Nuova Delta - siłowniki klapy tylnej

s9123

Nuova Delta - siłowniki klapy tylnej

Post autor: s9123 » 29 cze 2006, 22:36

witam jak w temacie napisałem potrzebuje kupic siłowniki klapy tylnej i mam pytanie z czego pasuja bo jakos nie moge znaleść?

Anonymous

Nuova Delta - siłowniki klapy tylnej

Post autor: Anonymous » 03 lip 2006, 17:20

Wymontuj a potem podjedź do sklepu, coś ci dobiorą zapewne :wink:

Awatar użytkownika
TADEO
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 334
Rejestracja: 01 kwie 2005, 0:00
Lokalizacja: Szczecin

Nuova Delta - siłowniki klapy tylnej

Post autor: TADEO » 04 lip 2006, 16:30

w zeszlym roku mialem z nimi problem. i nie moglem nigdzie dostan. nawet we wloszech orginalow nie bylo. ale co sie okazalo dobrze kierownik sklepu poszukal i zamowil mi inne zamienniki z faiata coupe do klapy do silnika moge pozneij podac oznaczenia jakie na nich sa i znajdziesz za sztuke dalek ok 160 zl albo jeszcze wiecej nie pamietam. kupilem 2 sztuki a tylko jedna mialem do wymiany i jedna sobie lerzy. pozdro tadek
Była Lancia Delta 08.07.2008
Był VW Golf V GTI
Jest BMW 7 e65 730d

Awatar użytkownika
Student_
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 55
Rejestracja: 25 kwie 2005, 0:00
Lokalizacja: Grodzisk Maz.
Kontakt:

Nuova Delta - siłowniki klapy tylnej

Post autor: Student_ » 06 lip 2006, 23:14

Witam,
Ja ten temat przerabialem we wrzesniu zeszlego roku. Zadnego zamiennika nie znalazlem, musialem sprowadzic z Wloch
Firma która mi to sprowadziła:

Kod: Zaznacz cały

DYNAMIC SEAT z Oleśnicy
http://www.dynamicseat.pl 
Za sprężyny gazowe są firmy STABILUS. Do Lancii Delty II rok 94 (numer katalogowy spręzyn 7209HT) zapłaciłem 18 Euro netto + koszty przesyłki.
Sprężyny działają do tej pory, i póki co nie narzekam.

Pozdrawiam,
Student_
Lancia Nuova Delta
1.6 8V zagazowany, 94'
Made in Italy

Lancia - i wszystko jasne

s9123

Nuova Delta - siłowniki klapy tylnej

Post autor: s9123 » 08 lip 2006, 21:10

czyli razem z przesyłka ile wyszło?

Awatar użytkownika
Radicz
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1605
Rejestracja: 27 lut 2005, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

Nuova Delta - siłowniki klapy tylnej

Post autor: Radicz » 09 lip 2006, 1:29

"TADEO" pisze:w zeszlym roku mialem z nimi problem. i nie moglem nigdzie dostan. nawet we wloszech orginalow nie bylo. ale co sie okazalo dobrze kierownik sklepu poszukal i zamowil mi inne zamienniki z faiata coupe do klapy do silnika moge pozneij podac oznaczenia jakie na nich sa i znajdziesz za sztuke dalek ok 160 zl albo jeszcze wiecej nie pamietam. kupilem 2 sztuki a tylko jedna mialem do wymiany i jedna sobie lerzy. pozdro tadek
Cena troszkie zawyżona,skoro już mowa o tych siłownikach :roll: :roll: :roll:
Skoro dopasowałeś do siebie siłowniki od F. Coupe do tylnej klapy, to gratki 8) 8) 8) Chyba strzela Ci teraz klapa w górę jak z katapulty!!!! To jakaś pomyłka, bo klapa tylnia waży ździebko więcej niż maska wraz z wbudowanymi reflektorami do FC :? :? :?

Pozdrawiam, Radicz.

Awatar użytkownika
TADEO
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 334
Rejestracja: 01 kwie 2005, 0:00
Lokalizacja: Szczecin

Nuova Delta - siłowniki klapy tylnej

Post autor: TADEO » 09 lip 2006, 9:44

"Radicz" pisze:
"TADEO" pisze:w zeszlym roku mialem z nimi problem. i nie moglem nigdzie dostan. nawet we wloszech orginalow nie bylo. ale co sie okazalo dobrze kierownik sklepu poszukal i zamowil mi inne zamienniki z faiata coupe do klapy do silnika moge pozneij podac oznaczenia jakie na nich sa i znajdziesz za sztuke dalek ok 160 zl albo jeszcze wiecej nie pamietam. kupilem 2 sztuki a tylko jedna mialem do wymiany i jedna sobie lerzy. pozdro tadek
Cena troszkie zawyżona,skoro już mowa o tych siłownikach :roll: :roll: :roll:
Skoro dopasowałeś do siebie siłowniki od F. Coupe do tylnej klapy, to gratki 8) 8) 8) Chyba strzela Ci teraz klapa w górę jak z katapulty!!!! To jakaś pomyłka, bo klapa tylnia waży ździebko więcej niż maska wraz z wbudowanymi reflektorami do FC :? :? :?

Pozdrawiam, Radicz.
nie wszystko dziala ladnie i dobrze tylko troche sie ciezej zamyka samo na dol nie ciagnie tylko trzeba troche silny urzyc ale na starych silownikach mialem podobnie i wogole one sie zgadzaja numerami. jak cos mam jednego sprawnego takiego silownika mozemy sie dogadac
Była Lancia Delta 08.07.2008
Był VW Golf V GTI
Jest BMW 7 e65 730d

Awatar użytkownika
Student_
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 55
Rejestracja: 25 kwie 2005, 0:00
Lokalizacja: Grodzisk Maz.
Kontakt:

Nuova Delta - siłowniki klapy tylnej

Post autor: Student_ » 10 lip 2006, 17:46

"s9123" pisze:czyli razem z przesyłka ile wyszło?
nie pamietam ile razem wszystko wyszlo.
Lancia Nuova Delta
1.6 8V zagazowany, 94'
Made in Italy

Lancia - i wszystko jasne

Awatar użytkownika
Bichoń
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 5047
Rejestracja: 09 sie 2007, 0:00
Lokalizacja: Kraków

Re: Nuova Delta - siłowniki klapy tylnej

Post autor: Bichoń » 07 kwie 2011, 22:19

Stary temat, ale może komuś się przyda.

Zmieniłem dzisiaj siłowniki u siebie. Doszukałem się gdzieś na sieci, że do wersji bez spojlera jest przeznaczona sprężyna o sile 500N, a do wersji ze spojlerem - 800N.
Na allegro znalazłem siłowniki firmy FA Krosno, opisane jako do wersji bez spojlera, ale siła 620N.
Założyłem je i różnica jest spora, klapa podnosi się dużo lżej, niż na starych (oryginalnych?). Te 620N moim zdaniem wystarcza nawet do klapy ze spojlerem.
Kosztowały niecałe 40zł/sztuka.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nadwozie i wnętrze”