(jednak nie) kończę 4 letnia przygodę z kappą

Moderator: stabraf

Awatar użytkownika
Dizzy
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 389
Rejestracja: 11 lut 2006, 0:00
Lokalizacja: Chorzów (woj. śląskie)

(jednak nie) kończę 4 letnia przygodę z kappą

Post autor: Dizzy » 02 kwie 2007, 15:47

"Arek" pisze:heheh, no i pozostałem z Kapiszonem. Ponieważ zona na całego szuka działki do kupienia więc cała kasa idzie na ten cel. Kapiszon chyba nawet sie ucieszył bo jakos tak ładnie jeździ :-)
Z drugiej strony to zal oddawać autko o którym już tak dużo wiem. Tak czy siak szukam teraz dodastkowego autka bo potrzebne mi drugie.
Wielkie brawa :D tak 3maj : yesyes :
Obrazek
Obrazek

marcysia
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 25
Rejestracja: 15 sie 2004, 0:00
Lokalizacja: Warszawa - Targówek

Re: (jednak nie) kończę 4 letnia przygodę z kappą

Post autor: marcysia » 26 kwie 2007, 23:57

"Arek" pisze: Trochge ludzi sie poznało i było fajnie, szczególni9e początki - 2003 r. - kiedy było nas tak mało (zlociki warszawskie po 3 sztuki aut :lol: .
...
Tak, Arku, było fajnie i kameralnie... :roll:

Całuski,
szczególne dla Arka, Sancheza i Compablo : yesyes :
Lancia Kappa 2,0 1996 benz/gaz

Awatar użytkownika
Rudolf
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 102
Rejestracja: 12 mar 2007, 0:00
Lokalizacja: Berlin

(jednak nie) kończę 4 letnia przygodę z kappą

Post autor: Rudolf » 27 kwie 2007, 8:15

Witaj,kazdy wie , ze decyzje ekonomiczno-uzytkowe zawsze wieksza role graja , niz , powiedzmy , decyzje z sympatii.Jak sam wiesz z pewnoscia , Thesis nie cieszy sie zbyt duza popularnoscia nawet u makaroniazy i jak sam sie przekonales , nie decyduje o tym ani jakosc , ani tez Design.
Ja ze swego auta jestem super zadowolony , malo tego , jestem wrecz oczarowanyi w porownaniu do niemieckiej " jakosci " , auto moje robi to , do czego zostalo stworzone - poprostu jezdzi.

Decyzja nalezy oczywiscie do Ciebie , tym bardziej , jak juz pisales , podejmujesz sie budowy domu.
A wiec i mnie nie pozostaje nic innego , jak tylko zyczyc Tobie powodzeniu w budowie domu i kupna czegos rozsadnego.
Jak bys zechcial jeszcze tu zerknac , nic to nie kosztuje , to sie zorientujesz , ze akurat te modele tanieja i to w dosc zawrotnym tempie.

www.ebay.de

i wgraj ten numer: 260107468315

Powodzenia
Powodzenia - Rudolf

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kappa/Kappa SW/Kappa Coupe”