Kappa - noszę się z zamiarem kupna

Awatar użytkownika
Torell007
Założyciel LKP
Założyciel LKP
Posty: 1363
Rejestracja: 09 sty 2005, 0:00
Imię: Michał
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Kappa - noszę się z zamiarem kupna

Post autor: Torell007 » 08 gru 2005, 16:40

"hardwired" pisze:od kiedy wymiana rozrzadu to sam pasek (a czy przypadkiem ten silnik nie ma dwoch paskow?) ? a gdzie jakies rolki/napinacze etc?
jest jeszcze pasek klinowy ale to inna bajka ;) a rolki/napinacze się wymienia jak sa do bani - np. wyją łożyska ;)
Wiele serc, jedno bicie, ciężarówki ponad życie ;-)

Obrazek

hardwired

Odp: Kappa - noszę się z zamiarem kupna

Post autor: hardwired » 08 gru 2005, 17:54

"Torell007" pisze:
"hardwired" pisze:od kiedy wymiana rozrzadu to sam pasek (a czy przypadkiem ten silnik nie ma dwoch paskow?) ? a gdzie jakies rolki/napinacze etc?
jest jeszcze pasek klinowy ale to inna bajka ;) a rolki/napinacze się wymienia jak sa do bani - np. wyją łożyska ;)
ta i np. po miesiacu od zmiany paska ta sama robota :) super pomysl !

Awatar użytkownika
Torell007
Założyciel LKP
Założyciel LKP
Posty: 1363
Rejestracja: 09 sty 2005, 0:00
Imię: Michał
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Kappa - noszę się z zamiarem kupna

Post autor: Torell007 » 08 gru 2005, 17:56

"hardwired" pisze:ta i np. po miesiacu od zmiany paska ta sama robota :) super pomysl !
jeśli ktoś jest sierota i się nie zna to nie skuma bazy ... wystarczy się znać to się wie czy rolka do czego kolwiek się nadaje czy nie ;) rolki potrafią wytrzymać 2 wymiany paska ;)
Wiele serc, jedno bicie, ciężarówki ponad życie ;-)

Obrazek

hardwired

Odp: Kappa - noszę się z zamiarem kupna

Post autor: hardwired » 08 gru 2005, 17:58

"Torell007" pisze:
"hardwired" pisze:ta i np. po miesiacu od zmiany paska ta sama robota :) super pomysl !
jeśli ktoś jest sierota i się nie zna to nie skuma bazy ... wystarczy się znać to się wie czy rolka do czego kolwiek się nadaje czy nie ;) rolki potrafią wytrzymać 2 wymiany paska ;)
wiesz nie ryzykowalbym uszkodzenia paska przez wadliwa rolke, ktora moze pasc w kazdej chwili (tak samo jak pasek, ktory z reguly zaraz przed peknieciem wyglada 'jak nowy').
kazdy mechanik do ktorego pojedziesz na wymiane rozrzadu zaproponuje wymiane wszystkiego, a tymbardziej nie da zadnej gwarancji jesli wymienisz sam pasek. a jesli chodzi o paski, to gwarancji nie daja tez gdy przywieziesz pasek GATES'a :-)

Awatar użytkownika
Torell007
Założyciel LKP
Założyciel LKP
Posty: 1363
Rejestracja: 09 sty 2005, 0:00
Imię: Michał
Lokalizacja: Gdynia

Kappa - noszę się z zamiarem kupna

Post autor: Torell007 » 08 gru 2005, 18:04

przeważnie rolki są kanadyjskie na łożyskach SWF lub Japońskich, sa bardzo wytrzymałe - oznaki zużycia to wycie ;) Ojciec jest konstruktorem maszyn i urządzeń precyzyjnych oraz prowadzi program prototypowo-wdrożeniowy w firmie w której m.in. pod jego skrzydłami jest narzędziownia i widziałem najróżniejsze cuda :D

P.S

jesli rolka prowadząca sama w sobie nie jest wyślizgana to wystarczy umiejętnie wymienić łożysko ;)
Wiele serc, jedno bicie, ciężarówki ponad życie ;-)

Obrazek

Anonymous

Wspaniale!!!

Post autor: Anonymous » 08 gru 2005, 21:37

Miała to być pomoc w zakupie Kappy a skonczyło się potyczką słowną!!! :oops: A gościu który chciał kupić Lancie prawie nic się nie dowiedział w tej sprawie!?!?

Awatar użytkownika
EVAN CORTEZ
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 287
Rejestracja: 13 mar 2005, 0:00
Lokalizacja: Kęty
Kontakt:

Kappa - noszę się z zamiarem kupna

Post autor: EVAN CORTEZ » 08 gru 2005, 21:47

HeHe Hardwired lubi wkładać kij w mrowisko :D
Taki Jego urok 8)
moja historia
BMW E38 735iA 1998 236KM V8

Anonymous

Kappa - noszę się z zamiarem kupna

Post autor: Anonymous » 09 gru 2005, 23:16

Zasialiscie we mnie pewne obawy i watpliwosci.Goscie Ci sprowadzaja tylko Lancie.Jak ja ogladalem to bylo 5 sztuk do sprzedania.A jesli chodzi o to coupe co jest w tle to jezdzi tym zona jednego z tych co te wozki ciagna.Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Luckyy
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1375
Rejestracja: 26 cze 2005, 0:00
Lokalizacja: Mielec/Kraków
Kontakt:

Kappa - noszę się z zamiarem kupna

Post autor: Luckyy » 09 gru 2005, 23:49

"EVAN CORTEZ" pisze:
"tomek" pisze:
"Luckyy" pisze: numerow nie widac ale wyglada mi to na Blue Whore Tekmara :wink:
Tekmar ma jak sama nazwa mowi BLUE a tamta jest bordowa.
Dokładnie 8)
przepraszam moja wina :oops: :oops: :oops:

nie mam pojecia jak to sie stalo - chyba bylem bardzo zmeczony jak to pisalem ...

btw: to auto Arka (wlasciciela AP) - tak przypuszczam ;-)
KAPPA 2,4 JTD '98 Obrazek
EXcar Obrazek
V Obrazek

"mBank funkcjonuje w zasadniczym oderwaniu od rzeczywistości bankowej go otaczającej"
/biegły sądowy

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe”