Strona 1 z 1
Lancia Delta III dołożenie wspomagania parkingowego city
: 01 gru 2017, 21:51
autor: jacpab1
Witam, moja Lancia nie posiada wspomagania city, czy jest możliwość dołożenia takiego wspomagania? Co będę potrzebował po za przyciskiem włączającym, którego nie mam w mojej wersji?
Re: Lancia Delta III dołożenie wspomagania parkingowego city
: 03 gru 2017, 15:07
autor: BootError
Jak to nie ma? Myślałem, że to ma każda Delta. Swoją drogą, uważam to CITY za zbędny gadżet. Wspomaganie w Delcie i tak jest za mocne jak dla mnie
Re: Lancia Delta III dołożenie wspomagania parkingowego city
: 03 gru 2017, 16:19
autor: miwis
Rzeczywiście ten przycisk nie ma sensu, ani razu go nie użyłem a mam Deltę już 5 lat. Wspomaganie i tak jest przesadzone w tym samochodzie, że bardziej przydałby się przycisk, który je ogranicza .
Wysłane z mojego ASUS_Z012D przy użyciu Tapatalka
Re: Lancia Delta III dołożenie wspomagania parkingowego city
: 04 gru 2017, 20:17
autor: OKOwiec
Przecież każda Delta ma wspomaganie City
Bez jaj że w KAŻDEJ Pandzie (II i III) jest a w Delcie niby nie ma.
Re: Lancia Delta III dołożenie wspomagania parkingowego city
: 05 gru 2017, 22:12
autor: jacpab1
No właśnie że nie ma, mam wersje 1.8 tbi platino i wspomagania city nie mam. Na włoskim forum wyczytałem że jest to spowodowane innym system w samochodzie, u mnie jest tryb normal,sport i winter i wtedy zmienia się charakterystyka zachowania samochodu (zawieszenie,skrzynia,silnik,wspomaganie)