem to proszę moderatora o usunięcie całego tematu. Jeżeli mam rację to proszę o usunięcie postów nie mających związku z ogłoszeniem.
Kolego Krzychu. Nie tak nerwowo :)
Zanim zaczniesz potyczki słowne z mniej, bardziej lub wcale zainteresowanymi potencjalnymi kupcami przeczytaj regulamin działu Giełda, szczególnie punkt 4.4 (i nie tylko), a unikniesz niepotrzebnych negatywnych /swoich/ emocji.
Zapraszam do lektury - link klikalny.
Samochodem kieruje głowa. Ręce i nogi to tylko robole ...
Niewidomy może jeździć samochodem ..... - jako pasażer ....

ZAPRASZAM DO SKLEPIKU KLUBOWEGO - TAKICH GADŻETÓW NIE KUPISZ NIGDZIE :!: :!: :!: <<<- klik

Kappa Coupe 3.0 24v automat nr 191 - 1997 - KLIK
FIAT Croma II; 2.4 M-Jet automat - 2008 - KLIK
była =>Kappa SW 2.0 20v + LPG - 1997 - KLIK
była =>Delta HPE 1,6 + LPG Vialle - 1999 - KLIK
Były: Syrena 105 (1974, 1979); PF 125p (1980, 1987); Polonez (1989); MB W123 (1983); Palio weekend (1998); IVECO TD (1998)

Krzych
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 39
Rejestracja: 26 maja 2014, 20:21
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

Re: [Sprzedam] Komplet foteli + boczki drzwi Lybra Sedan

Post autor: Krzych » 10 lip 2017, 22:33

Czytałem, i powiem więcej, doczytałem nawet do następnego punktu, który brzmi:

"4.5 Wszelkie wypowiedzi nie mające odpowiednich podstaw bądź też odbiegające od tematu będą usuwane."

Poza tym, w skład wchodzą wszystkie fotele, wszystkie boczki, wszystkie słupki i podsufitka.
Ktoś mi wrzuca jakieś tam alkantrowe fotele za 180zł
Ceny za komplet boczków z Allegro - 80-100zł
Cena za podsufitkę z Allegro - 100zł
Słupków nie znalazłem.
Każdy element z innej parafii.

Z podliczeń "Allegrowych" wychodzi 380zł. Do tego są słupki w kolorze zgodnym z podsufitką. I oczywiście oświetlenie kabinowe zgodne z kolorem podsufitki. Do tego cena jest do negocjacji i to jak napisałem grubej.

Awatar użytkownika
Flyman
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 3458
Rejestracja: 08 lis 2005, 0:00
Imię: Grzegorz
Lokalizacja: WPR

Re: [Sprzedam] Komplet foteli + boczki drzwi Lybra Sedan

Post autor: Flyman » 10 lip 2017, 23:09

Krzych, towar masz pierwsza klasa, do tego komplet, w zupełnie przyzwoitym stanie.
Nie daj się wciągać w dyskusje z zazdrośnikami, na dodatek, nie mającymi pojęcia o rynku materiałowym. Skór jest bez liku, a twoja tapicera jest w zasadzie unikatowa.
Trzymaj cenę, a zobaczysz, jak im wszystko zmięknie, jak to opylisz.
Pamiętaj, skąd pochodzisz, ile masz tu już wpisów, bądź twardy, ty tu rozdajesz karty.

Awatar użytkownika
meqqex
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2393
Rejestracja: 05 wrz 2012, 18:15
Skype: pr2em0
Imię: Przemek
Lokalizacja: Chojna - ZGR
Kontakt:

Re: [Sprzedam] Komplet foteli + boczki drzwi Lybra Sedan

Post autor: meqqex » 10 lip 2017, 23:28

Flyman pisze: 10 lip 2017, 23:09 Krzych, towar masz pierwsza klasa, do tego komplet, w zupełnie przyzwoitym stanie.
Nie daj się wciągać w dyskusje z zazdrośnikami, na dodatek, nie mającymi pojęcia o rynku materiałowym. Skór jest bez liku, a twoja tapicera jest w zasadzie unikatowa.
Trzymaj cenę, a zobaczysz, jak im wszystko zmięknie, jak to opylisz.
Pamiętaj, skąd pochodzisz, ile masz tu już wpisów, bądź twardy, ty tu rozdajesz karty.
Grunt to zawsze pozytywne nastawienie :)

PS
Nie ma to jak wymiana zdań i opinii bo temat jest cały czas na topce :)
[Lancia_Lybra_SW_LX_1.9_JTD_85kW_2004R]
6cio biegowy manual
BREMBO Brakes System
Novitec 18 inch wheels
ECU soft update STAGE 1 150 KM / 340 Nm by Ramzes_II

Awatar użytkownika
Maniak
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 4037
Rejestracja: 21 sty 2014, 21:25
Imię: Mariusz
Lokalizacja: Staroźreby

Re: [Sprzedam] Komplet foteli + boczki drzwi Lybra Sedan

Post autor: Maniak » 11 lip 2017, 0:23

Flyman pisze: 10 lip 2017, 23:09 Krzych, towar masz pierwsza klasa, do tego komplet, w zupełnie przyzwoitym stanie.
Nie daj się wciągać w dyskusje z zazdrośnikami, na dodatek, nie mającymi pojęcia o rynku materiałowym. Skór jest bez liku, a twoja tapicera jest w zasadzie unikatowa.
Trzymaj cenę, a zobaczysz, jak im wszystko zmięknie, jak to opylisz.
Pamiętaj, skąd pochodzisz, ile masz tu już wpisów, bądź twardy, ty tu rozdajesz karty.
Hooooo Paaaaanie padam do nóżek buziak
Pozdrawiam brać klubowiczów : ok2 :
Kappa 2.0, 2.4, 3.0, 2.4TD WSZYSTKIE CZĘŚCI!
Tel. 606 692 044 Jak by co było trzeba.
Piaskowanie i zabezpieczenia antykorozyjne.

Krzych
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 39
Rejestracja: 26 maja 2014, 20:21
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

Re: [Sprzedam] Komplet foteli + boczki drzwi Lybra Sedan

Post autor: Krzych » 11 lip 2017, 8:13

Maniak, Flyman, Helios - proszę zatem o Wasze oferty na komplety skórzane w przyzwoitym stanie za 300zł. Póki nie pojawi się w temacie link do aukcji z takim zestawem to wasze gadanie jest nadal tylko gadaniem. Ja przeglądam ogłoszenia i nadal widzę pojedyncze fotele po stówie w dużo gorszym stanie.
Flyman pisze: Trzymaj cenę, a zobaczysz, jak im wszystko zmięknie, jak to opylisz.
Skąd wiesz że trzymam cenę? Jakaś cena musi być wpisana bo taki jest wymóg działu. Żaden z was nie zaproponował jakiejkolwiek ceny za to co wystawiłem, żaden nie wie jaka może być ostateczna cena, ale każdy zabiera głos, pomimo że nie jest wcale zainteresowany. Czuję specyficzny zapach, co to może być? Tak, to chyba cebula....

Ponad 200 osób przejrzało ten temat i skoro nie są zainteresowane to nie zabierają głosu. Proponuję wziąć z nich przykład, malkontenci.

Awatar użytkownika
Maniak
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 4037
Rejestracja: 21 sty 2014, 21:25
Imię: Mariusz
Lokalizacja: Staroźreby

Re: [Sprzedam] Komplet foteli + boczki drzwi Lybra Sedan

Post autor: Maniak » 11 lip 2017, 10:16

Krzych pisze: 11 lip 2017, 8:13 Maniak, Flyman, Helios - proszę zatem o Wasze oferty na komplety skórzane w przyzwoitym stanie za 300zł. Póki nie pojawi się w temacie link do aukcji z takim zestawem to wasze gadanie jest nadal tylko gadaniem. Ja przeglądam ogłoszenia i nadal widzę pojedyncze fotele po stówie w dużo gorszym stanie.
Flyman pisze: Trzymaj cenę, a zobaczysz, jak im wszystko zmięknie, jak to opylisz.
Skąd wiesz że trzymam cenę? Jakaś cena musi być wpisana bo taki jest wymóg działu. Żaden z was nie zaproponował jakiejkolwiek ceny za to co wystawiłem, żaden nie wie jaka może być ostateczna cena, ale każdy zabiera głos, pomimo że nie jest wcale zainteresowany. Czuję specyficzny zapach, co to może być? Tak, to chyba cebula....

Ponad 200 osób przejrzało ten temat i skoro nie są zainteresowane to nie zabierają głosu. Proponuję wziąć z nich przykład, malkontenci.
Wyluzuj majty i nie wyskakuj tu na forum z ,,malkontentami,, trochę pokory i nie unoś się zbyt mocno
Trzeba było poprosić moda co by zamknął temat i po sprawie buziak
Pozdrawiam brać klubowiczów : ok2 :
Kappa 2.0, 2.4, 3.0, 2.4TD WSZYSTKIE CZĘŚCI!
Tel. 606 692 044 Jak by co było trzeba.
Piaskowanie i zabezpieczenia antykorozyjne.

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Hyde Park :::”