Instalacja Landi Renzo

Problemy, porady i opinie dotyczące LPG w Naszych Lanciach
Awatar użytkownika
konrad77
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 33
Rejestracja: 10 wrz 2006, 0:00
Lokalizacja: Wrocław

Instalacja Landi Renzo

Post autor: konrad77 » 12 wrz 2008, 8:02

Witam, mam pytanie czy ktoś z kolegów może coś powiedzieć na temat instalki Landi Renzo + wtryskiwacze Matrix ? Założyłem do Lybry 2.0 jak na razie żadnych problemów, ale chciałem się dowiedzieć jakie są opinie o tych instalacjach.
Pozdrawiam
była - Kappa tds
jest - Lybra SW 2.0 20V

Awatar użytkownika
Bichoń
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 5043
Rejestracja: 09 sie 2007, 0:00
Lokalizacja: Kraków

Instalacja Landi Renzo

Post autor: Bichoń » 12 wrz 2008, 8:51

Mam instalkie LR II generacji w swojej delcie, zalozona prawdopodobnie z 9 lat temu we Wloszech.
Zalety - nie mam spadku mocy po przelaczeniu na LPG. Jak do tej pory bezproblemowa.

Awatar użytkownika
Artur G.
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2222
Rejestracja: 22 sty 2006, 0:00
Imię: Artur
Lokalizacja: Lubartów k/Lublina
Kontakt:

Instalacja Landi Renzo

Post autor: Artur G. » 12 wrz 2008, 9:25

Cześć, w kappie 2.0 a więc bliźbniaczy silnik, mam LR sekwencja i tyle wiem na dziś... faktem jest, że kupiłem samochód 2,5 roku temu juz z ta instalka i jeździ bezproblemowo, wg mmnie brak spadku mocy, odnosze wrażenie, że wręcz przeciwnie.
mam tylko jeden problem, raz na kilka tygodni potrafi sie nie przełączyć z pb na lpg, nie wiem co sie dzieje i żaden z gazolików nie wie, wszystko sprawdzone i wymienione poza komputerem. Pawnie cos z elektroniką. Ale narazie jest ok. Pisałem o tym przy innym poscie pt. "cena gazu' lub podobny. Ogólnie nie jest źle, samochód mało pali, w trasie ok. 10 l miasto - hm. pewnie kilkanaście - trudno powiedzieć.
W mojej części kraju jest ta instalka rzadko spotykana (samochód kupiłem k/Szczecina).
pozdrawiam
pozdrawiam, Artur
Kappa była przez 56 m i 14 dni.
Dedra była przez 28 m i 13 dni
Alfa 156 1.8 TS była - 26 m i 5 dni
Jaguar X-type 3.0 V6 awd był 40 miesięcy
Lancia Lybra sedan 1.6 była ponad 4 lata
była:
Delta III 1.4 150 KM przez 9 lat

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: LPG :::”