Strona 1 z 1

Lybra - jak ustawić zegarek

: 02 kwie 2008, 15:09
autor: goldmember
Słuchajcie czytałem , czytałem, zmieniałem płyty z Włoch na Niemcy i odwrotnie i czas jak miałem zimowy tak mam dalej. Jestem godzinę do tyłu i kurcze troszkę mi to przeszkadza, jak to zmienić?... tylko nie piszcie ze mam czekać do zimy.. :)

Lybra - jak ustawić zegarek

: 02 kwie 2008, 15:31
autor: zbychoo
"goldmember" pisze: zmieniałem płyty z Włoch na Niemcy i odwrotnie

Jak to zmieniałeś płyty? Nie rozumiem stwierdzenia. Poza tym przecież godzinę możesz zmienić poprzez SETUP w menu.

Lybra - jak ustawić zegarek

: 02 kwie 2008, 15:46
autor: STOD
Zmień w menu! Już płyt nie ruszaj :D Trzeba odptaszyć summer.Dobrze mówię ?

Lybra - jak ustawić zegarek

: 02 kwie 2008, 16:12
autor: Kis79
dobrze, a do tego strefa czasowa musi byc pierwsza

Lybra - jak ustawić zegarek

: 06 kwie 2008, 19:56
autor: goldmember
zmieniałem płyty navi: raz Niemcy raz Włochy..... ale ok

a gdzie jest w setup? szukałem takiej opcji, bo pojawił i u mnie sie taki błyskotliwy pomysł, tylko że nie mam takiej opcji.... chyba ze cosik nie robie jak trzeba.

moja navi to ta z telefonem, powiedzcie gdzie jest setup a będę szczęśliwy bo juz oczopląsów dostaje od tej idiotycznej zmienionej godziny.

z góry dziękuję.

Lybra - jak ustawić zegarek

: 07 kwie 2008, 12:53
autor: STOD
Prawy przycisk pod ekranem naciśnij - tam gdzie spalanie sie pokazuje mni.Tam bedzie settings.Wejdź w to.I będzie data/time.Nam wejdx i bedzie.jestem w pracy teraz i nie mam tego przed oczami ale będzie na bank.

Lybra - jak ustawić zegarek

: 10 kwie 2008, 9:01
autor: goldmember
jest.

jak to mozliwe ze wczesniej nie widzialem tego.... az wstyd.

pozdrawiam